За първа година на ДЕТСКА ГРАДИНА - част 24

  • 16 752
  • 437
  •   1
Отговори
# 375
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
Здравейте момичета,аз не съм писала от....... ooooh!,но не спирам да ви чета.Карантината май свърши и живот и здраве от понеделник и ние ще сме на линия.Като гледам пак бая болни,а и сега със този вирус Sad,чудя се колко ли ще издържи този път на градина без проблем newsm78.
Дано вее спрат тези болести,че направо е нечовешко все да сме болни.
Желая ви лека вечер и от понеделник ще съм тук по честичко!

# 376
  • Мнения: 2 587
Да вляза и аз да се пооплача малко.Миналата седмица Вики беше здрава,но нали не беше ходила на детска трябваше да идем за бележка.В петък ходихме до личната,а пред кабинета беше лудница.Мина ми през главата че може да лепнем нещо,ама що ли не си тръгнах -  не знам.Личната ни прегледа - напълно здрави и даде бележка за детска.И .... от вчера отново е заточила едни сополи от половин носле,другото - изцяло запушено(от там чакам и възпаление в ушенцето ако не мине) ....  ooooh!  От днес и аз съм със сополи и едната баба(беше на гости от петък вечер),единствено татито се държи.
Ето оплаках се - сега отиваме да се лекуваме.....

# 377
  • Мнения: 5 370
Айде и аз да се оплача - нашата баба и тя е с вирус, а исках да задържа Станислав още един ден. И тя е с ентеровируса!!!Значи, не подбира малки=големи. ooooh!

# 378
  • Мнения: 2 961
Много се колебаех дали да пусна Дени на градина другата седмица, но вие тотално ме отказахте.

# 379
  • Мнения: 948
Здравейте!

Чета ви редовно, но не съм писала, че няма нищо ново покрай нас.Вали си ходи на градинка.Нямаха тържество за 8-ми март, но сега подготвят за първа пролет.Тържеството се очертава да е много весело.Тренировките са всекидневни, дълги и уморителни. Mr. Green

Пожелавам бързо оздравяване на всички болнички! Praynig

# 380
  • Мнения: 1 187
Днес активност няма. А и аз съм една отпусната, нищо не ми се прави. smile3524

# 381
  • Мнения: 1 241
Аурора и аз съм така, какво ми става не знам. Пролетна умора ли е, от бременността ли е? Часът е едва 10 и половина, а на мен така ми спи.

# 382
  • Мнения: 1 187
Аурора и аз съм така, какво ми става не знам. Пролетна умора ли е, от бременността ли е? Часът е едва 10 и половина, а на мен така ми спи.
Ти  имаш оправдание- с първата ми бременност бях много поспалива  Embarassed.  Моето диване става в 6.30 сега и не мога да си почина. Замислям се за външни щори.

# 383
  • София
  • Мнения: 6 262
И аз съм така, но мене се опитва да ме боли и гърло.  Peace

# 384
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
И аз съм така, но мене се опитва да ме боли и гърло.  Peace

И аз се присъединявам към отбора. Снощи само гърлото ме болеше леко, но днес се чувствам като изцедена Sad

# 385
  • Мнения: 1 949
И аз съм така, но мене се опитва да ме боли и гърло.  Peace

И аз се присъединявам към отбора. Снощи само гърлото ме болеше леко, но днес се чувствам като изцедена Sad

Взимайте мерки! Така започвал най-модерният вирус.

# 386
  • София
  • Мнения: 6 262
И аз съм така, но мене се опитва да ме боли и гърло.  Peace

И аз се присъединявам към отбора. Снощи само гърлото ме болеше леко, но днес се чувствам като изцедена Sad

Взимайте мерки! Така започвал най-модерният вирус.

"Зимаме", ама няма как - трябва да се ходи на работа.  Rolling Eyes

# 387
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
Здравейте и от мен!
Влизам да се похваля,че малкият от днес е на градина и се моля този път да издържи по-дълго Praynig!
Аурора,външните щори са много добро решение,ние преди да сменим дограмата бяхме със такива и малкият спеше много повече тогава.
Хайде всички болни оправяйте се по бързо Praynig!
Лек ден на всички!

# 388
  • Мнения: 1 949
И аз съм така, но мене се опитва да ме боли и гърло.  Peace

И аз се присъединявам към отбора. Снощи само гърлото ме болеше леко, но днес се чувствам като изцедена Sad

Взимайте мерки! Така започвал най-модерният вирус.

"Зимаме", ама няма как - трябва да се ходи на работа.  Rolling Eyes

Ами и аз така направих - ходих на работа и за това сега съм в болничен и на антибиотик (3ти за тази зима). Съмнение за "насложена бактериална инфекция" (каквото и да означава това). Тъй че, момичета, ще се повторя, ама не пренебрегвайте здравето си  Peace

# 389
  • Мнения: 1 241
И на мен от вчера нещо гърлото ме драска, а днес и носът ми.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт