На колко месеца децата ви седнаха самички?

  • 3 510
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Седна стабилно на 7 месеца.Всяко дете си е индивидуално.
За проходилка мисля,че е много рано.Аз сложих синьт си след 9м. и то за по малко.

# 16
  • Мнения: 79
Le Soleil седна си!Спеше си в неговата стоя,чувам го че ме "вика"отивам да го видя,а той седи, не съм го подпирала...вече си е съвсем стабилен Laughing

# 17
  • Мнения: 822
Бебка седна сама на 6 месеца и половина.За проходилка и аз мисля, че е рано.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Баткото започна да стои на 6м,а малката на 7м

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
На 6 седеше за малко, на 7 вече стабилно, като започна и сам да успява да седне.
За проходилка май му е рано, но аз такова нещо не съм ползвала, няма и да ползвам.

# 20
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
На 4 месеца и половина някъде. На 5 вече стоеше сам стабилно. На 6 месеца и една седмица се изправи и подпирайки се започна да обикаля из кошарата. Сложих го в проходилка на 7 месеца без малко. Но я използва твърде кратко - не повече от три седмици. Прецених, че основно му пречи тая порходилка.

# 21
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
В средата на 6-тия започна да се задържа за малко.От средата на 7-мия вече може да седи самичък стабилно без да е облегнат на нещо.Обаче не може да се изправи сам от легнало до седнало положение.

Колкото до проходилките-на вуйчо дъщеричката(която е с 1 година по-голяма от синът ми) от 8 месечна я ползваше и проходи малко след като направи годинка.Сега слагам малкия по 10-ина минути на ден, но не съм и голям фен.Правя го по-скоро за разнообразие.

# 22
  • Мнения: 534
по заглавието на темата съдя че питаш не кога ние сме сложили бебето да седне ,а кога то самичко от легнало положение  е седнало само нали  Peace ние на 9 м. и то доста стабилно

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
по заглавието на темата съдя че питаш не кога ние сме сложили бебето да седне ,а кога то самичко от легнало положение  е седнало само нали  Peace ние на 9 м. и то доста стабилно

Ами да повторя и от този аспект... На 4 месеца и половина!  Wink

# 24
  • Временно
  • Мнения: 788
Седи стабилно от 8-ия месец.
От 9-ия започна да сяда сама(от легнало положение).

# 25
  • Мнения: 2 960
Стабилно от средата на 8-ми месец.
Сам към средата на 9-ти месец Peace

# 26
  • Мнения: 199
бебко лази съвсем добре от 6 и половина, търкаля се, катери се и напира да се изправя. но още не може да седи сам стабилно, да не говорим за сам да сяда.  малко отзад напред.   Rolling Eyes Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 111
На 7-8 месеца

# 28
  • Мнения: 9 776
Дъщеря ми започна да сяда на 6 месеца. Ами незнам дали за вас е рано Thinking. Но щом си сяда, значи не е. Пробвай да го слагаш на по-меко, така че да не може да се задържа дълго седнал.

# 29
  • Мнения: 6 713
Някъде към 6-ия месец. Но не особено стабилно де, в 7и месец си седеше вече стабилно.

Общи условия

Активация на акаунт