Отговори
# 345
  • Мнения: 2 123
Даринка, важното е резултатите да са в минуси! Бравус!
Духи-пухи, защо не пийнеш 2 нурфена /за болката/ и 2 вит.С ампули /за обилното кръвотечение/. Съвместими са с кърменето  Peace

момичета да питам: в плодов ден мога ли да ям печни ябълки със стафиди на фурна?

# 346
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug

Жане ко прайш бе душата, ай кацай тука  Hug Как е мъничето, че нали нещо много ревеше предните дни  Rolling Eyes
Тук съм мила, но моя мъж макар и в отпуска цяла сутрин седи на сужебния си компютър и пише ли пише...а малкия само се сърди ooooh! и дори кафето още не съм си доизпила. Сега ще се мъча да го приспя малко и докато баща му си цкъка на компа аз да посвърша туй-онуй, че след час моя убосник ще каже, че е гладен...а аз кога да сготвя като малкото ми виси на панталона и реве Crossing Arms
Петка добре дошла ри фиданките  bouquet Hug

Фиданки виждам, че има мног минусчета...БРАВО  bouquet
Да подсетя: пращайте данните с начално тегло, цел, тегло след първи, втори и трети цикъл на ЛС на Звездичка(то и аз имам достъп до таблиците но все още там не смея да пипам...за сега де Wink)

Хайде после като се кротне дребчо пак ще пиша Peace Hug

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 11:41 от janeta*

# 347
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Не мога да смогна да ви изчета от вчера, а не сам влизала тук само от вчера на обяд. На новите ЖАБКА и ПЕТКА добре дошли!
Любопитко много харесвам този цвят на косата, моят е подобен, но четината ми е далеч по-къса (до края на ушите) и не толкова гъста. А ти недей да гониш манекенски размери, така си много добре.
Връщам се пак да чета

# 348
  • Мнения: 166
Добро утро и от мен,
то при вас е добър ден вече, ама аз съм с 1 час назад.  Wink и мога вечер да ям до по-късно  Laughing Днес съм въглехидратна. Не знам какво ще ям, защото имам среща с други съфорумки от нашия град и ще видя заведението какво предлага

момичета да питам: в плодов ден мога ли да ям печни ябълки със стафиди на фурна?

Може Ирини, няма проблем и печени и сушени плодове, а доколкото разбрах след 12 може и да се комбинират по няколко плода.

В този ред намисли, изобщо ли не могат да се комбинират плодове преди 12, или само такива дето са от раъличен клас. Примерно порокали с грейпфрут може ли? Много обичам такъв фреш да пия, или ще трябва да го запазя за следобедна закуска.
Духи/Пухи дано ти мине по-леко деня. И моята беборана цяла нощ само се буди и иска да цока. Добре, че спи още при нас на леглото и всичко го правя в сънно състояние и сега да ме питаш нямам си никаквя идея колко пъти се буди тази нощ. но беше многоо  smile3507
Жабке бсупер, че днес се чувстваш добре, надавям се да се оправиш здравословно по-бързо. Мисля, че менюто ти е много добро за днес

Момичета мерси за топлото посрещане   bouquet При вас е наистина много приятно да чете, пише и диетува човек. На всички приятен обяд, че гледам при вас е дошъл момента

# 349
  • Мнения: 0
Май до 1-2 дена ще ми дойде, че симптомите са налице. И ми е доста изнервено, все се зъбя на детето:-)))

# 350
  • Мнения: 0
Петка и аз съм на въглихедрати.За обяд ще си направя спагети с кетчуп, а за вечеря ще имаме гости и ще карам на салата

# 351
  • Мнения: 13 834
Привет и от мен Hug

Добре дошла на Жабка  bouquet Иска ми се да те предупредя, да внимаваш с въвеждането на новите след Дюкан храни и особено с количествата им! не започвай да се тъпчеш от радост, че са ти позволени. За разлика от Дюкан, където се яде по всяко време и без значение колко и свиквате да ядете постоянно и по много, тук не е така. Макар да не се броят калории, ограничения все пак си има. Старай се да ядеш по три пъти на ден, най-много някой плод между обяда и вечерята, ако ти прималее. И се приготви, че в началото отслабването ще е бавно, може дори и да върнеш част от сваленето с Дюкан. Няма да се плашиш или отказваш! С времето нещата ще се нормализират.
За меда - най-добре си го хапвай сутрин, веднага след ставане, разтворен в чаша вода.
Успех Peace

Междудругото, чашата вода на гладно си се препоръчва в самата диета.

