ТОТАЛНО СЕ ОБЪРКАХ-Вече не зная какво да направя...

  • 5 970
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Защо бързаш толкова...помисли за детето!До вчера баща му е бил до него,от днес чужд мъж ooooh!
Ако не излезе нищо сериозно,в други ден следващ и така до безкрай!

# 16
Защо бързаш толкова...помисли за детето!До вчера баща му е бил до него,от днес чужд мъж ooooh!
......
Не съм казала,че искам бързо развитие на нещата.Мога да чакам и зная,че хубавите нещо стават бавно.За всяко хубаво нещо в живота си съм чакала,но то се е случвало рано или късно.Така че-зная какво е да чакаш...и ще чакам колкото е необходимо.Просто исках да чуя мнения по въпроса дали имам право да искам това от този мъж и дали той ще застане до мен накрая.Мога ли  да продължа да му гласувам доверие?

# 17
  • Мнения: 494
Защо бързаш толкова...помисли за детето!До вчера баща му е бил до него,от днес чужд мъж ooooh!
......
Не съм казала,че искам бързо развитие на нещата.Мога да чакам и зная,че хубавите нещо стават бавно.За всяко хубаво нещо в живота си съм чакала,но то се е случвало рано или късно.Така че-зная какво е да чакаш...и ще чакам колкото е необходимо.Просто исках да чуя мнения по въпроса дали имам право да искам това от този мъж и дали той ще застане до мен накрая.Мога ли  да продължа да му гласувам доверие?


Изчакай известно време да видиш дали наистина първоначално не се е стресирал от новото положение.
Но мисля, че ако наистина те обичаше толкова силно, колкото казваш, нямаше да има никакви колебания!

# 18
  • Мнения: 1 413
Объркана тотално  много сложна взе да ми става твоята ситуация - била си женена 8 години, но и другия мъж ти е в живота 8 години; осиновила си дете, но сега те е страх да не забременееш; боледуваш сериозно, но имаш сили да поддържаш семейство с дете и друга връзка, за това се иска много енергия...започва да ми се вижда невероятно
Разбери, обаче, че не можеш да замениш един човек с друг - единия излиза от дома, другия влиза - не става така, даже и в най-идеалистичните варианти.

# 19
Отговарям не за да те объркам тотално...а просто да се опитам да обясня.Още в началото на брака ми разбрах,че мъжът до мен не е истинския-/никога не съм обичала по начина по който обичам в момента/.Просто така ми беше удобно-бях болна и си мислех,че никой няма да ме вземе с тези недостатъци.Докторите ми казаха,че не трябва да имам деца ако искам да живея/в смисъл да раждам/...и така.Не всеки мъж може да приеме това.Омъжих се/тази година ще станат 9 години/ и след година вече имах и другия.Страх ме е да не забременея защото не съм сигурна в здравословните си показатели в момента...последно не трябваше.Той го знае и винаги ме е пазил,но ..не беше грешка,по скоро задоволяване на мой каприз.

# 20
  • Мнения: 2 249
Отговарям не за да те объркам тотално...а просто да се опитам да обясня.Още в началото на брака ми разбрах,че мъжът до мен не е истинския-/никога не съм обичала по начина по който обичам в момента/.Просто така ми беше удобно-бях болна и си мислех,че никой няма да ме вземе с тези недостатъци.Докторите ми казаха,че не трябва да имам деца ако искам да живея/в смисъл да раждам/...и така.Не всеки мъж може да приеме това.Омъжих се/тази година ще станат 9 години/ и след година вече имах и другия.Страх ме е да не забременея защото не съм сигурна в здравословните си показатели в момента...последно не трябваше.Той го знае и винаги ме е пазил,но ..не беше грешка,по скоро задоволяване на мой каприз.
#Crazy
много странна ситуация-8 години си с 2 мъже-е как го постигна бе жена Shocked-от друга страна тоя мъж бил с омъжена жена 8 год и тогава нямал принципи,а сега изведнъж имал и това било против тях newsm78
ако все пак вси4ко това е истина-според мен на този,вторият мъж си му удобна като не си му в къщата с вси4ките си проблеми,а само като се виждате и се "оби4ате"-аз не бих рискувала с такъв мъж Crazy

