Какво предпочитате за прозорците на спалнята?

  • 3 666
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Римски щори +тънко перде или тънко+плътно.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 100
Всеки вариант е подходящ в зависимост от интериора. В апартамента на нашите в спалните има външни щори + тънко перде. За нашия апартамент мисля за нашата спалня да е или римски щори + тънко перде или варианта тънко и плътно  Peace

# 17
  • Мнения: 656
Предпочитам външни щори + перде .
И аз Peace

# 18
  • Мнения: 3 830
Най-уютно ми е с две пердета - едно тънко и прозрачно и едно по-плътно.
Сега има само тънко перде. Peace

# 19
  • Мнения: 931
Зависи интериора какво позволява на мен ми допада комбинация тънко с дебело перде, макар че напоследък все повече се заглеждам и по комбинация от римски щори и перде.

# 20
  • България
  • Мнения: 457
Щора + перде  Peace

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Харесва ми тънко + плътно перде.

И на мен така ми харесва. Обаче за момента сме с щори от плат+ленени пердета ще слагам някой ден  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 259
Аз предпочитам щори и перде... за да е по-затъмнено, когато си полегнеш след нощна смяна!

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Щори по принцип не обичам. Харесвам тънко и плътно перде, но в момента сме с едно плътно.

# 24
  • Мнения: 3 376
Тънко перде и по-плътна и тъмна завеса отгоре.

# 25
  • Мнения: 743
Ние нямаме пердета в къщи,само с алуминиеви щори.Не стои голо.Харесвам пердета,но аз съм човек-прагматик-нищо събиращо прах,нищо попиващо миризми....

# 26
  • Мнения: 4 292
Много обичам пердета. Страхотен уют ми създават, плюс това с лекота могат да променят облика на една стая. Не обичам къси пердета, а в някои случаи самото обзавеждане предполага или да са такива, или щори. В спалнята сме с вертикални щори по принуда, тъй като леглото е под прозореца и няма друг начин. В детската до сега бяхме с два вида пердета, тънко и плътно, но и за там поръчах вертикални щори, в два цвята и ще се наложи да ги махна. В хола сме с тънко перде, но поръчах и римски щори, защото изложението е западно и лятото става ад.

# 27
  • Банкя
  • Мнения: 823
В момента сме в две пердета - тънко и по-плътно. Определено ми е уютно, а и затъмнява достатъчно (терасата е остъклена).
Ако някога реша да ги сменя с нещо друго, определено ще е с римски щори, много ми харесват. Peace

# 28
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Вкъщи е с тънко перде и завеси. Удобно е и красиво. Peace

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Има няколко варианта, зависи дали имам щори или не.
Ако са вертикални / хоризонтални щори - само щорите, без перде.
Ако са външни ролетни - в комбинация с тънко перде........


И аз така.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт