Готвите ли всеки ден?

  • 11 466
  • 202
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 15 500
   Ястия по-рядко, два-три пъти в седмицата.Но грил тигана не слиза от котлона, мия и пак там. И тигана. Много обичам пържени чушки с яйца и сирене или яйца с пресен или праз лук, или пържени чушки с доматен сос. Знам,че е вредно пърженото, но ми е вкусно. Embarassed

# 166
  • Мнения: 5 577
Е Тайна, то на тигана не се слага много олио нали? Така, че не е чак толкова нездравословно

# 167
  • Мнения: 114
Да, готвя всеки ден. Предимно само за вечеря. През деня сме на работа, а дечицата на детска. Прибирам се от работа и започвам, но от предишният ден зная какво ще има за следващия.

# 168
  • Мнения: 3
Готвя всеки ден и го правя с удоволствие , не мога да кажа определено време което ми отнема защото менюто ми е винаги различно а и винаги в приготвянето се включват всички.

# 169
  • Мнения: 2 478
Такова готвене, каквото правя напоследък, не е било никога. Явно много скучая зимата, зашото перфектна домакиня едва ли съм станала. Кексовата ми форма ( доскоро девствена) я употребявам поне 2-3 седмично.
П.С. Най-неприятното е, че готвя толкова много, а после се опитвам да се въздържам от злоупотреба с храната.

# 170
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Да, готвя всеки ден . Ако съм наготвила повече (например лазаня и др. ) се яде и на следващия ден . Не обичам да изхвърлям храна .
  Ако има остатъци от предния ден или замразявам или приготвям някаква гарнитура , с която дояждаме яденето. Готвя вечер, когато се прибера от работа. Понякога готвенето ми отнема 2-3 часа , понякога по-малко . По- времеотнемащите ястия ги приготвям събота и неделя.

# 171
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
И аз съм от готвещите всеки ден, понякога правя и ястия в тава като пълнени чушки, мусака и др. които се изяждат за 2 дена, но рядко, добре че готвенето ми доставя удовоствие Peace

# 172
  • София
  • Мнения: 1 481
Готвя през ден, но има дни, в които се случва да готвя по 2-3 пъти, основно заради това, че дъщеря ми отказва да яде дадено нещо.

# 173
  • Мнения: 247
Всеки ден готвя, но предпо4итам бързите ястия.Рядко остава храна, но ако остане не се дояжда. Седми4ното пазаруване и седми4ното меню  ме улесняват.

# 174
  • Мнения: 2 617
Не. Обикновено гледам, като сготвя днес, да има и за утре. И така - през ден. В събота и неделя може и двата дни да сготвя, но зависи от много неща. Като например от апетита на домашните. Grinning

# 175
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Де да можех....Обожавам готвенето, но успявам само в почивните дни.

# 176
  • Мнения: 3 674
Да, когато съм в къщи! Страст ми е...  chef

# 177
  • Мнения: 230
 Mr. Greenвсеки ден се готви у дома!!!!Но не винаги съм аз.... Crazyобожавам манджите на благоверния(нали  аз не сам на печката)!!! hahaha hahaha hahaha

# 178
  • Мнения: 2 337
И аз готвя всеки ден поне по едно ядене.

# 179
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
да,готвя всеки ден.рядко има дни ,в които не готвя.храна мразя да изхвърлям,готвя не в големи количества.а заради детето правя и десерт.

Общи условия

Активация на акаунт