Годишни музикални награди на тв Планета

  • 2 809
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Офф Емилия пак ли гола е излязла. ooooh!
Е искам да го гледам дее... Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 5 173
Коя е Камелия newsm78

# 17
  • Мнения: 607
Тази с черните воали.В другата тема в която се обсъждат наградите са  я оприличили на лампион в главата. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 301
Най.смешна беше Емилия с дантелен пеньоар, и бутове под него  hahaha

# 19
  • Мнения: 576
Без коментар за цялото мероприятие .
Много пошли, вулгарни и евтино изглеждащи жени. Никакъв стил и оригиналност.
Единствено Анелия изглеждаше добре - с новата прическа й е много добре и тоалета и беше много добър !!! Браво на стилистите й  Peace

http://www.youtube.com/watch?v=q-t50apMhro

# 20
  • Мнения: 2 108
Гледам тези награди, когато искам да се посмея от сърце. Laughing
Поне имаш търпението hahaha , аз нямам Sick

Аз си чета книга и поглеждам на най-смешните моменти!
Точно същотот правех и аз. Simple Smile
Елена може и да не я знам,но песента дето я пя е поне на български автор и е ритмична. Велислав Драганински-композитора на песента, дето спечели и е и гадже от доста години. Почти всяка година печели негова песен до сега обикновено от  Преслава изпяти. Него съм го запомнила от шоуто на Слави,когато беше събрал композитори и текстописци. Талантливо момче.

# 21
  • Мнения: 1 650
И според мен това бе годината на Галена. А прасето Преслава какво точно каза по неин адрес, не разбрах, само ми стана ясно, че не могат да се дишат.

# 22
  • Мнения: 1 558
 hahaha
И според мен това бе годината на Галена. А прасето Преслава какво точно каза по неин адрес, не разбрах, само ми стана ясно, че не могат да се дишат.
Joy
Значи нищо не ти е станало ясно.Преслава каза,че за нея е обидно,че Галена не е номинирана за певица на годината и пожела да си поделят наградата Peace

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 16:27 от TraYkovA

Общи условия

Активация на акаунт