Изполавате сешоар или оставяте косата си да изсъхне сама?

  • 7 240
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 388
Лятото опитвам да я оставя  да изсъхне сама, като я излагам на слънчева светлина.
Ако съм прекалила със стоенето на плажа и ми остава малко време до часа ми за излизане подпомагам изсъхването и със сешоар.
През останалото време винаги ползвам сешоар, на два, максиумум три дни. Нищо ми няма на косата.

п.п. Без четка и сешоар не тръгвам никъде, че съм естествено къдрава.

# 61
  • Мнения: 1 554
Винаги я суша. Преди с дифузер, напоследък я изправям. Ако не се изсуша, съм нещо средно между бухал и бръкнала в контакта  Laughing

все едно аз съм го писала Laughing

# 62
  • Мнения: 2 388
Мия я вечер и лягам с влажна коса,на сутринта е суха.

Пък мен на сутринта ще ме приемат в болницата. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 554
Мия я вечер и лягам с влажна коса,на сутринта е суха.

Пък мен на сутринта ще ме приемат в болницата. Simple Smile

 Laughing

# 64
  • Мнения: 718
Сега през зимния период я суша всеки път (не винаги с четка), през лятото понякога я оставям да изсъхне сама, на море почти не ползвам сешоар. Сега съм с прав равен бретон и поне него няма как да не изсуша.
Не харесвам обем, силна преса и вафлички в корените, а и мисля, че са демоде и вече е актуален по-естествения стайлинг (дори и след фризьор) Peace

# 65
  • Мнения: 14 512
не мога да отговоря в анкетата, защото няма моя отговор - в 100 % от случаите ползвам сешоар

# 66
  • Мнения: 1 464
Аз пък в 100% от случаите не ползвам сешоар!Мия я през вечер ,попивам в топла кърпа и оставям вечерта докато си легна да доизсъхне.Аз си лягам към един така че тогава е съвсем леко влажна.На сутринта е идеално суха.Имало е случаи когато се изкъпя по-късно да легна направо с кърпата.Да отбележа че това го правя от години ,косата ми е идеално права ,черна и лъскава.Мноого рядко боледувам .А на сутринта и придавам обем с тупиране в корените и стилизанти Peace

# 67
  • Мнения: 168
зимата почти винаги използвам сешоар но лятото въобще оставям я така да си съхне

# 68
  • Мнения: 3 622
в 90 % от случаите използвам сешоар

# 69
  • Мнения: 10
Всеки път използвам сешоар, хем знам че не е хубаво!  Embarassed

# 70
  • София
  • Мнения: 2 381
Напоследък гледам да не ползвам много-много сешоар. след 10 г. доста редовна употреба косицата ми е пооредяла... Много коса остава по четката, като я суша със сешоар.  Sad

# 71
  • Мнения: 1 740
Суша я много рядко. В 90 % от случаите я оставям да съхне сама. Косата ми е с тънък косъм и всякакви такива интервенции не й действат добре  Stop
и при мен е така

# 72
  • Мнения: 3 830
Първа опция.
Ползвам сешоар и голям номер кръгла четка за изсушаването. Оформям с пяна понякога, както и с преса в корените, лак. Peace

Понякога през лятото я оставям да изсъхне сама, особено ако ще си стоя вкъщи, но това е много рядко.

# 73
  • Мнения: 682
Мия си косата през ден и ползвам всеки път  сешоар. Peace

# 74
  • Мнения: 2 478
Мия я вечер и лягам с влажна коса,на сутринта е суха.

Пък мен на сутринта ще ме приемат в болницата. Simple Smile

И мен,и мен!Или може би първият,който ме срещне Laughing

Издухвам си косата почти винаги,вече почти професионално.В редки случаи я начупвам с пяна или гел.Тогава използвам само препарат за обем в корените,без сешоар.

Общи условия

Активация на акаунт