Мамчета с кореми чакат,Март да почне и бебенца да проплачат!!!

  • 13 952
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Честит Рожден Ден на ДиВеНа с пожелание за здраве , щастие и най- хубавия подарък скоро.

# 16
  • Мнения: 7
Темата е отново много свежарска!!!

Да са живи и здрави малките бебчета!!! Колко са много вече и колко са мънички и сладки!!! Пу-пу!

То не остана много, още малко ще се стискаме. Моето бебче последно доктора каза, че било едричко и че може да родя поне десет дена по рано. Искам да попитам, когато се предизвика раждане не е ли по- болезнено и по-продължително, отколкото като си тръгне по естествен начин.

И при мен не се виждат датите на раждане на бебчетата!!!

Честит рожден ден, Дивена!!!!!!  ura

# 17
  • Мнения: 48
Честит рожден ден Дивена     bouquet  Пожелавам ти всичко най хубаво !

Честит син Гале -да расте жив и здрав  Hug

Белла утре и аз на преглед -ами хайде,че може да се засечем накрая в ниа мед   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 74
Добро утро на всички,

на мене пък ми падна пломба от зъба и сега е с огромна дупка, само малко в основата е останало, мислите ли ,че е от бремеността и може ли сега да се ходи на зъболекар?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Честито и от мен на всички нови майки и новородени!   bouquet
Бъдете живи и здрави всички!!!  Hug
Нали знаете - роди ли се бебе, ражда се и майка  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 151
Честит рожден ден  Дивена     Пожелавам ти всичко най - добро!





натси-отивай веднага на зъболекар да ти "тури" една пломба:)

# 21
  • Мнения: 361
Честит рожден ден на Дивена! Да си много здрава и щастлива мама!   bouquet

Белла - стискам палци Hug
Вили- ти обади ли се на доки да и кажеш какво става?
natsti- на мен пък ми разсте мъдреца и няма място. И така е от година. Сега обаче му е момента да го извадим и не може, защото ще се вади с упойка и от хирург. Та трябва да си чакам още, а боли и дразни.

Незнам за вас как сте последния месец, но аз издишам тотално. Изкъпах се и съм гроги.

# 22
  • Мнения: 35
на мене пък ми падна пломба от зъба и сега е с огромна дупка, само малко в основата е останало, мислите ли ,че е от бремеността и може ли сега да се ходи на зъболекар?

Незнам дали е от бременността, аз като ходих преди известно време и зъболекарката ми каза, че ако работи по зъбите ми трябва да е без упойка, защото често това може да предизвика контракции и раждане. Можеш да отидеш на зъболекар и вече там на място да решите какво да правите.

Дивена, ЧРД, пожелавам ти неземно щастие и много сбъднати мечти  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте,мами тумбакани  Hug
Добре дошли на всички завър Hugнали се мами и стискам палци бебчовците бързо да се справят с проблемите.  Praynig
Успех на Белла, Вили и всички които смятат че може днес да е денят  Hug
Честит рожден ден на Дивена желая ти най лесното раждане и много щастие!  Hug
natsti отиди да попиташ поне,защото аз знам че в 9-ти месец не е много удачно да се прави зъб,но все пак зависи какво ще се прави, за упойка е абсурдно да се говори сега,така че поне попитай а док най-добре ще ти каже.
Лек ден на всички, ако имам по-късно новини от Галя и Ивайло ще пиша.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 58
Здравейте,
Упойка по принцип може да се слага, има специални; виж - контракции от болката на тоя етап ми звучи вероятно и рисковано. Аз цяла бременност отлагах, сега ми се и счупи зъб, да видим след раждането как ще го вместя като ангажимент.
ЧРД на Дивена! Много сбъднати мечти ти пожелавам Simple Smile
Ели, всички сме така, на мен като ми притисне дробовете и седейки се скапвам .....  Едни въздишки се започват - като в латино сериал  Joy
Никакви новини няма от phoenix, как ли се развиват нещата при тях?

# 25
  • Мнения: 1 187
natsti говори си с гинеколога и анестезиолог най-добре.На мен са ми правени две операции в 5 мес.и то на крайници,така че има вариант.Ако док прецени,че не е спешно обаче-изчакай след раждането. Peace

Elg стига се оплаква,а запретвай ръкави! Mr. Green Направи си фреш,почерпи се с един Малтофер и ще видиш как ще се почувстваш тонизирана.Нали сме само бременни,не болни! Wink Hug

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 11:02 от БОДЛИВКА

# 26
Белла,щом е паднала тапата и 2 см разкритие да знаеш ,че ще е скоро.разкритието много бързо ще се получи!
Стискам палци ,знам че до ден -два ще си родила! Praynig

# 27
  • Мнения: 0
Честит син на Галина - да е жив и здрав и много да радва мама и тати
Elwing - стискам палци бързо да се оправя Алекс, за да си го вземете вкъщи.
Честит Рожден Ден на ДиВеНа -  много усмивки и прекрасни моменти с бебчо съвсем скоро!

# 28
  • София
  • Мнения: 9 558
Честит син на Галина - да е жив и здрав и много да ви радва  smile3525

Честит Рожден ден - здраве, щастие и хубаво бебче да гушкаш.

Леле мами какви сте нощни птици - аз в 9:30 слагам детето да спи и в 10 вече и аз съм си легнала  smile3524

Аз днес съм на преглед - да видим какво ще каже лекарката. Ще разпитам и дали разрешават бебетата постоянно да са при майките, че от вчера го мисля това.

Бебка от вчера е много кротка - почти не се помества. Усещам я едва едва и само ако застана по-неудобно или нещо я притисна започва силно да рита.

Елвинг - кураж мила, всичко ще е наред с малкото бебче.   bouquet

Белла - ти си герой, честно. Аз до сега да съм се побъркала. Браво на теб  newsm10

Натсти - отиди да ти видят зъба. По време на бременност не се прави снимка, но има специални упойки. Зъболекарката ти ще прецени  най-добре и се консултирай и с генеколога ти

# 29
  • Мнения: 1
Честито момченце на Галина24!Да й е жив и здрав!
Честит Рошден Ден , ДиВеНа!Да се здрава и щастлива мама!
За първа страница- сина на Анабел се казва Алекс, а не Александър! Тя много държи на това!

Общи условия

Активация на акаунт