Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Позволих си да добавя още една идейка за белтъчния ден в другата тема. Това хапнах днес.
Дамо съм била полезна за момента на чудене какво да хапвате.
Тук
(забранено днес за плодовите и тези на воден режим, за ваша сигурност не кликвайте днес, а утре :35 Laughing Hug)

# 16
  • Мнения: 622
Звездичка, заглавието е супер!  Hug
Ники, аз този въглехидрат не го искам. Не ме кефи.  Crossing Arms
Момичета, утре ще направя едно щуро (за мен поне) нещо, ама като се прибера ще ви кажа и покажа.  Wink

# 17
  • Мнения: 99
Птица аз съм виновна за разбунването на духовете. Поемам си вината, че копнах поста с обидите. Извинявам се на всички...но просто като прочетох статията и веднага се сетих за това от къде ми е познато. Извинявам се Embarassed Embarassed Embarassed
Права си, че целта беше да се покефим и аз наистина се закефих на статията и за това, че нашата диета е описана като най-готината в която се хапва от всичко и в която всички се подкрепят и е весело и приятно Hug
Благодаря на автора на статията и която от вас тук я е писала да се покаже за да я нагушкаме много, много Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Авторката по-добре да не се показва! Зачетох се малко при Дюкянките и там не я чакат с цветя и рози, има доста кофти коментари, клетви и т.н.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 45
Уф, не е работа това мойто  ooooh! 63-64, аре пак 63-64, кога ще спра с това йо-йо и ще смъкна надоло беееее newsm45  
Малииииий тези Дюканки лоша работа бе, ма верно и аз лятото бях бирет жигосано животно  smile3532

# 20
  • Мнения: 8 242
Аз малко уж четох статията - ама може ли жокер - на кое се възмущавате?

# 21
  • Русе
  • Мнения: 154
Аз малко уж четох статията - ама може ли жокер - на кое се възмущавате?

Ами тя Жани писа в предната тема и то доста подробно  Wink .Даже и направиха забележка  Hug

# 22
  • Мнения: 99
Ами забележка не са ми направили...просто казаха, че на Лулу няма да и бъде приятно да прочете отново написанато. Но както казах много е хубава статията и е писана от човек, който доста е поседял във форума и който е много запознат с диетите тук. И ако наистина Дюканките са се наежили си е техен проблем. А ние не сме засегнати от статията а напротив-пише че сме готини и много позитивни Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 8 242
Ъм, видях ..
Аз познавам Иги.. и наистина не е такава хаплива.. Ама .. не знам Simple Smile
И Дюканка съм била - и верно там малко е хапливо Simple Smile Ама не пишех много в темата - само в чата в скайпа  Mr. Green
Но от друга страна - или започваш нещо и го довършваш.. или не го започваш..
Аз не мога така - днеска 1 седмица това, утре онова.. и после - ми що не става.. Донякъде съм съгласна, може би не с тези думи точно.. Но като се знам и аз бих го казала  Crazy

И все пак - всеки си знае за себе си какво прави  Hug Не се връзвайте толкова на мнения, каквито и да били Simple Smile

# 24
  • Мнения: 102
звезди, първо благодаря ти много за новата темичка, и заглавието е супер  Hug
galia69, благодаря ти мила, трябваше ми доста воля за да стигна до тук, и искам да кажа че когато почвах да слабея липсваха такива форуми и подкрепи, и аз сама се борих. Затова сега се стремя да помагам на всяка една фиданка, да съм и в полза, защото знам какво означава борбата с излишните килограми.
Доня Туфиня, и моя стомах се е свил и се засищам с много по - малко храна от колкото преди. Явно това е добър резултат от режимчето.
didnik, миличка стремя се да съм мила с всички момичета, защото много ви обичам. И мога да кажа че миналата година, тук старите фиданки на два пъти ме спасяваха от адско изпаднало състояние. Ани,Жани, Стели, Иринка, Steli76, lulumba,Malta, и още куп други фиданки знаят за какво иде реч. Благодаря ви момичета за подкрепата тогава, прекланям ви се.
Ирка, страхотен спортен комплект, ама пълнежа по ме кефи  Wink страхотна си мацка  Peace
Деси, ти си злато мила, страхотна си, показа и професионализъм  Hug
Към по - старите фиданки, чували ли сте Роси /Drunvala/, притеснявам се за нея много.
Момичета с тия протеини ще ме съсипете, недейте така бе момичета, вие си имате мъже във вас, а аз съм без половинка на кого да разчитам нощтите, аааааааааа? Ей ша ва бия да знайте и грабвам бухалката, никви бири, твърда съм не разрешавам  bambam

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 22:15 от elinor80

# 25
  • Мнения: 197
She_R, както беше тръгнала твоята рецепта, си помислих, че ще завърши така: "А сега, изхвърлете месото и изяжте морковите."  Laughing

Звездичка, благодаря ти за труда!   bouquet

Абе Ели, тия мъжове у Русе слепи ли са, очи немат ли?

# 26
  • Мнения: 99
Елинор мила много  Hug Hug Hug И  ти си знаеш колко си ми на сърце и колко аз съм ти благодарна за твоята подкрепа когато аз изпадах в дупки и бях скапана(последния случай е пресен от преди 10-тина дни) Обичам те много Hug

# 27
  • Мнения: 2 123
Мерси за темичката!  bouquet
Благодаря ви и за отговорите за бирата  и кърмаческото плодуване  Hug  bouquet Аз си се познавам и знам, че поне 1 път седмично ще пия по чаша бира...
Вечерях една хубава зелена салата с краставички и бейби-царевички и спанак с ориз и... 2 филии домашен хляб /много ми е вкусен, ей/ Сега започва трудното - много ми се яде нещо сладко  Embarassed

Направих едн бисквитена торта за утре /но понеже и детето ще яде сложих най-различни плодове  Rolling Eyes Май неможе, а ? Но то пък "купешките" имат какво ли не.../,  а мъжът ми се прибера с 2 кутии сладолед - нали ни бил сладоледен утрешния ден, хаха...
За да не се мина ще врътна  и един кейк, а... ми то и палачинки ми се ядат...ех.


Парадоксално наистина, но когато мина на определен хранителен режим, все за храна мисля...

Мацки, вие всеки ден ли се мерите?
 

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 618
She_R, както беше тръгнала твоята рецепта, си помислих, че ще завърши така: "А сега, изхвърлете месото и изяжте морковите."  :lol
о, като му дадох малко от месцето ми

Аз нещо такова направих, много ги харесвам така морковите и изядох и полагаемото на мъжо, като му дадох малко от месцето ми Joy Joy

# 29
  • Мнения: 102
Жани  Hug ти си знаеш, не се познаваме от днес или вчера.
lady_ivy, кьорави и слепи са мила  Sad

Общи условия

Активация на акаунт