За плажното масло и спрейовете

  • 1 881
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
А някой знае ли крема за лице слънцезащитния в малката разфасовка на Виши колко струва?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Вече трета година ползваме Юсерин. Вярно, че не са от най-евтините, около 25 лева са, но проблеми никакви. До миналата година мажех малкия  с детския, който е 25 фактор и въпреки, че е с атопичен дерматит грам не изгоря, но и тен не хвана. Тази година всички бяхме с 15-ти фактор, имаме си тен, не изгоряхме изобщо. Водоустойчиви са, против UVA и UVB лъчи, хипоалергични, нали са си мед.козметика. Изобщо не смятам да ги сменям за в бъдеще, пробвала съм и Делиал и Нивеа, но няма просто база за сръвнение. Имат и за след слънце лосион, долу-горе на същата сума.

# 17
  • Мнения: 299
Вече трета година ползваме Юсерин. Вярно, че не са от най-евтините, около 25 лева са, но проблеми никакви. До миналата година мажех малкия  с детския, който е 25 фактор и въпреки, че е с атопичен дерматит грам не изгоря, но и тен не хвана. Тази година всички бяхме с 15-ти фактор, имаме си тен, не изгоряхме изобщо. Водоустойчиви са, против UVA и UVB лъчи, хипоалергични, нали са си мед.козметика. Изобщо не смятам да ги сменям за в бъдеще, пробвала съм и Делиал и Нивеа, но няма просто база за сръвнение. Имат и за след слънце лосион, долу-горе на същата сума.

 С 2 ръце за Юсерин. Много съм доволна от него. малкия дори хвана лек тен. Никакво изгаряне -въобще супер е . Аз взех спрей фактор 30-за деца, защото се нанася по-лесно. На мен ми излезе 23 лв в една аптека на Симеон

# 18
  • Мнения: 3 200
И аз съм много довона от Елеа, не само плажното масло, а и кремовете им за ръце и лице са много хубави и не са скъпи.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Като свърши си купих Делиал-не е зле.

Мин.година ползвах на Делиал. Много съм доволна.
Струва около 10-12лв.

Общи условия

Активация на акаунт