Още един въпрос ми направи впечатление, но за какво беше newsm78

# 352
  • Бургас
  • Мнения: 300
darinka979 Браво бе моме  Hug С теб значи вървим заедно.
Уха smile3508 днес ще ям  Joy, мисля да си направя салатка и малко сиренце да хапна за обед, да не тварим коремя. А за вечерта гювече замислям. Като пишете за МЦ се сетих, че и аз скоро трябва да се оциклям... ooooh!.
didnik аз те мислих дали ще видиш за омлета, та да ти е по-лесно... че много писано, сега съм споко  Grinning
janeta* мерси за подсещането за табличката, ще си намърдам телесата там .
Отивам да режа салата newsm55 приятен обяд момичета  bouquet!

# 353
  • София
  • Мнения: 6 011
Петка, до обяд не може да се смесват плодовете.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 12:13 от Ники.

# 354
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Птица   bouquet
Аз се похвалих , че съм в ред и се почна пак.  ooooh!
Едно бучене и налягане имам в главата , ушите.
Кръвното тръгна нагоре , надолу.... Говорих с лекарката и тя каза ,
че не сме се разбрали нещо  newsm78 , диетата да я почна след десетина дена като пусна нови изследвания.  Peace А сега да ям около 1-1.5кг. плодове (ябълки) , кисело мляко около 1-2 кофички , може в млякото и трици някакви , около 200гр. сирене и вода и около 2-3 лъж. мед.
ОйдЕха пържолките , ма здраве да е. Аз да се оправя , че се побърквам вече.  Thinking

 Но , аз ако не ви преча ще следя и ще пиша.  Blush

# 355
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Мацки, много пишете, само отгоре отгоре ви прочетох, че бързам да ям, много съм гладна след тази продължителна разходка на чист въздух тази сутрин. Детето е в отлично здраве , а от това по-хубаво няма.
Радвам се, че харесахте идеята за албумчето, аз нямам търпение да ви видя всички.
Ели, благодаря , че ще ни окуражиш с твои снимки, аз щях да ти искам разрешение, но ти вече си го дала.
Ами това е за сега, правя си  спагети и после ще пиша пак. Hug

# 356
  • Мнения: 99
Аз се похвалих , че съм в ред и се почна пак.  ooooh!
Едно бучене и налягане имам в главата , ушите.
Кръвното тръгна нагоре , надолу.... Говорих с лекарката и тя каза ,
че не сме се разбрали нещо  newsm78 , диетата да я почна след десетина дена като пусна нови изследвания.  Peace А сега да ям около 1-1.5кг. плодове (ябълки) , кисело мляко около 1-2 кофички , може в млякото и трици някакви , около 200гр. сирене и вода и около 2-3 лъж. мед.
ОйдЕха пържолките , ма здраве да е. Аз да се оправя , че се побърквам вече.  Thinking

 Но , аз ако не ви преча ще следя и ще пиша.  Blush[/i][/b]
Жабче дано бързо се размине с това неразположение Praynig
Ето ти две идеи, които са без месо и са много вкусни и леки...и бързи за приготвяне Peace

Пица върху омлет от Иринка
2 яйца за омлета
печена чушка
гъби
маслини
филе
топено сирене
каккавал
1 с.л. доматено пюре
няколко кръгчета домат
подправка за пица
Яйцата се разбиват и се изпичат на омлет.Слага се в тавичка и се намазва с доматеното пюре.Отгоре се нареждат нарязаните продукти,най-отгоре се нареждат доматите и се настъргва кашкавала и се запича за 4-5 мин на горен реотан

