имате ли желание за секс

  • 2 366
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами имам си. На мене умората не ми влияе Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 339
И на мен ми се случва да нямам желание, понякога по цяла седмица. Преди го отдавах на умората , но сега установих че е по скоро от психическо натоварване , по точно като мисля за някой проблем, който не мога да реша или ако се вманиача на някаква тема (като как да пренаредя апартамента, та да се разнообрази  Rolling Eyes ) Най глупавото е, че по някое време ми идва желанието ама не е в подходящия момент - или мъж ми го няма, или детето е около нас, или ми идва цикъла  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 902
Аз незнам дали става въпрос на умора.Мисля,че това си е до натура.Аз водя изключително напрегнат живот,но мисите ми все се въртят около едно-кога ще дойде вечерта и ще сме заедно.Често ми се случва да съм страшно уморена,но сама да потърся интимност,това много ме разтоварва.Така е при мен PeaceМисля,че това удоволствие е от малкото ми осанали,та защо да не се възползвам често Wink

# 18
  • Мнения: 411
моми4ета няма фригидни жени,има мъже дето незнаят къде и как да пипнат.когато ме боли глава или съм адски изморена АМИ ХАЙДЕ ДА РАЗТОВАРИМ.най добрия масаж за тялото ,за мозъка и въобЩе  за вси4ко.
разбира се ако не съм заспала,но пък затова лесно се събуждам.какво по приятно събуждане от това.
аз съЩо имах един такъв период в който нямах желание(оказа се някаква болест АСТЕНИЯ,което е физи4еско и психи4еско изтоЩение),тогава половинката си мислеШе ,4е сигурно съм си намерила друг и затова не искам.за да не му троШа хатъра го правехме от време на време та да не си мисли глупости,но....аз без никакво желание.
с годините желанието оба4е нарастна пове4е

Общи условия

Активация на акаунт