Kак се преодолява болката?!

  • 4 230
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Болката с времето избледнява малко по малко но въпроси от рода ,,Сгреших ли,че го оставих? и Това ли беше моят човек,? ,, никога няма да те напуснат и винаги ще кънтят в ушите ти....

# 16
  • Мнения: 1 217
Имахме страхотни моменти, всъщност до самия край...
Това показва,че най-вероятно нищо кой знае какво не е станало,както и че нищо непреодолимо няма Hug Като се сетя само колко пъти сме се ядосвали и карали за глупости вместо да се разходим,или идем на кино,направо яд ме хваща,друг е въпросът,че често,да не кажа почти през вечер спим в отделни стаи заради хъркането му Joy Късмет и горе главата!!! Поговорете и не действайте прибързано,та след време като се обърнеш назад да не съжаляваш и да си сигурна,че си взела правилното решение.  bouquet

# 17
  • Мнения: 35 971
остави се на тъгата си известно време, за да не те преследват призраци през годините ... дай си време, обърни внимание на другите важни неща в живота - приятели, семейство, работа/учене и следващата любов, която ще те доизлекува, сама ще те намери  Wink
желая ти всичко най-хубаво  Hug

пп пиша ти по този начин, защото съм преживяла подобно нещо след 4 години връзка - знаех/ме/, че и за двамата е по-добре да се разделим, дори се разделихме като приятели, но това не пречеше адски да боли

# 18
Не знам какво да кажа за подкрепата ви  Heart Eyes Толкова мило ми става, но и още по-тъжно. Сърцето ми ще излезе от гърдите, абе е ли това възможно  ooooh! Tired
echolalia, миличка,  Hug След хубавото явно закономерно идва и трудното, тежкото, дано скоро пак стане хубаво!

Благодаря ви най-искрено! Ще ви чета периодично, защото имам нужда от вас   bouquet

# 19
  • Мнения: X
ЧЕтох,четох..Как така всичко се е изчерпало??! След 8 години-а това са много! какви бурни любови очаквате? Естествено всичко е улегнало,поуталожено,нормално е тоя наш тежък бит да ни завладее. Седнете, мислете, говорете,кажете и глупости, и малко груби неща, но ГОВОРЕТЕ И МИСЛЕТЕ. Само внимавайте да не кажете думи, които убиват.. Не сте се желаели-че ние например се е случвало да не правим секс около месец и нещо-умора, проблеми..
Просто да не стане така,че след като мине нетърпимата болка проумееш,че безвъзвратно губиш човека.А шанса да намериш ПО-ДОБЪР какъв е? Дали не клони към 0 ??

П.П. Аз съм повече за разума, не знам.. newsm78

# 20
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не го мисли много, много...Каквото има да се случва, то си се случва..Просто, дали пак ще сте заедно или не, ...съдба, така трябва да стане..

# 21
  • Мнения: X
Не го мисли много, много...Каквото има да се случва, то си се случва..Просто, дали пак ще сте заедно или не, ...съдба, така трябва да стане..

ее, Калея, то е много наивистично..Ти така ли би постъпила с живота си, със съдбата на семейството си? Живот, семейство / връзка или както щете я наречете / се гради и пази..

# 22
  • Мнения: 156
Времето лекува. Успех Peace

# 23
  • Мнения: 194
Времето лекува. Успех Peace

.........колкото и банално да звучи. Факт!

Нова любов.

Дано я срещнеш скоро.

# 24
  • Мнения: 596
Дано любовта ви отново възкръсне като феникс от пепелта! Hug
8 год. не са малко,не се предавай,защото после може да си казваш „Защо не опитах за последен път  да спася любовта ни?„

# 25
# 26
сега ще се научиш как се преодолява болката

# 27
  • Мнения: 2 757
Гадно е, но далеч не е най гадното, което може да ти се случи. Лека полека ще свикнеш без него, ще видиш. Сега си превъзбудена ама с всеки изминал ден ще ти е по леко. Може да прозвучи гадничко, но мен би ме било яд за изгубеното време, 8 год не са малко.

# 28
  • Мнения: 2 757
Това показва,че най-вероятно нищо кой знае какво не е станало,както и че нищо непреодолимо няма Hug Като се сетя само колко пъти сме се ядосвали и карали за глупости вместо да се разходим,или идем на кино,направо яд ме хваща,друг е въпросът,че често,да не кажа почти през вечер спим в отделни стаи заради хъркането му Joy Късмет и горе главата!!! Поговорете и не действайте прибързано,та след време като се обърнеш назад да не съжаляваш и да си сигурна,че си взела правилното решение.  bouquet

Той през вечер ли хърка  newsm78. Или си мислите, че за да сте интимни задължително трябва да прекарате цялата нощ заедно? Ние повече от година спим отделно, не заради хъркане, а заради деца, но това не пречи да си ходим на гости за малко когато ни е леф и после всеки се прибира в кутинката си  Grinning

# 29
  • Мнения: 1 217
Това показва,че най-вероятно нищо кой знае какво не е станало,както и че нищо непреодолимо няма Hug Като се сетя само колко пъти сме се ядосвали и карали за глупости вместо да се разходим,или идем на кино,направо яд ме хваща,друг е въпросът,че често,да не кажа почти през вечер спим в отделни стаи заради хъркането му Joy Късмет и горе главата!!! Поговорете и не действайте прибързано,та след време като се обърнеш назад да не съжаляваш и да си сигурна,че си взела правилното решение.  bouquet

Той през вечер ли хърка  newsm78. Или си мислите, че за да сте интимни задължително трябва да прекарате цялата нощ заедно? Ние повече от година спим отделно, не заради хъркане, а заради деца, но това не пречи да си ходим на гости за малко когато ни е леф и после всеки се прибира в кутинката си  Grinning
Какво е кутинка? newsm78 Леф=кеф ли е newsm78 Иначе по въпроса,не че вярвам да е от особено значение за някой,но си хърка редовно Grinning,т.е.всяка вечер,просто понякога не  е толкова силно,или имам шанса да заспя първа Grinning Колкото до гостуването,битовизмите наистина ме притискат понякога,но не си падам по него,трудно си представям интимност с някой без да го прегърнеш после,еле пък да рипна да местя завивки Sunglasses Joy

Общи условия

Активация на акаунт