АПРИЛските деца се молят за Магито сега!!!

  • 12 112
  • 300
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 537
Честит имен ден на малкия Теди!

Това мече дето Енви е сложила го имаме на Фишер Прайс-страхотна играчка е. Когато Влади се роди го подарихме на Соня все едно е от бебето. Тя много играе с него-пуска си песните и танцува, танцува....

Горкото Маги, сигурно ужасно се е травмирала от толкова престой в болницата. Tired

Аги, честита книжка!

Деси, съгласна съм за поръчката. Само, че моите неща са 5 и 3 от тях са кутии лего. сметката ми е някъде към 60 Е. та ще трябва да се видим да ти дам парите, защото не са малко. Пиши ми на лични как ти е удобно да се видим.
Сега ще дам линкове за моите неща.


# 181
# 182
  • Мнения: 2 631
Инвестбанк АД
IBAN: BG50 IORT 7377 1003 9708 00
SWIFT; IORTBGSF

Мария Живкова Дочева


Пускам тук сметката, момичета

# 183
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Честит имен ден на Теди! Да е жив и здрав и да радва мама и тати!
Аги, честита книжка!
Магито дали се прибраха? Дано всичко са добре!
Аз си слагам колоргол по предписание на Папуров Joy Тоз човек само това лекарство признава  Joy Ще има да си ходя боядисана една седмица...

# 184
  • София
  • Мнения: 1 252
Миличките Ели и Маги  Praynig. Мислех, че поне този уикенд ще изкарат по-спокойно в къщи... Дано скоро Магинцето да се стабилизира и да ги изпишат от болницата.  Praynig

Енви, бяхме в хотел Аугуста и много ни хареса там. Мисля при първа възможност да повторим визитата. Mr. Green

Роди, честит ви малък именик. Да ви е здрав и весел и да ви радва много с щуротиите си.  Hug

# 185
  • София
  • Мнения: 1 537
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ, МИЛИ ДАМИ!!!!!!!!!!!!!!!!
Бъдете здрави и все така очарователни
. Hug Hug Hug

 Rolling EyesВидяхте ли началната страница....много не си падам по такива промени....

Хубав ден на всички. Ние днес на обяд сме по женски на китайски с няколко приятелки.

# 186
  • Мнения: 181
Честит празник, момичета! Много любов и усмивки!
Ние също сме на женско парти на китайски на обяд!

# 187
  • София
  • Мнения: 3 648
Честит празник, мили момичета! Бъдете винаги красиви, с млади души и щастливи сърца!

# 188
  • София
  • Мнения: 272
  bouquet   bouquet ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ, МИЛИ ДАМИ!  bouquet   bouquet

# 189
  • Мнения: 2 000
Честит празник, момичета   bouquet

# 190
  • Мнения: 1 284
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАМЧЕТА!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 191
  • Мнения: 2 149
Честит празник, мацки!
Да сте мнооого обичани, секси, женствени, уважавани, съблазнявани, глезени, галени и целувани!


Ние вечерта с компанията 1 0 човека в ....Ники! Mr. Green
Мъжа вчера каза, че не ми е купил подарък, после ми се лиготеше нещо цуни-гуни и след като обявих, че вече няма момиче за съпруга, а жена, и че ако не дава няма да получава....си плати скъпичко за моето женско внимание smile3521

# 192
  • Мнения: 404
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДАМИ Hug

# 193
  • Мнения: 1 146
Мили приятелки, Честит празник!!! 

# 194
  • София
  • Мнения: 3 390
Честит празник,момичета!  bouquet  bouquet  bouquet
Бъдете здрави,щастливи и много обичани!!!
Аги,честито за книжката! Peace Laughing
Ние ходихме с Давид на гости на една колежка и отпразнувахме праазника с кафенце и бисквитки! Whistling Grinning

Общи условия

Активация на акаунт