Баба Марта бързала,на АВГУСТинчетата мартенички вързала!

  • 27 461
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • SZ
  • Мнения: 10
На всички болни мами и бебчовци-бързо оздравяване!

Честити месечинки на всички!Да са живи и здрави!!!

Ехееее,много хубави новини днес!

Бланш,честито дипломиране!Жива,задрава и много успехи занапред!!!

Галка,да знаеш само как ме зарадва!Мислех те.Много се радвам!Успех!!!
А моят юнак е същия,с какво ли не го мъчих,не иска.Ако е нещо на хапчица от нашата храна много му се радва,обаче нищо бебешко не иска да хапва.Глътва 4-5 лъжици със зор и това е.


Я сега нещо друго да ви питам.Има ли някое бебе с 5 зъба в устата или ние сме първенци?
Митьо Пухин днес се сдоби с още един зъб-долу в ляво втори.А сега вече чакаме и втори горе в ляво.И тъй... bowuu

Ел ми се губи днес,дано всичко при тях да е наред,доколкото е възможно!

# 286
  • Мнения: 202
Гале-стискам силно палци и се моля!!! Praynig
Стелка-много неприятности ти се събраха и на теб Rolling Eyes.Аз, да си призная, съм доста невежа по темата-доскоро мислех, че опасност от мастит има най-вече в първите седмици на кърменето, докато се установи лактацията и се напасне количеството към нуждите на бебето newsm78. Аз също на моменти имам болки или бодежи, но бучки съм нямала. Дано отшуми бързо Peace
Бубе-ми не ви е чак пък толкова голяма кошарката, тази, която е от Али е по-голяма. Значи и ние такава ще търсим, като на Борис, за вкъщи. И у нас атракционите много станаха и един до друг в хола-като лунапарк ooooh!. Мариела от 2-3 дни с такава сила скача в бънджито, че скоро май ще даде фира-чува се скърцане, тропане, нещо страшно е, а тя се кефи страшно от целия тоя джангър Laughing
Абе с тези учебни програми може да лудне голям човек, камо ли дете, за сетен път се убеждавам ThinkingДосега помагах на Александра да съчинява стихотворение за кокичето, за домашна работа-ами извинявайте, ама пък за какво е критерий т'ва???Може ли пък цяла нация от стихоплетци, прекаляват... Twisted Evil
Пухи-на Митака с тази бройка зъби директно пържоли му приготвяй, грехота е да мъчиш детето с пюре Mr. Green

# 287
  • Мнения: 1
dobro utro na vsi4ki mami i beboci kak ste dnes pojelavam vi slan4ev den

# 288
  • Мнения: 2 376
Галка, много се радвам, че нещата вървят на добре! Пожелавам след някоя и друга година още едно здраво и сллънчево дете  Hug
Стела, в кърмаческия за запушванията имат една схема с лецитин от 1200 мг, като започваш от 4 хапчета и постепенно ги намаляваш на 1 на ден и ги пиеш профилактично . Лецитинът е хранителна добавка, която влияе на мазнините. Ако искаш попитай/потърси информация. 
А ти изцеждаш ли се?
Извинявайте, аз по диагонал чета, но хубавото време ни държи навън, а и Точица ми довърши компютъра. На всички, които имат повод  Hug

# 289
  • Мнения: 2
добро утро, пак ме събудиха с крясъци и писъци направооо #Crazy

хайде кафето, всеки да си избира


Нели, абе голяма си е кошарата, макар че то зависи от изходната точка, тук вкъщи изглежда огромна, в магазина не беше така..запушила е входа на балкона, просто няма друг начин
ох при нас сутрин е голяма драма, голямо мрънкане голямо нещо Crazy
пожелавам хубав ден на всички  bouquet

# 290
  • Мнения: 3
Добро утро!  Hug
Бубка скоро не беше сервирала кафе  Wink Мерси  Hug
Ани_Д Калата е станал много сладък и той изглежда доста голям. Защо обаче ми намирисва, че и той като кака си ще прилича на тате  newsm78 или така ми се струва  Mr. Green
Мама Галка  smile3501 newsm44 много се радвам за теб! Продължавай да вярваш и да мислиш позитивно и всичко ще бъде окей  Peace Дано всички изследвания са добри, а ние всички ще стискаме палци. Чакаме включване после.... Боже, добре че си ти да ми вдъхнеш кураж, че не съм аз единствената откачалка дето й се е прираждало пак  Crazy С тая разлика, че май няма кой да ми уйдисва на акъла побъркан  smile3537 За захранването не мога да давам акъл, че не съм от вашата партия  Wink
Стелка абсолютно подкрепям мнението на Бубито за д-р Младенов, а също така има и един друг май Василев беше също в Тина Киркова работи, така че при който и от двамата да отидеш - няма да сбъркаш! Бързо се оправяй  Peace
Светле мръдни през уикенда до Пигиса или Джъмбо - там кошари да искаш  Hug
Хехе Митака Пухин е вампирчето на форума  Misc Ghost newsm68
Нелка абсолютно те подкрепям - вчера моя син в училище са го карали да пее "мила моя мамо", а той казал, че му става тъжно от нея, обаче явно даскалицата не отстъпила, в резултат на което цяла вечер не мога да го успокоя  #Cussing out  #2gunfire
Пламенче  слънчев ден и на теб!   Nature Sun With Face
Честити месечинки на празнуващите днес!
  Hug

