Споделете '97

  • 21 198
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Споделям ядове.
Изморих се да ходя през седмица на работа и съответно през седмица да гледам болно дете в къщи. Мразя яслите и понякога се обвинявам заради липсата на избор. Мрън. Мрън. Мрън.
ДеЩо, колко познато ми звучиш... Само че аз не смеех да си изразя мислите на глас.

# 677
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хей хора, имам спешна питанка, коя година се излъчваше Касандра в България, ама спешно питам. Simple Smile

# 678
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 489
1996г ако не бъркам Simple Smile или тогава идва в София newsm78

# 679
  • Мнения: 804
Споделям, че започвам да ставам "изтрещяла бабичка".
Снаха ми ще заминава с приятелки за Египет и колкото повече приближава този момент, толкова повече се притеснявам. Не мога да разбера защо не отидат до Париж да речем, а са избрали точно Египет. Много ми се иска някой да ме успокои и да ми каже, че там всичко е спокойно и притесненията ми са напразни.

# 680
  • Мнения: 17 410
Ако са в група, не се притеснявай толкоз, бабилия. Ама и аз се отказах задълго от Египет, де. Предпочитам ПАриж, дето не го харесвам хич

# 681
  • Мнения: 5 370
Мнооого, ама много съм зле. Захапаният нерв от предната седмица ме боли ЗВЕРСКИ ОСТРО.
От основата на врата надолу около 20 см. Толкова ми е зле, че карах детето, горкото, да ходи отгоре ми с крачета,. ама той по-скоро пада, милият.
Искам да глътна някаква отрова и да ми мине отведнъж. Tired

# 682
  • Мнения: 274
Добро утро. Днес ми е такова  Hug Всъщност, не само днес ми е такова...

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 09:33 от Марадона

# 683
  • Мнения: 4 586
Жози, добрите масажисти имат медицинско образование. За някой неща масажът е забранен.
И при проблеми с нерви масаж май не се препоръчва. Знам за какво и каква болка говориш де.

# 684
  • Мнения: 17 410
Зависи, Вълк.
Жоз, върви да ти го "отхапят" този нерв, що чакаш?

# 685
  • Мнения: 516
Марадона, не мога да не ти покажа, какво ми е на мен днес. От сутринта си пеем тая песен с детето Grinning
Поздрав!

# 686
  • Мнения: 4 586
Вчера за пръв път стигнахме до психиатър, който е и добър психолог.
Вълчето си отговаряше на всичко два часа. Щом си говореха по едно време за печен червен пипер с яйца и сирене.
Зададох си въпроси за избор на съпруга. То човек, ако знае къде ще падне, ще си постеле предварително.
Купих книгите Чингиз, сега Вълчето чете и следи за правописни грешки. До Тина и половина пак не се вредих.
Василиса дойде, изфука се, но се засрами, все пак. И изчезна. Ще чакаме да й мине.
Вчера зад едно училище на ул. Тунджа и Цар Асен станахме свидетели на бой между две ученически банди. Бааси отврата, едно 15 годишно с бозава коса и вид на неандерталец имаше бокс на дясната ръка. Само успях да хвана през ръцете Вълчето откъм гърба и да го завъртя с гръб към събитието.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 09:46 от Вълкът с дълъг ник

# 687
  • Мнения: 3 405
Василиса и засрамване, хехе  Laughing   Heart Eyes
Вероятно е във ваканция нейде.

# 688
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Жо, ако дойдеш насам, ще се замъкна при един доктор, който успя да вдигне милото на крака за половин час. .... пусна му малко ток и ще, не ще стана  Joy Наистина ти отправям оферта. Човекът е добър, а физиотерапията при него е на смешни цени /говорим за разценки между 10 и 30 лв. в зависимост от травмата и процедурите, които прилага/

И все пак - Добро утро!
Тази сутрин свърших за един час работа за цял китайски народ. Е, накрая се оказах с 20 лв. /пропускам колко успях да изхарча/ в джоба, но тях сигурно ще дам довечера в яслата. Кафе с мама, банка, кметството ... и на всичкото отгоре дори не закъснях за работа и дойдох навреме.

# 689
  • Мнения: 274
Марадона, не мога да не ти покажа, какво ми е на мен днес. От сутринта си пеем тая песен с детето Grinning
Поздрав!

Хаха. Мноо яко. И клипа е готин. Горе долу така си представям сбирка на Споделете  Hug

Общи условия

Активация на акаунт