Споделете '97

  • 21 158
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Споделям, че сме останали с броени левчета, но ме дразните ужасно много с Тина и половина. Мислех да я купя, когато мъжът прати пари, но вероятно няма да дочакам. Ще гледам да купя храна и каквото остане май ще замине за Тина. Василисо, как не я пусна 2-3 седмици по-късно тази книга, да му се не види!

# 16
  • Мнения: 274
Споделям, че сме останали с броени левчета, но ме дразните ужасно много с Тина и половина. Мислех да я купя, когато мъжът прати пари, но вероятно няма да дочакам. Ще гледам да купя храна и каквото остане май ще замине за Тина. Василисо, как не я пусна 2-3 седмици по-късно тази книга, да му се не види!


Ти си луда да си даваш последните пари за изкуство! По добре за ракия.


Хисарският поп издаде нов диск. Автограф искаш ли?

Не бе не ми трябва. Сутринта незнам как си затананиках " дай си сърцето на който искаш ти" и жена ми мега се издразни. Та за това искам да си ги имам на диск  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 503
Ако мъжът ми някой ден си затананика нещо на Хисарския поп, ще си помисля, че е превъртял напълно от работа.
Не помня какво правих точно през 97-ма, но най- вероятно просто съм се развявала насам-натам, защото бях изучила каквото може и не бях обвързана с нищо.

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
97-ма бях във вихъра си. Една от най-дивашките ми години.  Sunglasses
Фрида,  Hug

# 19
  • Мнения: 2 070
97ма завърших училище, ходих сама на море и се заимах с първото си сериозно гадже
97ма се разведоха майка ми и баща ми
Изобщо не ми е пукало за инфлация и кризи, нито съм я усетила

# 20
  • Мнения: 281
97- ма бях много влюбена.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 305
97година имах син първокласник. Нямам особени спомени от годината, явно е била средностатистически добра.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Какво не му харесвате на попа? Той си ни е градската атракция. Местни почти не ходят в заведението му, но пък приходящи...

# 23
  • Мнения: 2 212
Ванче, сто пъти го мисля, та и да го напиша, много ме кефи този аватар, само за мен, щото нали луд на шаренко се радва  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 516
През 97-ма все още лекувах нараненото си сърце. Повече не позволих това да ми се случи.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Една от годините на крайности в моя живот. Оцелях.

# 26
  • sofia
  • Мнения: 1 606
97-ма и аз рани ближех и сърце закърпвах - оцелях. Продавах книги на "Славейков" иначе и беше голяма веселба...

# 27
  • Мнения: 17 407
През 97-ма все още лекувах нараненото си сърце. Повече не позволих това да ми се случи.

Аха, само дето аз продължих лечението докъм 2001 Joy

# 28
  • Мнения: 606
Има ли вирусна депресия?
Че наоколо се изпозаразиха.

# 29
  • Мнения: 3 405

Нещо като масова психоза.

Общи условия

Активация на акаунт