Как се отнасят половинките Ви към Вас?

  • 5 729
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София
  • Мнения: 380
Мъжът ми се отнася към мен с много обич, нежност и уважение. Но ще излъжа, ако кажа, че не сме изричали тежки думи един към друг. В началото на връзката ни много се карахме, негова е заслугата, че оцеляхме като двойка тогава. По-късно е имало периоди, в които аз съм правила компромиси. И двамата имахме трески за дялане, но живеем заедно прилично дълго/седма година/ и сме намерили начин да съхраним любовта и уважението помежду си.

# 31
  • Мнения: 1 844
не мога да се оплача от отношението на мъжа ми към мен-грижовен е,отнася се с обич,уважение и внимание към мен.гледа да ми е добре,да ми угоди,да съм щастлива.никога не ме е обидил,лоша дума никога не ми е казал.благодаря на господ,че случих на мъж. Laughing
колкото до мрънкането-не му е присъщо.случавало се е понякога,когато е изнервен или му е криво,но то по-скоро са опити за мрънкане,ама вижда,че не му се отдава. Laughing

# 32
  • Мнения: 183
Просто ми е интересно...
Дали нервничат за най-малкото нещо,мрънкат ли (то май няма мъж да не мрънка),заяждат ли се за няма нищо,обиждат ли Ви?
Изобщо какво е отношенито им към Вас и съответно доволни ли сте Simple Smile
Ей такива нещица.Който иска да сподели Simple Smile
Нищо от посоченото не прави,за разлика от мен-мрънкам,нервнича понякога,заяждам се рядко,от всичко посочено май само не обиждам Flutter Като цяло мога само да го хваля-чувствам се обичана и задоволена във всяко едно отношение жена  loveuuu

# 33
  • Мнения: 2 829
не се оплаквам
и съм доволна от избора си

# 34
  • Мнения: 434
С любов и уважение, но и аз му отвръщам със същото вече 10 години.Става досаден и мрънкащ само, когато ме види с цигара или недай си боже го накарам да ми купи цигари, тогава направо е като свекърва, но пак си го обичам.

# 35
  • София
  • Мнения: 53
Като към пълноправен партньор.

# 36
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 838
Re: Как се отнасят половинките Ви към Вас?

като към човек

# 37
  • Мнения: 141
Мислех си преди да го срещна ,че всички такива мъже вече са женени.Нямам думи, винаги съм мечтала за мъж като него.Отнася се със страхотно уважение,винаги внимателен и с грижа към моите нужди  като жена ,  сега и на майка!Никога за нищо не ми е мрънкал и немисля ,че някога ще го направи.Наистина много ме обича,но аз му отвръщам със същото!

# 38
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Моя не мрънка - сяда пред компютъра и не ме забелязва.
Може би ще съм щастлива да мрънка, но да участва в "семейния" живот

# 39
  • Мнения: 1 477
Отнася се по-добре,отколкото съм заслужила.Аз съм тази,която мрънка и се заяжда.За щастие,той ме приема такава.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да се чудиш  newsm78 все още с любов и уважение.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 365
Имам късмет с мъжлето- преди него си мислех, че всичките са гадове
Отнася се винаги с азбиране и подкрепа, изтърпява ми и лошото настроение(макар и рядко да ми се случва  Wink ), казва ми че съм красива,дои когато съм болна и изглеждам  Sick, прави ми подаръчета и изненадки без повод и много други дребни, но важни неща...
има си и кусурчета човека, но нито един не е свързан с отношението към мен  Blush

# 42
  • Мнения: 581
 Отнася се с много обич, разбиране и търпение.Не мрънка, не обижда и не повишава тон.Знае, че за да си живеем добре трябва да съм задоволена.Пък и обича да ми угажда, прави го с желание.

# 43
  • Мнения: 712
Доста време му търсих кусур на моичкия - бре, няма и няма! Готви, чисти, пере, подрежда... не мрънка, не вика, винаги е усмихнат, търпи ми истериите...И на всичкото отгоре ме обича, уважава, нарича ме с мили именца, прави ми подаръци, разбира се с наш'те по-добре от мен... Видях се в чудо  Shocked Ама накрая намерих, хванах го!  Mr. Green
Озове ли се на летище и започва да мрънка. Два пъти сме си спретвали типичен семеен скандал - и двата пъти в самолета, щото на мен накрая ми пада пердето да го виждам в такава нетипична за него ситуация и става страшно  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 757
Не мрънка, не се заяжда и не обижда. НИКОГА.
Прави ми комплименти, на думи е добър. Но... реално усещам неуважение от негова страна  и непукизъм. Не ми харесва и това, че иска да съм като всички останали, овца от стадото, да съм мила и любезна и всички да ме харесват. А на мен не ми е в кръвта да съм такава, държа да съм си аз и виждам, че не му е приятно това положение. Общественото мнение за семейството ни за него е по важно отколкото реално как стоят нещата. Пред хората е перфектния съпруг, а като сме сами и студен и ме игнорира. Аз го тренирам разбира се и има лек напредък поне откъм показност. Но наистина да се промени по същество явно няма как да стане. Но идеални хора няма така че ще гледам да си го търпя какъвто е. Оценявам все пак, че колкото и да иска да съм еди каква си поне ме приема и търпи такава, каквато съм.

Общи условия

Активация на акаунт