ПЛЕВЕН - 85

  • 13 500
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 136
Честита нова баня на Viksun,
Аничка я видях каква е бузана сладурана. И има повече коса от моята щерка Grinning
Аз все си мисля, че не съм конфликтен човек, но днес в социални изпуших. И им казах, че ще подам оплакване в полицията, че ме задължават да взема личната карта на друг човек. То си пишело че се носи за справка. Като им казах че пише ЛК в единствено число При което ми отговориха, че повечето детски се получавали от неомъжени жени. И са ми били нереално ниски доходите. Попитах там данъчна ревизия ли ще ми правят- не ама поне без копие от картата не можело. Та утре пак съм там. Те ми развалиха деня от сутринта, аз техния и така.
Всички сте на вълна ремонти. Дайте един съвет и на мен. Кухнята ми е с чамови шкафове, които са здрави, но са попетносани от 10 години ползване. Мъжа ми като чу че искам да ги изхвърля, реагира така все едно искам да му извадя бъбреците. Някой боядисвал ли е чам, и ако да с четка или с пистолет. Това ми харесва, и ако става, и вълка ще е сит и агнето цяло.
http://www.mondoconv.it/Arredamento/Scheda_Arredamento.aspx?IDImg=5317

# 16
  • Мнения: 153
Тука колегите казват, че може да правиш каквото си поискаш, обаче трябва предварително да свалиш старото покритие - ама съвсем... Naughty

Ако в момента са лакирани нищо нямало да се задържи отгоре и т.н. Прецени си ще имаш ли сили за толкова жулене, или дали няма да е по-изгодно нови шкафове, отколкото реставрация на старите ...

# 17
  • Мнения: 498
Всички сте на вълна ремонти. Дайте един съвет и на мен. Кухнята ми е с чамови шкафове, които са здрави, но са попетносани от 10 години ползване. Мъжа ми като чу че искам да ги изхвърля, реагира така все едно искам да му извадя бъбреците. Някой боядисвал ли е чам, и ако да с четка или с пистолет. Това ми харесва, и ако става, и вълка ще е сит и агнето цяло.
http://www.mondoconv.it/Arredamento/Scheda_Arredamento.aspx?IDImg=5317
Ако са лакирани,което съм убедена ,че е така-трябва да махнеш лака.Като идея ми идва да смените само вратичките с нови,шкафовете пак си остават просто сменяш фасадата.Нещо ,което мога да ти препоръчам е да се обърнеш към бащата на Стелка.Последните години всичко в нас, свекърва ми,магазина ни,дори вече и в моите родители се прави от него.Аз лично съм много доволна,има невероятни идеи,и винаги намира решение,дори и на най-капризните  желания.

# 18
  • Мнения: 2 136
Няма как да се сменят вратичките, защото и всички странични стени са чамови. А имаме и много удобен чамов бар.

# 19
  • Мнения: 4 390
Тука колегите казват, че може да правиш каквото си поискаш, обаче трябва предварително да свалиш старото покритие - ама съвсем... Naughty

Ако в момента са лакирани нищо нямало да се задържи отгоре и т.н. Прецени си ще имаш ли сили за толкова жулене, или дали няма да е по-изгодно нови шкафове, отколкото реставрация на старите ...


Ако шкурне лака /първо с едра, после с фина шкурка/, и отгоре покрие с 1-2 /или повече ръце, според ефекта, който търси/ тониращ лак, няма ли да стане? Онзи ден гледах тониращите лакове в Бриколаж, има всякакви цветове - от бяло до черно всичко. Аз ще боядисвам през пролетта една светла ламперия в бяло и ми препоръчаха тези лакове, а не байц, точно за да не свалям покритието /лак/. Казаха, че хваща без проблем.

Не съм ви изчела, че липсвах по задачи цял ден.

# 20
  • Мнения: 2 881
Аничка я видях каква е бузана сладурана. И има повече коса от моята щерка Grinning

А така. Кажи на леля й, че тя пуска неверни слухове. Ето го доказателството.  Sunglasses

А тук са снимките от днес.

# 21
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета.
Анито е голяма сладурка.
viksun честита баня. Много ми харесва.
Веси аз си мислех,че нашата изравнителна сметка(300 лв) и голяма ама вашата ни бие. И ни е топло само в една стая, а в др. пускаме 1 радиатор чат пат.
Атракция дано Бужи се оправя бързо.
Марио пък утре е на парти, че гаджето му има рожден ден. Laughing

# 22
  • Мнения: 498
Аничка я видях каква е бузана сладурана. И има повече коса от моята щерка Grinning

А така. Кажи на леля й, че тя пуска неверни слухове. Ето го доказателството.  Sunglasses

А тук са снимките от днес.


Пу-пу,абе и аз казах да не обиждат детето че било плешиво,амаааааааа.И на кг. си е много добре,Миленка къде ги вижда тия бузи. Да не показвам аз снимки на Кирил,че тогава........... hahaha ще види какво са бузи.Много сладка тази Ани. А тя АНА или АНИ е?

# 23
  • Мнения: 5 026
Ана е Simple Smile Ма не показа кичарата, а? Laughing

# 24
  • Мнения: 50
Перфектна си е Ана !!!
Де Що ,аз от нова година насам не спя мощем ,почна ни зора със зъбите няма Т нищо ,но е мнооого нервен,мажа с гелчето ,но изтръпва за 30тина мин само,нищо чудно и вас да ви е натиснало вече Последни път като видях Елито венците бяха на  бабунки .
За дебели бебета няма да говоря  Whistling

# 25
# 26
  • Мнения: 498
Ана е Simple Smile Ма не показа кичарата, а? Laughing
Адашка на мойта Ана Heart Eyes
За дебели бебета няма да говоря  Whistling
Ряпа да ядете Mr. Green

# 27
  • Мнения: 560
desi_tanova в къща живеем, ама все пак ми идва в повече.Ама какво да направя newsm78 ще я платя и това е.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 19:21 от vesy1

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 Grinning

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 239
Анито много сладичка. Като зайче е с това беличкото.
Честита баня на Viksun.
Тази майка с осмезнаците ме ужаси мен. Луда жена.
Да се оправя времето вече,че голяма скука ме е налегнала. И Михаела мрънка по цял ден и само я нося. Sad

Общи условия

Активация на акаунт