1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 27

  • 18 536
  • 451
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 280
  Аз докато работя ви хвърлям по едно око и я ми кажете сега скарани ли са Шех и Онур? Или се сдобриха. Шехи наистина прекалява ама и Онур "хич не е ревнив"  Laughing
   Анал изобщо няма да го коментирам - льольомен  Mr. Green
 
  В къщи нямам нет нещо се скапа от 1 седмица и си тегля филма в офиса, качвам го на флашка и вечер имаме кино с майка ми  Joy

# 76
  • Мнения: 904
Евала на бащата на Яман, и той е мъж на място и синът му, а колко са им тежки думите на тези хора, чак като го дадоха това мекотело срещу тоя достоен и горд човек още по ми се отврати от него(анал де). То е вярна приказката че господ е събирач, не е търсач, и Фюсунката маскара и тоя едно л..о..
Звездичке, вярно бе как му се вързала Джансел, за тоя и плюнката на пътя не бих си хвърлила, а ма то верно как иначе хората ще направят филма.

# 77
  • Мнения: 3
Ами то любовта е сляпа бе мила!!!!!!!!!И Онур ако знаеше какъв ще си го накара мигар щеше да се влюби вЪв фръцла!!!!!!!!!!

# 78
  • Мнения: 1
Аз принципно не пиша много коментари  от филма защото от любопитство погледнах белите букви и изгледах на един дъх сериите напред къде с превод, къде без но  не се стърпях.
Относно вчерашната серия с Фюсун ми стана мъчно за нея но като се сетя какви ги бълваше до тогава мисля че време беше да си намери майстора.Тя не се търпеше вече.А за това че остави децата беше голяма глупост .Незнам аз никога не бих постъпила така бих си признала всичко и бих се борила до край да си взема децата.На каквато и цена да е.
Надиде постъпи жестоко но  е оправдавам не й е било леко години наред да живееш с това чудо то не бяха коментари не бяха ,интриги и злоба.Жената видя врата и е отвори . Така е сметнала за добре .Но смятам ,че трябва да каже истината на Бурхан и Али Кемал с лъжа не се живее дори да смяташ че е за добро.
Лъжата на Онур че Ясемин се е прибрала сама не беше нещо кой знае какво но си е лъжа.Той знае чуствата й и  въпреки това днес пак е покани в дома си.Добре е беше поставил на място предната вечер.Шехи постъпи прибързано но това е нормално и аз ако бях бих си тръгнала в такъв момент .Определено картичката щеше да ми дойде в повече.Човек реагира така на моменти често се случва..Ясемин се възползва от момента и пак го потърси и той веднага пица,вино.След това и се обади да е пита дали се прибрала че се тревожи за нея  Shocked .Някак си не пасна на преходните неща .И за капак в дома й е пита ще пие  нещо????Сякаш забрави  като пийне за какво ще иде реч?
Е няма ли право човек да се сърди ?
Образа на Шехeризада на моменти и мен ме е подразвал но сега е подкрепям и аз бих постъпила така и при това с основание.Ако беше обратното се случило ,Шех щеше да излезе черната овца  , а на мъжете им е  позволено всичко  :bad-words.Много силен характер е Шехеризада макар и да ме ядосва някой път и се възхищавам искрено .А за Джансел ми е най мъчно  Sad Sad Sadтолкова плаках ,тази жена нямаше никакъв късмет и на детенце не можа да се порадва .А за майка й думи нямам. Cry

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 17:10 от nati0

# 79
  • Мнения: 267

Звездичке, вярно бе как му се вързала Джансел, за тоя и плюнката на пътя не бих си хвърлила, а ма то верно как иначе хората ще направят филма.
Помните ли как в началото и подаряваше разни работи-телефон,кулие,само и само да кротува.Ей така според мен му се е вързала.

# 80
# 81
# 82
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Звездичка, благодаря! newsm51 Отивам да го гледам.

# 83
  • Мнения: 3
Браво Звезди!!!!!!!!!!Искам само да кажа, че Онур е длъжник на Ясемин.В неговия най-труден момент единствена тя го подкрепи за това го разбирам.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 634
Ако може някой да каже в бяло какво се случва със Севал ?

# 85
  • София
  • Мнения: 448
Нямя основание нито да ревнува, нито да се сърди. Онур многократно е доказвал любовта и отдадеността си, за разлика от Шех. Държи се като неориентирана тийнейджърка. Тя с нищо не показва отдаденост и грижа за любимия, а междудругото това са основните показатели за любов
  аз така гласувах и съм напълно съгласна с теб Hug

# 86
  • Мнения: 1 143
Гласувах,че може да ревнува,но не и да се сърди.

# 87
  • София
  • Мнения: 547
пак сте изписали толкоз многоо ooooh!
според мене, Шех има право да се сърди - картичката беше бая съмнителна, а и хвана Онур в лъжа Naughty
а за Гани ми стана толкоз смешно Laughing
поне Керем и Бену ме радват Heart Eyes

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 270
Здравейте, в предишната серия написах мнението си за постъпката на Надиде  Twisted Evil ужасна бабичка! напълно подкрепям Фюсун! А не разбирам защо така идеализирате Джансел, ми тя си знаеше , че Али е женен, но и харесваха подаръците му това, че е богат...абсолютна кучка!

# 89
  • Мнения: 3 678
На Шехерезада не й прилича да се държи толкова сопнато. От толкова по- влюбен мъж тя какво иска. Че кой хубав мъж или жена няма обожатели. Та той е луд по нея.

Общи условия

Активация на акаунт