Кокичета цъфтят, слънце грее, ВИДИНчанчето се смее.

  • 13 040
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 657
Мацки,дайте да подхванем една темичка за готвенето,че вече се чудя,какво да готвя newsm78
Та сега кажете,кой какво е сготвил или ще готви днес Simple Smile
Аз имам едни миди и скариди,ама на мен нещо са ми отвратни и от 2 месеца си правя оглушки като ги спомене Орлин Mr. Green

# 286
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
аз тук не мога да се изкажа ама изобщо  Blush та само ще чета  Flutter

п.с. трябва идея за заглавия за нова тема

# 287
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Момичета, кой ще пусне нова темичка Rolling Eyes
Аз днес при поискване ще правя миш-маш, че имам сирене излишно.Пък и на мен ми е полезно да ям яйца, сирене и т.н. Whistling Иначе не си падам много много по готвенето.Рядко готвя с мерак, ама то аз си знам 5 манджи и все тях си правя Joy ама на който не му харесва да ходи на ресторант Naughty
На мен днес ми е едно такова смотано....... Rolling Eyes

# 288
  • Мнения: 2 657
аз тук не мога да се изкажа ама изобщо  Blush та само ще чета  Flutter

тъкмо може да изявиш желание и да се понаучиш Crazy

# 289
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз май няма да готвя, че имам ядене от няколко дена а нали сме сами с Валката та не се налага да готвя постоянно. Иначе имам идея за кавърма или яхния. Ще видим кое ще ми дойде. Иначе пека хляб всеки ден, че е толкова вкусен и го изяждаме целия  Laughing
 За закуска направих тутманик и нищо не остана от него  Laughing

# 290
  • Видин
  • Мнения: 4 921
дайте ми паролката за албумчето, плиййййз Blush

# 291
  • Мнения: 318
Мацки,дайте да подхванем една темичка за готвенето,че вече се чудя,какво да готвя newsm78
Та сега кажете,кой какво е сготвил или ще готви днес Simple Smile
Аз имам едни миди и скариди,ама на мен нещо са ми отвратни и от 2 месеца си правя оглушки като ги спомене Орлин Mr. Green

Йо засегна болната ми тема,от един час съм отворила темичката да я прочета,а в същото време се чудя какво да готвя че направо ... Crazy,изреждам му на моя той не му се яде това,той предлага,аз пък не искам и така го откарахме до час размисли и накрая решихме да си  опържим по някое яйце за обяд,а за вечеря ще правя спагети с риба тон,стават много бързо и вкусно  Whistling

И на мен ми е проблем това време с малката вкъщи излудявам,ако не излезем и се притеснява,че както го дават да вали и другата седмица,как ще ходя до кухнята с нея просто не знам,а я ми кажете до 7-то има ли кухня,аз живея на главната към панаира и ходя до 2-то за кухня,но все забравям да питам оная лелка дали има кухня и до 7-то у-ще?
при хубаво време ме пишете и мен за срещичката Flutter

Kushi браво на вас,аз не съм излизала от 1г.  Tired,ама не е преувеличено последно излизахме през март,тогава бях в 7м. и от тогава по домашен арест Twisted Evil

Хайде чао от мен Wink

# 292
  • Видин
  • Мнения: 159
Аз за обяд направих супа топчета а за вечеря мисля да направя руло стефани.
Рони къде се намира кухнята до 2-то?

# 293
  • Мнения: 2 910
Йо, децата вече се добре (пу-пу), на Дени днес му е последният прием на АБ, ама и аз като Орлин само тичам до ВЦ-то. Само да не вдигнем и ние Т с Боби, че кой ще гледа малкия, като той не иска никой друг ooooh!

Аз сутринта направих на Дени зеленчукова супа със сиренце, ние довечера ще караме на пържени яйца, обяда го пропускаме, а пък Марти днес е при едната си баба, поне тя да не прихване отново, че тогава я втасахме Crazy

Буба, обаче ми даде идея какво мога да сготвя утре, аз много обичам руло стефани. А иначе е голяма мъка като трябва да приготвя нещо за ядене, аз питам мъжа ми, той свива рамене, каквото аз сготвя, а после ме пита що това, а не нещо друго Crazy

Рони, ама как си издържала толкова време да не излезнете някоя вечер? Аз ще психясам направо Whistling

# 294
  • Мнения: 318
BubaD зад 2-то,в двора на ДГ.
reniuga офф не питай  ooooh!,аз вече съм психясала Mr. Green,просто нямаше как първите месеци с моето доене Joy,после Паола не можех да я оставя на никой,че все се притеснявах и така,ще си карам докато почнем двечките да си излизаме по кръчми Whistling Laughing Whistling

# 295
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
И на мен ми е проблем това време с малката вкъщи излудявам,ако не излезем и се притеснява,че както го дават да вали и другата седмица,как ще ходя до кухнята с нея просто не знам


няма ли кой да впрегнеш? аз като е много лошо времето карам или свеки или майка ми. иначе мъжо я взима през ден, когато не е на работа. а ако няма на къде, количката, в чувала с найлона и газ, но на мен ми е близо  Peace

# 296
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Позволих си да пусна нова тема, дано не ме утепете  Joy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381969.new#new

# 297
  • Мнения: 2 657
За излизането и аз през първите 2 години не мърдах.Първо,че никога не се е делил,второ,че си беше особняк от бебе ooooh!За помощ не съм разчитала на нокой,понеже майка ми не е в Бг,а за свеки да не споменавам....Обаче една моя приятелка много ми помягаше,постоянно и го прехвърлях през улицата за по час два и се гледаха без проблем...Когато ми се наложи за първи път да изляза на една сбирка на мъжо във фирмата,естетвено тя го гледаше....Един единствен път за една ново година го паркирах при свеки към 23 и към 00:30 ми се обади да съм се прибирала,че той само ревял и прочие,през туй време приятелката ми се обади да пита как е и какво и като и казах,че трябва да се прибирам,тя хоп и взе детето и се качиха в нас...От туй наше приятелство и от злобата на свеки,мъжа ми и тя се оказаха любовници Twisted Evil hahaha
В последно време се гледат с брат ми.Особенно като една приятелка е тук и е само излизане и прибиране в светлите часове-брат ми е на линия...Ето и сега го подхвърлих на него да идат на село,та до довечера сме без дете Laughing

Ренка и аз така питам,искаш ли това,искаш ли онова и естествено ми се отговаря-не,не ooooh!И накрая готвя по нощите,щот не можем да стигнем до консенсус.

Рулото при нас отпада,че преди няколко дни го ядохме.Но пък имам боб,който има нужда от запръжка и мисля,че мидите и скаридите на мъжо  и днес ще ги игнорирам Mr. GreenА сега ще ядем омлет Wink

Общи условия

Активация на акаунт