дайте съвет

  • 34 516
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
значи това с изследванията е много добър съвет - Тутти, отиди и си направи цитонамазка или там както му се казва, за да си сигурна, че е това, което ти казах (щом казваш, че мирише неприятно, почти съм сигурна, че е това, но други се  елекар специалист да си те провери)
та ако взимаш Флажил, партньорът ти също трябва да пие с теб, въпреки, че пише, че бактериалната вагиноза не се предава от жена на мъж по полов път ,но аз ти препоръчвам да поспрете с половия акт докато се лекумаш и той с теб да взима Флажил хапчетата.... обикновено това е най-ефективното, когато и двамата го пиетелллл но преди това иди на преглед - мой съвет!

Хайде със здраве и бързо да се оправяш, че е дсаки неприятно, знам и за от личен опит!

# 16
Изследвания съм си правила...Три пъти ми взимаха секрет,дори последно беше преди два месеца...Нищо не ми казаха,всичко било наред...
Не ми се ходи вече при гинеколог,кат ого видя "магарето" и настръхвам....А и винаги се сещам за преживяните неприятни моменти с мен  и бебето... Cry

# 17
  • Мнения: 170
ок! тогава взимай флажила - той и без това за всичко го предписват, не е опасен, и хубаво си прочети упътването и действай!
Всъщност вече трябва да си си го взела нали не търпиш течението все още??? аз дълго време изкарах с такова, но затова пък много бързо изчезна!
 Grinning поздрави от мен и успех с лечението!

# 18
  • Мнения: 1 214
Попитай във форума на http://citroseptbg.hit.bg/ за твоя проблем.Може би ще намериш там решение?

# 19
Флажила още не съм го взела... Embarassed Днес ще си го купя,обаче ме интересува още нещо....Как стоят нещата с цикъла,т.е. като си в цикъл пиеш ли ги?То както казваш на опаковката сигурно пише,но....

# 20
TUTY и аз имам твоя проблем с бялото течение, а от скоро се появи и неприятната миризма за която говориш.Ужасно е и незнам какво да правя!Имам час при гинеколог за сряда, но чесно казано не вярвам че ще ми помогне.Сменила съм много лекари но бялото течение все си стои кога по-малко кога повече, но го има.Но тази неприятна миризма която се появи просто не се търпи!ПроЧетох за Флажила.Колко дни трае лечението и има ли някакви странични ефекти, ако се взима без предписание?

# 21
Ами аз още не знам за Флажила,защото не съм го прилагала... EmbarassedМисля да го направя,обаче до 2-3 дни предстои цикъла ми и затова изчаквам.
Обаче Mime,прочетох и този форум,който препоръчва PrincesaDundesa...и там ми се стори интересно за този Цитросепт...Хайде прегледай го  и ти и ще обсъдим нещата.Но определено мисля,че ще пробвам и Флажила.
Дано да намерим ефикасното средство,защото вече виждам как мъжа ми избягва секса ... CryИ това е само заради това течение и миризма... Embarassed
Кажи ак отвоята лекарка каже нещо интересно по въпроса....

# 22
ОК, ще видим в сряда, ама до тогава ще се побъркам!А мен ми е гадно, и малко ми е неудобно от гаджето ми с тая миризма!Въпреки че, той не се притеснява, но просто е гадно!Дано се открие проблема и изчезне, аз съм повече за Флажила, незнам но съм чувала и друг път за него, но то при всеки е различно може би!Моите приятелки ходиха на лекар, само едната от тях и после другите си взеха същите лекарства но мен ме достраша!Помогна им но за малко, то от туй течение оттърване няма при всяка настинка се появява или замърсяване, но поне да не мирише

# 23
Кое са ползвали твоите приятелки - Флажила или Цитросепта?
Аз сега ходих до аптеката за малко инфо за Флажила.Същото ми казаха,както и Лотос е обяснила - има глобули и хапчета и обикновено лекарите предписват и двете,като хапчета трябва да пие и партньора.Цената беше около 6 лв. и нещо хапчетата и 7 лв.  и нещо глобулите.

# 24
Ами не съм сигурна какво но не е нищо от двете, просто исках да ти кажа че без лекар си ги взимаха!Ами те са евтини, супер. Аз преди време си слагах едни, но се се сещам в момента за името, бяха 20 лв, а ефект никакъв!Аз ще изчакам до сряда да видя какво ще ми кажат и какво ще ми изпишат и ако не мине ще взема и Флажила.Ами по принцип и двамата трябва да се лекуват, Ти има ли някакъв проблем да накараш съпруга си да ги пие?Аз мисля че няма да има нищо против, защото в противен случай ако ги вземаш само ти след като ги спреш бъди сигурна, че пак ще се появи, протсто трябва да се лекуват и двамата, независимо че той може и да няма никакви симптоми!Прецени и както решиш, добре е да се посети и лекар, за по сигурно, тъй че ако имаш възможност и не те е страх отиди!

# 25
На лекар съм ходила,пробвала съм предписани неща,но нищо...Ще се доверя на Лотос за Флажила,но само да мине цикъла и ще го пробвам.Т.е. ще мога да дам инфо след време...

# 26
  • Мнения: 105
Момичета, отидете на лекар.Аз съм в същото положение.Доскоро нямах никакво течение, дори и това естественото, което си го има уж винаги.После обаче изведнъж ми се появи обилно жълтеникаво течение с миризма на майонеза или мляко-нещо такова.Ходих на лекар-нищо не ми откриха-не били гъбички.Все пак започнах лечение-без ефект.След това ми предписаха Флажил и Фажинакс-глобули и антибиотик.Правих си и промивки.Мина ми за около 3 месеца и пак ми се появи.Този път си направих самолечение със същите лекарства и отново от няколко дни съм на изходна позиция.Не знам и аз какво да правя, но трябва да се направят по-обстойни изследвания-с това шега не бива.Още повече, че мъжете се отвращават от подобни проблеми-при тях няма проявна форма, но ние си патим!

# 27
Кофти работа, наистина!Снощи говорих с една позната, ходила е при лекарката при която аз ще ходя, тя и е изписала Флажил и каза,че доволна!То в такъв случай аз що да ходя, но така и така съм записала час ще ида щото както казва IvelinaK "с това шега не бива", и е така може да се окаже много по сериозно отколкото изглежда!Стискайте палци, утре ще разкажа Wink

# 28
  • Мнения: 105
Да ви кажа и аз се замислих сериозно с моите бабешки методи на лечение и си записах час при д-р Цветкова-тя според мен е най-милата и добра гинеколожка във Варна.За първи път ходих при нея, а после с това мое ходене по мъките се консултирах с една некадърница и си мисля, че ако бях отишла пак при д-р Цветкова щях да съм се оправила вече. Лошото е,че часът ми е чак за 28.09, но тя е много натоварена и ще си чакам до тогава  Rolling Eyes

# 29
Абе IvelinaK значи си ходила при д-р Цветкова!Аз вчера ми казаха че била добра и минах през кабинета й.Мислех да се обадя но не съм и записала телефона!Значи е доста натоварена, а аз си мислех да ме приеме до края на седмицата!Аз си записах час при д-р Радева, незнам чувала ли си нещо за нея, но аз от няколко познати съм чула че са доволни и затова си записах час при нея!А иначе ако не стане нищо ще се пробвам, и при Цветкова по нататък!

Общи условия

Активация на акаунт