Изполавате сешоар или оставяте косата си да изсъхне сама?

  • 7 198
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Лятото никога не я суша, зимата понякога, за да не настина.
Първо, че е вредно за косата, второ - като я оставя да изсъхне сама, става много по-начупена, иначе се изправя неприятно. Confused

# 16
  • Мнения: 3
Постнах темичка и в блога Simple Smile Моето мнение по въпроса -

http://roshavka.wordpress.com/2009/02/26/%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0% … 0%B2%D1%8F%D0%BC/

# 17
  • Мнения: 2 110
Не я суша. Имам достатъчно обем и от сешоара ми става  af

# 18
  • Мнения: 64
Аз също не я суша тъй като до голяма степен от такива процедури(сешоари,преси,маши и т.н.) крайщата започват да цъвтят по-барзо,не че не използвам преса или нещо друго ,но гледам да е рядко,затова като изляза от банята си слагам само една кърпа като чалма и леко я попивам без да я търкам с кърпата и определено крайщата ми не цъфтят толкова бързо като преди

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Суша я с печка тип - духалка.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 483
Откакто се научих да държа правилно сешоара, разбирай: в правилната посока  Mr. Green,непрекъснато го ползвам.
Почти постигам изправена коса така. Което е и основната ми идея.

Отскоро ползвам и вафлички в корените. Там ми трябва още малко усъвършенстване, но се справям долу-горе и напротив, не ми се омазнява по-бързо косата така. Wink

# 21
  • Мнения: 49
Почти не ползвам сешоар...много рядко, само когато ми е спешно да излезна или от тоя сорт Simple Smile Предпочитам самичка да си съхне и да не я изтощавам допълнително.

# 22
  • Мнения: 3 641
Използвам, иначе ще я  чакам цял ден да съхне, защото е доста дълга. Е, лятото я оставям и сама да съхне

# 23
  • Мнения: 4 435
Суша се винаги.От години не си спомням да съм оставяла косата ми да изсъхне сама. Дали аз сама, или пък фризьор, косата ми винаги се оформя със сешоар.И вкъщи сешоара ми е е професионален. И без четка и сешоар не тръгвам никъде. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3
Аз като цяло съм малко против ежедневно или редовното правене на вафлички в корена. Корена и в близост до него е едно от най - сензитивните места на косата, както и краищата. За по - къса коса пресата може и да е пагубна според мен.

# 25
  • Мнения: 2 229

Само не съм съгласна, че най-вече тези с къси коси използват рядко сешоар - всички момичета, с много дълги и хубави коси, които познавам, не си сушат косите със сешоар или го правят много рядко. То и затова са им толкова дълги и хубави косите. Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 650
Суша се винаги.От години не си спомням да съм оставяла косата ми да изсъхне сама. Дали аз сама, или пък фризьор, косата ми винаги се оформя със сешоар.И вкъщи сешоара ми е е професионален. И без четка и сешоар не тръгвам никъде. Mr. Green
И аз Mr. Green

# 27
  • Мнения: 239
Суша си косата винаги,рядко само през лятото я оставям да изсъхне сама.

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 311
Суша я само колкото да не капе вода. Цялостно сушене ми отива към 20минути, а нямам нерви. Та обикновено е към 5 минути сушене и към 3 часа съхнене Grinning (в такова време де)

# 29
  • Мнения: 3 314
Използвам и сешоар и натурално изсъхване поравно   Peace   
ако бързам за някаде я суша , иначе не 

Общи условия

Активация на акаунт