Печени пиперки по Панагюрски на Бордовски от Иринка( станаха ни любими и ги правя много, много често)

8 печени и обелени червени пиперки
4 с.л. зехтин
2 с.л. брашно
200 мл.кисело мляко
сол на вкус
1/4 връзка магданоз
1/4 ч.л. черен пипер
Пиперките се нарязват на ивички и се запържват се в силно сгорещения зехтин(може и олио).След малко се добавя и брашното,след като се запържи до златисто се слага и киселото мляко.Посолява се и се задушава още 5-8 мин и се отстранява от огъня.Поднася се поръсено със ситно нарязания магданоз и черен пипер.(

# 357
  • Мнения: 13 834
Съжалявам, Жабке Hug Лекувай се тогава, внимавай все пак с количествата и като се оправиш, тогава ще мислиш за диети!
Ти всъщност кръвно ли лекуваш или то ти е допълнителна екстра след първата диета?
Да не е симптом за нещо друго - щитовидна жлеза, критическа (рано ти е, но при някои и по-рано настъпва)... Много често докторите атакуват симптомите, а не търсят самата болест къде е.

Сетих се какво още исках да кажа ooooh!
Емили питаше дали да не направи житната диета за раздвижване.
Аз се пробвах с нея преди 2 седмици. Сега съжалявам. Не е трудна, не е гладно, сваля се, но след няколко дни житото ти идва Sick Аз издържах 3 дни и реших да се върна. Е, досега все се връщам ooooh!
Имайте предвид, че връщането в диетата след по-голямо прекъсване е много трудно. Това го установихме още миналата година. Май с едно-две изключения, всички, които си позволихме по една или друга причина по-голяма почивка миналата пролет, накрая се отказахме и вдигнахме белия байрак. Уж лесна диетата, но това редуване явно натоварва организма и отстъпили веднъж, връщане няма. Може би затова и казват да се повтаря след три месеца. Дотогава явно тялото е забравило и можем да го излъжем да я започне отново.
Така че, по-добре недей!

# 358
  • Мнения: 535
ЖАБЕ, стой си тука, да се подготвяш "психически" за диетата  Wink никъде не ти трябва да ходиш, я глей к'во е веселко при нас. Внимавай с мръвките и слушай докторката  Peace (макар че и това не е много сигурно дали винаги трябва да се прави)

Днес съм на плодове. На всички плодчета - успех, че след водния, тоя ден може би е "най-гладния"  Grinning

А за добавките и прочие - и аз пия такива и примерно пия Коластра на капсули, което си е мляко, но не мога да ги пия само 1 път на 4 дни, така че това изобщо не го мисля, все пак здравето е най-важно и ако си има някакъв страничен проблем, не може да поставиш килограмите на първо място  Peace Така че хапвай си медеца, дори и по-натам в диетата и хич не го мисли  Hug

БРАВОС ЗА  НОВИЯ НИ САЙТ - супер е! she_R, ама ти факирка си била вярно, бре-бре .....  bouquet

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 13:27 от Zagorka

# 359
  • Мнения: 188
Ппица благодаря ти, аз се чудя все още дали да я правя житната.
Миналата година бях на Дюкан свалих 5кг, но се отпуснах и после си качих след морето, но и да ви кажа при Дюкан няма 4 фаза винаги е 3+ иначе се качва всичко.
От септември правих 90 дн. с нея свалих ,обаче във въглехидратния се оливам Embarassed и така после празници, изпити и пак си качвам, като известно време не бях на никакъв режим, сега направих ударната на Дюкан и се връща във 9о дн, но си мислех да пробвам житната,че сестра ми ме подсети за нея, незнам как ще ми се отрази,явно за всеки организъм си има диета...
та целта ми е да сваля 5 кг, но все съм надолу - нагоре Sad

Жабче здравето е преди всичко Peace
хайде приятен обяд аз отивам да хапна Hug

Общи условия

Активация на акаунт