Дързост и красота - 18 ...или "Каквото си направиш сам...."

  • 22 545
  • 441
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 980
И к'во тая снимка трябва да е нова ли? Щото не е - отпреди уволнението е, т.е от преди големия тунинг...щото то и преди това има доста Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 14:16 от Lana

# 16
  • Мнения: 690
Джуклица беше много красива, тия тунинговани джуки й разсипаха цялата красота. Crazy
 Сега, сравнение с Брук прилича на динозавър. Mr. Green
 Някой ще кажа ли след колко серии кака Джуклица ще се развихри в обятията на малкия Рик? Mr. Green
 
 

# 17
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
Когато Тейлър ражда бебето от Брук и Ник, това преди годежа и с Рик ли е или след това..?

# 18
  • Мнения: 4 496


Не че искам да съм неуважителна  Wink, но по-точния превод би бил: "Не мога да повярвам. Ти си обратно в тази къща, готвейки се да се събереш с децата си" , на което Т отговаря ""о, приготвяла съм се за този момент хиляди пъти в главата си"
Според мен реакцията на Брук просто изразява учудване от "чудото" и нищо повече...


Така звучи наистина по-различно. Flutter
Аз нямам претенции за знания по английски език. Но се предполага, че преводачите към Канал 1 знаят повече от мен. Което май не е така.... Joy Joy

Бре, не мога да публикувам. Sunglasses

# 19
  • София
  • Мнения: 9 980
Оооооо, има много време, първо трябва да мине през леглата на братята на Ридж, на дядото на Рик, и други незивестни за нас и нея мъже...търпение!

Когато Тейлър ражда бебето от Брук и Ник, това преди годежа и с Рик ли е или след това..?

Бебето е преди Рик.

# 20
  • Мнения: 643
Кой е дядото на Рик  Rolling Eyes
сега паднах Joy

# 21
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
Да спиш с татко и братко се нарича ЛУФТ в любовта между героя и героинята... Thinking Thinking

Туй не го разбирам newsm78..Тейлър обира времевия луфт който се получава между поредната раздяла на Брук и Ридж и последващото им събиране. Това казвам, ти какво казваш не схващам..

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 9 980
Кой е дядото на Рик  Rolling Eyes
сега паднах Joy
Таткото на Брук.

# 24
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 831
На последната снимка Тейлър си е хубавица обаче...... не трябваше да снимат и ръцете й ooooh! ooooh! ooooh!

Искам екшъна да почва Laughing

# 25
  • Мнения: 643
Ох, аз си помислих да не би да се появи баща на Ерик , някой стар дедо , мерси, Лана.

# 26
  • Мнения: 1 218
Аз само последно да вмъкна нещичко набързо , че ставам :

През колкото и легла да мине Тейлър от тук нататък, Шаврасита вече яко води в точките. 
Все едно да сравняваме изпечен мошеник с дългогодишен стаж, с начинаещ екземпляр в бранша .
Сиреч искам да кажа , че е Шаври по-отдавна е яхнала комбайна и върша ...върша...върша ... де що видеше житен клас , при това все на една и съща нива .   Whistling Скоро се очаква да повтаря из редовете  Joy


# 27
  • Мнения: 690
Кой е дядото на Рик  Rolling Eyes
сега паднах Joy
Таткото на Брук.
   Shocked Mr. Green Shocked Mr. Green
 Искаш да кажеш, че Джуклич ще спи с бащата на Брук? #Crazy Sick

# 28
  • Мнения: 1 169
Здравейте момичета!   bouquet
 За известно време ви позагубих, но сега се завръщам и срадост ще чета коментарите ви!Виждам, че сте горе-долу в същият състав, което много ме радва! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 9 980
Кой е дядото на Рик  Rolling Eyes
сега паднах Joy
Таткото на Брук.
   Shocked Mr. Green Shocked Mr. Green
 Искаш да кажеш, че Джуклич ще спи с бащата на Брук? #Crazy Sick

Да, точно това иска да кажа.
И както и да го извърта Джинджи - все тая, ние си я знаем що за стока е Т, колкото и да се прави на света вода ненапита. Аз за това не я понасям, защото едно говори, а друго прави, както и  Стефани.
А дали я води в бройката няма как да знаем...все пак не знаем всичко за миналото ́и преди да се омъжи за богатия си спонсор (Блейк Хейс), както и няма да разберем бройката на мъжете, с които ще преспи, докато пие и убива по пътя.

Общи условия

Активация на акаунт