депозит - на чие име

  • 4 155
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 757
Да ползвам темата да попитам вещите. Придобитото в брака е общо, това е ясно. Същото обаче важи ли за парите, ако примерно всеки си получава в отделна сметка заплата и съответно тази сметка набъбва. Ако тръгнат да се развеждат и тия пари ли се считат за общи или кой колко си има са си за него  newsm78

# 31
  • Мнения: 487
Да ползвам темата да попитам вещите. Придобитото в брака е общо, това е ясно. Същото обаче важи ли за парите, ако примерно всеки си получава в отделна сметка заплата и съответно тази сметка набъбва. Ако тръгнат да се развеждат и тия пари ли се считат за общи или кой колко си има са си за него  newsm78

Мисля,че това зависи от държавата в която живееш, консултирай се с адвокат, той най точно ще ти каже какви са ти правата.

# 32
  • София
  • Мнения: 13 206
При такива тънки сметки от страна на мъжът ти на твое място си прибирам моите 2/3 и си ги слагам в която си искам банка на мое име.  Crazy И разбира се нито оповестявам коя е банката, нито колко са парите. Това не са нормални отношения и реакцията ти трябва да бъде съобразена с тази ненормалност  Wink

# 33
Здравейте,
Благодаря на всички, че се отзовахте с мнение. Депозитите са два - на всеки по равно. Казах му направо какво ме притеснява  и не ми пука какви ще са последиците, той го раздава обиден заради липсата на доверие. Незнам колко е справедливо. Може и аз да заслужавам мъмрене - уж сме се събрали, за да сме семейство, а аз се деля - но искам да разполагам с парите си и толкова. От тук насетне той няма да знае какви пари имам. Предстои ми предоговаряне на заплатата - и това няма да разбере. Е това е .....засега!
 

# 34
  • Мнения: 631
Браво бе момиче, явно си си имала акъл, но прекалено си се предоверила..... Стискам ти палци и късмет

Общи условия

Активация на акаунт