Как изпирате лекетата от пюре?

  • 2 603
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 735
Купи мушамен лигавник,много е удобен.
Иначе по темата-всяко петно го третираш със сапун за пране и после в пералнята с останалите дрехи.
Ако сега петната ти изглеждат ужасни и не могат да се махнат,с течение на времето изчезват/след нк пранета/.

# 31
  • Мнения: 9 776
Все си мисля, че с топла вода се изпира по-добре, отколкото със студена Thinking...

# 32
  • Мнения: 71
Петната от плодове ги третирам като ги намокря и после посипвам с лимонтозу,а мазните ги натърквам с тест-гел и после в пералнята на 60 градуса.До сега петната са се изпирали,но и моята хубостница не се цапа много.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 535
При храненето му обличам една стара дрешка. Ползвам гуменото лигавниче на Камера, което след това само измивам с вода  Peace
Имах един инцидент с пюре от боровинки - първо под течаща студена вода, после киснах пак в студена вода, и накрая с бебешки сапун (някакъв на Бочко имам) и излезе  Peace
Аз знам, че петната от плодове излизат със студена вода, но се третират веднага. Топлата вода ги запечатва.

# 34
  • Мнения: 6 012
ами вениш друго не помага,то е имало периоди в които по -малко прах съм ползвала

# 35
  • Мнения: 130
С вениш  Peace

# 36
  • Мнения: 194
И аз исках да пускам такава тема,но виждам,че са ме изпревалили.
В крайна сметка открих начина-с Вениш
Но InaD ме подсети хубаво-ще взема гумен лигавник

# 37
  • Мнения: 367
Изобщо не се занимавам с лекетата. купила съм му мушамени лигавници и ги сменям на един два месеца. Относно дрешките - пера със Сано Максима, има петна които остават, но в крайна сметка важно е дрехите да са чисти. Ако трябва да изпирам и лекета, то това означава да пускам на ден по две три дрешки да се перат сами в пералнята, а на ръка - не благодаря, мисля че мога да инвестирам енергията си в други неща  Laughing

А това с тест гел, доместос и други почистващи препарати - направо нямам думи, не се ли притеснявате, че може да даде някаква алергична реакция по кожата на детето?!

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
      Пера с Теобебе, като предварително натърквам петното с прах. Ако неизлезе при първото пране след още един два пъти от петното няма помен.
       В началото като го захранвах ползвах една хавлийка под лигавника, с нея покривах ръкавките и крачолите.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Никога нищо не съм третирала предварително, никакви препарати за петна и т.н. Само Персил използвах и детето ми няма никакви захабени дрехи.

# 40
  • Мнения: 9 776
...А това с тест гел, доместос и други почистващи препарати - направо нямам думи, не се ли притеснявате, че може да даде някаква алергична реакция по кожата на детето?!

Не Naughty. Ако детето е предразположено, ще се изрива дори от много "по-безопасни" препарати. При нас няма проблем.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз мъчих първите няколко петна с Вениш и не се получи. Отказах се. Реших, че ще го храня с дрехите, по които има петна и същите лигавници съответно. Но за моя изненада след няколко изпирания в пералнята петната изчезнаха.. вече дори не се заглеждам толкова в тях, просто гледам да го храня с дрешки, които са за вкъщи Peace

# 42
  • Мнения: 3 453
 С Ариел, на момента ги изпирам. Laughing

# 43
  • Мнения: 150
По съвт на бабата натърквам петната с домашен сапун/този содения/ ,престояват 5-10 минути така и после в пералнята на 60 градуса. Справи се отлично с петната от морков.Трябва обаче да се действа веднага след нацапването

# 44
  • Мнения: 592
Аз съм много доволна от един български препарат против петна-Клири.Една приятелна ми го похвали и от тогава само него ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт