tourist service

  • 6 278
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 576
presin, пусни моля те снимки ако имаш. значи ще се засечем и ние ще бъдем там 1-6 май. дано да е хубаво времето. то за плаж и море едва ли ще става, но поне за разхдки
О! Миналата година се печехме, аз дори изгорях, че съм с много бяла кожа и си бях взела плажно масло с нисък фактор. А мъжът ми се прави на морж и влезна в морето. Водата е около 20 градуса. Сега съм на работа и не мога да пусна снимки, но довечера ще ти дам линк да видиш.

# 16
  • Мнения: 280
момичета пътували ли сте с тази агенция и какви са ви впечатленията?
също така ако някой сподели впечатления за тези 2 хотела в халкидики  ще съм ви много благодарна- hotel alexander the great и hotel pallini beach
Здравей!
С тях сме пътували доста.И в Океания и в Сани сме ходили.
В Александър и Палини също.Определено ще ти препоръчам Палини.Само че ние бяхме в бунгалцата.Не знам хотела как е.Обаче за мен Александър е мизерия...А в Палини храната беше невероятна  newsm10
Приятна почивка!  Hug

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 576
presin, пусни моля те снимки ако имаш. значи ще се засечем и ние ще бъдем там 1-6 май. дано да е хубаво времето. то за плаж и море едва ли ще става, но поне за разхдки
Ето и няколко снимки. Оказа де, че от самият хотел почти не нямаме фотоси.
 - изглед от стаята ни.
 -  хотелът.
 - градината.
 - тук е снимано то така нареченият лифт.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 044
Много съм доволна,самолетни билети винаги от тях също взимаме Peace

# 19
  • Мнения: 283
е в крайна сметка бяхме в АЛЕКСАНДЪР - на мен хотела ми хареса. имахме някои забележки но толкова весело си изкарахме че не им обърнах внимание. определено бих отишла пак

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 576
е в крайна сметка бяхме в АЛЕКСАНДЪР - на мен хотела ми хареса. имахме някои забележки но толкова весело си изкарахме че не им обърнах внимание. определено бих отишла пак
То забележки винаги има, но градината им е разкошна, а плажа и дъното на морето са добри. И ние бяхме там, но наплива от българи ме натовари. Такова бутане за храната беше, та чак ме хвана срам. Но това е действителността! Wink

Общи условия

Активация на акаунт