# 21
  • Мнения: 408
Отговарям не за да те объркам тотално...а просто да се опитам да обясня.Още в началото на брака ми разбрах,че мъжът до мен не е истинския-/никога не съм обичала по начина по който обичам в момента/.Просто така ми беше удобно-бях болна и си мислех,че никой няма да ме вземе с тези недостатъци.Докторите ми казаха,че не трябва да имам деца ако искам да живея/в смисъл да раждам/...и така.Не всеки мъж може да приеме това.Омъжих се/тази година ще станат 9 години/ и след година вече имах и другия.Страх ме е да не забременея защото не съм сигурна в здравословните си показатели в момента...последно не трябваше.Той го знае и винаги ме е пазил,но ..не беше грешка,по скоро задоволяване на мой каприз.

Обикновено който седи на два стола, накрая пада.
И доста отдавна сама си си приготвила капана.
Дано поне научиш, че човек каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи.

# 22
Благодаря за мненията момичета.За себе си аз си отговорих на доста въпроси и може да се каже,че вече съм наясно знам какво трябва да направя от тук нататък.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила, извинявай ама това не е любов
това е било откраднато ебане
хубаво е да си била чужда
сега вече като свободна жена - не си му интересна
ебати минавкатач
сигурно половината шансове с ТВОЯ мъж си пропиляла заради вярата какъв прекрасен любовник имаш
сори - не мога да те съжаля даже
мразя лъжата - ти си лъгала с години
за мен сега плащаш напълно заслужена! ако си искала да постъпеш достойно - след първите 6 месеца "забранена" любов щеше да се разделиш със своя недостоен съпруг и да избереш своя толкова прекрасе нлюбовник
всяко удоволствие се заплаща...дано сега не платиш твърде скъпо
но да ти напомня ли хорската поговорка - от два стола та на ни един?
успех, не мога да дам съвет освен че първо - аз забременях с ескапеле
второ - ще разбереш, че не всичко дето блести е злато и че уви всички мъже си приличат..
все пак ти пожелавам да греша и твоя толкова прехвален ебач да не само тъпкач а и мъж

# 24
  • София
  • Мнения: 17 283
catnadeen   Peace
Моите мисли 1:1

# 25
  • Мнения: 2 309
Има и друго...той е бил свидетел как си лъгала съпруга си,сега не иска да бъде лъган!

# 26
  • Мнения: 71
.......Оставам с впечатлението ,че той крие нещо от теб ?Дали не е семеен ?.......
Не,не е семеен...това поне знам със сигурност.Заедно сме от близо 8 години и винаги съм му се доверявала за всичко...той знае абсолютно всичко за мен...,а сега се чувствам предадена.Не знам какво да си мисля...мислех,че познавам човека а се оказва,че всичко е било заблуда.
8 години   и  не  си   го  разбрала? Е  това   си  е  актьорско  майсторство, аз  бих  започнала  съвсем  начисто   след  такъв  развой на  събитията!  Кураж!

# 27
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами то е ясно Thinking,какво си обьркана Naughty?Този "мьж" не те оби4а,ни най_малко Naughty.
Един 4овек който оби4а ,света Ще обьрне да е до теб,ДО ДЕТЕТО ТИ Thinkingняма да бяга когато ве4е си негова Naughty.Не прави втора греШка Naughty,не се сьбирай с този 4овек.Не навлизай в неЩо в което от сега знаеШ ,4е Ще се провалиШ Naughty Naughty Naughty Naughty

# 28
  • Мнения: 816
А, тази тема е от февруари. Няма развитие по нея. Какво е станало в последно време?

# 29
А, тази тема е от февруари. Няма развитие по нея. Какво е станало в последно време?
Въпреки всичко изписано връзката ми  с този мъж продължава.Чувствам се щастлива,когато съм с него и вече се старая да не търся бъдещи взаимоотношения,а просто да живея в настоящето-както се казва за мига-радвам се на щастливите мигове с него/и без това имам достаътчно други проблеми,вкл. и здравословни/.Любовта ми към него ми дава сили да продължа напред.

Общи условия

Активация на акаунт