# 291
  • Мнения: 202
Хайде хоп и аз тук Flutter
Дони-аз съм възмутена от учебните програми, от учителите и от образованието като цяло в милата ни родина; Али  учи в училище, което се ползва с добро име и като виждам как е в него, се плаша какво е в другите ooooh!. Ей, и тази седмица май пропуснахме да си заформим среща Confused
Днес май времето ще е хубаво, дано успея навреме да се организирам и да излезем по-рано; зависи как ще е Мари с яденето, че тя е сменила деня с нощ и през деня много е разредила сукането, за сметка на нощта Tired
Ще празнувате ли мацки 8-ми март? Аз нещо не го уважавам този празник-малко ми е такъв "комунистически" и лъха на нафталин newsm78Пък и за к'во ми е веднъж в годината мъжа ми или  децата да ме поставят на пиедестал, а през останалите 364 дни да им ходя подир з.......е и да викам като овчарка Joy hahahaСъщата работа като Св.Валентин-веднъж в годината да ти се демонстрира любов ThinkingНе, мерси Stop

# 292
  • Мнения: 1
Стелка, препоръчвам ти да слагаш зеле (без да се допира до зърното) и пий лецитин  (на Валмарк) първопо 3 пъти след хранене,а после като ти мине профилактично по 1 на ден - аз така се опрарих  Peace

# 293
  • Мнения: 3
Нелка оставям без коментар и образованието ни и всичко друго в нашата "държавица"! Може ли детето да може да пише преди първи клас, а да ми обяснява, че в отбора по футбол бил национален нападател и левен защитник.  #Crazy Въобще не мога да разбера как ги учат да пишат правилно букви, без да ги учат как правилно да говорят  newsm78
А относно 8-ми март отоншението ми е субективно. От една страна се размазвам като получа собственоръчно нарисувана картичка от Крис на която пише "Много те обичам мила мамо!" (всичко разбира се е написано слято  Laughing) от друга страна ме втриса като отида на работа и някви застаряли чичковци да ми връчват карамфили, купени "на едро" и да ме мляскат по бузите  Sick Тая част на празника я мразя, меко казано  #Cussing out А за празнуването - винаги виждам в него един добър повод за едно мощно женско купонясване, което в никакъв случай не е под наслов "Честит 8-ми март"!  Mr. Green Тук вече идва момента да кажа "Мое мнение!"  Naughty  Mr. Green

# 294
  • Мнения: 202
Ееее, Дони-т'ва с карамфилите ми е много любимо Laughing; при нас миналата година в службата разчупиха традицията и ни подариха по една роза, така, че не беше съвсем като на погребение hahahaИначе наистина е повод за купон и скатавка от работа; също обичам момента с картичките-пазя си всичките през годините и като се сетя, че ще имам и от дребната един ден и ми се стопля сърцето BlushАз по-скоро за самия смисъл на празника питах, за значението му-"Международен ден на жената". Ай стига, много са ларж-цял ден са ни отпуснали Mr. Green

# 295
  • Мнения: 2
Светле, нашата кошарка е квадратна-метър на метър,=, ето тази - http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?c … ;products_id=3856

Метър на метър...и нашият хол ще замине, то и люлката е там..А поръчахте ли я или от тук я купихте някъде...Всъщност май ще вземем продълговата, ако вземе да заспи вътре  newsm78

купихме я от един магазин преди моста на Захарна Фабрика на Сливница, в някакъв търговски център от лявата страна, иначе адреса е Сливница 65 май ..
за Пигиса мога да кажа, че откъм кошари няма избор Naughty
 има само един вид, такива високи с вдлъбнати стени от този тип:


аз исках точно такава като тази която взехме и не намерих в магазините които знам, само в нет магазините което ми се струва мега тъпо Crazy майка някъде беше прочела този адрес в нета до картинка на тази кошара и супер случайно я намерихме, една беше..и поне е 100 лв, щото ми писна вече за всяко дребно нещо изваждане а за по-едрите покупки да не говорим..имаше кошари по 400 и нагоре #Crazy еми извинявам се ама направо прекаляват вече..
та така, само да започне и да си играе и ще е супер Laughing

8ми март ми е никав празник, гледам на мама да честитя и да взема цветя, виждам, че и става приятно макар никога самата тя да не го е празнувала, иначе яко комунизъм, нафталин и голи лелки по ролки лъха от тая дата  Laughing Mr. Green Laughing и карамфили в целуфан !!

# 296
  • Мнения: 2 376
8 -ми март не е ли международен празник, също както и 1ви май?Отивам да уточня на мъжо, че в неделя се очаква нещо да ми купи  Mr. Green

# 297
  • София
  • Мнения: 1 338
Добро утро, мацки

След малко ще пусна новата тема

# 298

Общи условия

Активация на акаунт