Отговори
# 60
  • Мнения: 9 490
Тук сме но едвам гледаме а камо ли дапишем по форума  Mr. Green
Дойде ми една поръчка на Ларедута и се чудя дали да не пусна още една малка  Mr. Green Mr. Green

Пускай, пускай..че ей сега ще мине 8-и и няма оправдания Mr. Green
Ама покажи какво си напазарила дее Wink

# 61
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Тук сме но едвам гледаме а камо ли дапишем по форума  Mr. Green
Дойде ми една поръчка на Ларедута и се чудя дали да не пусна още една малка  Mr. Green Mr. Green

Пускай, пускай..че ей сега ще мине 8-и и няма оправдания Mr. Green
Ама покажи какво си напазарила дее Wink

Ma булка как да показва?Купих бельо на щерката.Много се кефя. МНого готини бикини.И еспадрили за катя. На мен си взех панталон и едно бюстие, което вместо 38 номер са ми сложили 44 номер Confused

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 203

 На мен си взех панталон и едно бюстие, което вместо 38 номер са ми сложили 44 номер Confused

 Ми вместо да ми отслабваш 4 кг. за 22 дни ,вземи ,че налей ,та да ти стане Mr. Green

Аз пък една пола на AWR съм си поръчала с номер по-голяма , ама както върви скоро ще ми е тамън Laughing

Миме ,кажи  ква диетка спазваш , та постигаш тез резултати?

# 63
  • Мнения: 438
И ние сме тук.
Макар и с лоши новини......почина свекър ми и вчера му беше погребението.

Не ми е много до писане,но моля Габи -ще изпратя утре снимка за колажа.

Лека вечер на всички и само хубави неща да ви се случват!

# 64
# 65
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Цвети  Flowers Rose

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Цвети! Hug

# 67
  • Мнения: 799
Цвети,  Hug

# 68
  • Мнения: 1 033
Цвети,  Hug Мир на душата му Flowers Rose Flowers Rose

# 69
  • Мнения: 799
Яни, кога точно си била 71 кг., мари? 3 минути преди раждането?  newsm78

Аз в момента се тормозя с 90 дневната диета и всичко вървеше чудесно (за 2 седмици 3 кг), до тези почивни дни, когато се разбих от ядене  ooooh! (ама в Гърция не мога да устоя нито на калмарите и октоподите, нито на месата, нито на сладоледите и сладкишите  Embarassed. А когато съм само за 2 дни се опитвам да извлека /погълна/ максимално количество...).
Та сега все едно съм започнала от начало - отворила съм и 4-те си стомаха и постоянно съм гладна.

Моето "кърмаче" расте като гъба от както се храни по някаква адска схема, измислена от мен - 3 хранения с кърма (пусто и досадно цедене) и 3 с АМ. Резултатът е доволно прасе  Mr. Green
Магарица вече е на градина (сама изяви желание) и се подготвя за 8-мартенско тържество, на което майка й няма да може да присъства  ooooh!

# 70
  • Мнения: 1 033
Яни, кога точно си била 71 кг., мари? 3 минути преди раждането?  newsm78
Joy Жоро влезнах да го раждам 72, почти позна, а 71 ми бяха преди 2 седмици, резултат на велико плюскане след отказване на цигари...... Sick И сега, така, бавната та славната.

Аз се подготвих за утрешния празник в градината - боядисана - скрила няколкото бели косъма, подстригана тип ала гъба утре съм канена на тържество в 16,30 (не са в ред с часовото време, но добре, че шефът е човек). Утре ще докладвам за първото ни тържество.

Лека ви!

# 71
  • Мнения: 728
Нашето тържество по случай 8 март е днес в 10 часа.
Ивко вчера на репетицията казал,че няма да си каже стихотворението,което не ме учудва и съм сигурна,че и днес няма да го каже! Mr. Green
Онзи ден ми разказва,че госпожата им мажела ръчичките с боички и ги залепвали на картички,които ще подарят на майките си.
Днес ще видим с какво ще ни зарадват!
Очаквайте снимки!
А аз отивам да се оправям,че дететнцето ще ме чака "първа от другите майки"  Blush

# 72
  • Мнения: 458
Ех, как ви завиждам за тържествата в градината. Ние няма да имаме  Sad. Едната госпожа доскоро беше в отпуска, а и половината дечица са болни и ги няма. Обещаха ни за Пролетта да има тържество, но нищо не се знае...

# 73
  • Мнения: 9 490
Цвети моите съболезнования! Flowers Rose

Пък ние няма да имаме тържество за 8-и март Sad Само някакви картички със снимка на отрочето.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 907
Здравейте и от мен  Hug.
Два дни съм фаянсаджийка  Mr. Green и сутрин излизм в 9 и се прибирам в 18 часа. Днес малко по - рано се прибрах, че няма кой да гледа Ани. Ники е решил да ме прави майстор, вместо да си губя времето, докато ми тече майчинството и да изкарвам по няколко бона месечно   hahaha. Това разбира се в рамките на шегата. Няма кой да му помага с ремонта на апартамента и аз ходя да лепя плочки, фугирам, бойдисвам и такива работи.
Цвети, мойте съболезнования  Hug.
И в градината на Дани няма да има празненство за 8 - ми март. Били имали за 1 - ви март и сега не било необходимо Crossing Arms. Аз имам подозрения, че причината да нямат е друга, но нищо не мога да направя  Sad.
Приятна вечер на всички   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт