От кога на проходилка?

  • 2 421
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
Изобщо недей.

# 16
  • Мнения: 1 305
Дъщеря ми не сме я слагали в проходилка и проходи на 1 г. Лекаря ни каза, че не е препоръчително, но ако решим да я сложим да е след 8 м

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Нашия ортопед каза от 6-тия месец. Така и направих. Това много помогна за сядането и прохождането по късно  Peace

# 18
  • Мнения: 2 111
Сложих я в проходилка на 8  месеца,но въобще не й хареса и не сме я ползвали.

# 19
  • Мнения: 2 521
Малкия след като навърши 6 месеца.
Каката не искаше в проходилка изобщо.

# 20
  • Мнения: 2 447
Никой ли не ползва вече търсачката???
Не съм го слагала в проходилка,по съвет на лекар.Все пак същия доктор ми каза че ако държа да го слагам това трябва да стане,когато детето се изправи само.

# 21
  • Мнения: 2 334
Сложих дъщеря ми на 7 месеца и половина  Peace

# 22
  • Мнения: 2 015
Като седна стабилно, но после падна с проходилката два пъти и не го сложих повече.

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Около две седмици след като започна да се изправя и да щъпулка подпирайки се. Слагах го по малко за разнообразие, че му писваше в кошарата. От два месеца някъде само си я бута, не го слагам вътре. Мисля, че само му пречи.

# 24
  • Мнения: 7 723
Сложих ги като станаха на по 7 месеца. И двете.

# 25
  • Мнения: 121
всяко детенце е различно,аз венелин го сложих на 7 месеца ,но една приятелка сложи нейното на 5  #Crazy

# 26
  • Мнения: 11
много благодаря.аз като я слагам седнала за малко и тя много и харесва и се смее и затова мисля че ше й хареса и в проходилка ,а пък като е легнала и се изправя сама май не и се лежи вече. Laughing

# 27
  • Мнения: 498
При всяко дете е индивидуално.Кирил го сложих много рано -в началото на 6 месец.Ана пък имаше проблем с ходилата и тазобедрената става и я пазих доста.Нея я сложих в 9 месец.И двамата обаче проходиха в 10 месец.

# 28
  • Мнения: 718
Най-добрият вариант е никога.

Общи условия

Активация на акаунт