Севлиево 4

  • 11 383
  • 221
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 67
Доци, като стане време за разходки ще са ни тамън, сега остава само някакъв тоалет подходящ за тях да му намеря Mr. Green
Фризъорката , при която ходя е учителка в градината до 1-во ОУ . Дано не кажа някоя глупост, но когато ходих при нея януари м. ми каза ,че ще я сабарят и щели да строят нова.Ама може и аз да не съм разбрала точно.

# 31
  • Мнения: 537
Добро утро! Айде на кафе.  Laughing Аз нали съм най - ранобудна... Коя е яслата, която щели да събарят? Майче, радвам се че намираш време след ангажиментите да се включиш Simple Smile Айде после пак че имам малко работа.

# 32
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Хайде здравейте и от нас.Най-накрая ми остана малко време да седна на компа,че с тези разходки 4 дни...

Тонита, за детски магазин с колички се сещам за един зад бившето кино Освобождение и един на центъра надолу от БНБ от същата страна, където е банката.

Доци, наистина правиш много хубави нещица.   bouquet И аз съм от тези с "вързаните ръце" - мога само на ръка да зашия нещо ако се наложи.Язък, че майка ми беше добра шивачка и плетачка-нищо не можах да науча от нея.

За ясла съм си решила за Станислав-няма да стане.Като стане на 3 години-тогава, а ако не ми намеря място в София ще го пратя в Севлиево  Mr. Green

Хайде аз изчезвам, че малкият е гладен.

# 33
  • Мнения: 537
Здравейте, девойки!  Hug Какво си правете в това лошо време? Каквото е мрачно ми се скапа и малкото хубаво настроение от вчера.  Sad А най - много ме е яд, че няма да успея да изведа малката в неделя малко да потича. То комай за неделя винаги се разваля времето, дано пък по на пролет се оправи. Вие как сте иначе? Ние имаме малко работа, ама като цяло е скучно. Затуй съм и тука де.  Mr. Green И така.  Абе, знаете ли какво се сетих? Дали не можем да се видим с дребосъците в някоя сладкарничка, като на Росицата, там не е ли пригодено за малки деца? Хайде до скоро и дано не се побърквате вкъщи.   bouquet Hug

# 34
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Хайде добър ви ден!

Да ви се похвалим - Станислав вече си има зъб  tooth
Ама как го мъчи самооо
А аз съм  smile3511 щото цяла нощ не съм спала и сега само си вървя и се  smile3507 Но все си повтарям, че и това ще мине.
Иначе ние ще си дойдем в неделя по някое време и се надявам, че ще се видим вече Simple Smile
Пети, идеята за сладкарницата е наистина много добра.Може и там да си направим срещата.
Иначе сега ще ходим на разходка стига да не завали докато дойде времето да излезем.
Хайде лек и хубав ден.Аз отивам да се правя на   chef

 Hug

# 35
  • Мнения: 127
Ха,честито ви зъбче newsm44 Идеята за сладкарница бива.Ний сме ЗА.
Много съм несериозна и все забравям да измеря стъпалото на детето.Като стане,ще му взема мерки Mr. Green

# 36
  • Мнения: 537
Ехоооо,  добър ви ден!  Flutter Аз днес малко по късно да се отчета. Айде да ви поканя на кафе, тъкмо си направих едно.  Wink Днес времето беше страхотно, излизахте ли? За разлика от вчера дето вятъра беше пообърнал едно друго из Севлиево.  Laughing Дано пък имаме късмет и в неделя е пак топличко, поне до обяд, че да го изведа моя звяр. Радвам се, че ви допада идеята за сладкарницата, дано да стане де, че ние все се каним и докато се наканим да се видим..... Mr. Green Ели, честито ви зъбче, съжалявам че така и на вас като на Боби на Нати ви тръгнаха зъбите, дано пък другите по безболезнено ги изкарате.  Hug Аз явно съм била от късметлиите защото на малката не усетих, кога избиха. Айде аз отивам да вадя отчет и да си пия кафето. До скоро!  Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 433
момичета да ви питам!!! Mr. Green понеже не мога да преценяв Севлиево как би се реагирало на това!!!

Какво ще си помислите, ако видите надпис на магазин "джунджурийки" Joy
отговори:

а/ всичко по един лев и разни други китайски боклуци
б/ куп "съкровища"

# 38
  • Мнения: 127
Аз веднага бих помислила за куп Китайски съкровища Mr. Green

# 39
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Аз гласувам за б) куп "съкровища", понеже и аз обичам джунджурийки. Crazy Даже днес си търсех дървени или пластмасови яйца, че нали се готвим за Великден. Flutter
Сподели, ако не е тайна де, какво имаш предвид.
Иначе за в неделя към 10.00 часа предлагам, ако е хубаво времето, който има възможност да се съберем на Братската. Това като неофициална среща да го наречем. Wink

# 40
  • Мнения: 2 433
и на мен ми звучи като куп"съкровища"
обаче ме притеснява селският мантаритет на хората...и да свържат и да си преведат джунджурийки - като боклучета!! Joy

# 41
  • Мнения: 127
Само да е хубаво времето,че като гледам как се заоблачава...
Тази година съм решила да запретвам ръкави и да творя красоти за Великден Mr. Green Ще видя какво ще сътворя.Утре тръгвам на лов за боички,цветен картон,мъниста и т.н. Ще се мъча и кошнички да плета,макар да не съм хващала куки от има-няма 7-8 години.Важно е желанието bowuu
Юле,много зависи и от самата витрина на магазина.Ако е направена с вкус и е изложена стока,която не прилича на "боклучета" няма опасност да се обърка.Под витрина нямам предвид твоята работа.Ти си майстор и половина(малко четки Mr. Green) Имам в предвид зад стъклото.

# 42
  • Мнения: 2 433
нати, няма да има нищо зад стъклото!!!  Mr. Green
и магазинчето всъщност ще е наше Blush Mr. Green и няма да е точно магазинче.
ще е нещо като  книжарничка, обаче не само с моливи гумички и тетрадки.
ще има интересни нещица , които ние ще си изработваме , според сезона, настоящите празници.
такова място където детето да влезе , да гледа 20 минути и да си купи някаква бъзикничка за 50 ст. Mr. Green Mr. Green Не че това е силна търговия...ама ми писна от буклуците дето се продават! и децата ни ги купуват на килограм...
В същото време ще си има ученически пособия и копирни услуги с намаление за ученици и учители! Това е идеята...
Сега остава обаче аз да я направя Mr. Green Mr. Green а аз име немога да избера

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 16:11 от JuliS

# 43
  • Мнения: 127
Вземи ме за продавачка,много добре викам "Топлиииии,преснииии,паряяяяят" Joy Mr. Green Mr. Green
Е как няма да има нищо зад стъклото.Нали ще продавате съкровища и за да привлечете клиенти,то те трябва да виждат отдалеко какви съкровища има вътре.

# 44
  • Мнения: 2 433
ми няма...  те съкровищата трябва да се "потърсят" не може хоп ей така да ги покажеш наяве!!! Mr. Green Mr. Green

галин категорично ми отказа джунджурийките Joy каза че не съм със всичкият си
Сега го навивам за "Магийки - шаренийки"
за магийките обаче...трабвя да намеря комплект паяжини да висят от тавана!!! Mr. Green Joy
леле...дано не кажат че сме го обърнали на чат!!!

Общи условия

Активация на акаунт