Формула 1 - сезон 2009

  • 19 494
  • 448
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 10 043
Честито на момчетата на Макларън!
Не успях да гледам квалификацията, някой знае ли къде и кога може да има повторение?

И едно поне за мен любопитно четиво от клюкарска гледна точка http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090822122731.shtml
Това също е интересно http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090822121857.shtml
Въобще Мартин Уитмарш много се е разприказвал Simple Smile

# 421
  • София
  • Мнения: 10 043
Force India P1  newsm44 newsm44 newsm44

Браво на Фиси...каквото и да си говорим, тази година е доста интересна.

И още малко инфо за така очаквания GP на България  Joy http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090829092349.shtml

ПП Хич не пишете напоследък...айде че да пусна нова тема  Wink

# 422
  • Мнения: 118
Днес финала беше страхотен голямо напрежение беше и не мисля че Кими беше виновен както каза единия от водещите по БТВ, то се и видя след това на повторението че Л. Хамилтън имаше близки контакти с друга кола(не видях кой), и вече на завоя като се струпаха последните стана мелето. Стискам палци на Кими  newsm10 , жалко за Д. Бътън и Л. Хамилтън.

А и дано Л. Бадоер направи нещо днес  newsm17

# 423
  • София
  • Мнения: 10 043
Страхотно състезание, не че съм очаквала друго - как пък веднъж не ми се доспа като гледам Спа, дори и да не съм не наспала предната нощ  Crazy

Много се радвам за Форс Индия, ивнаги ми е приятно, когато малките отбори се класират напред, раздвижват се нещата, виждаш каква неподправена радост изпитват от това, че усилията им се увенчават с успех!

И за Кими се радвам, хубаво е да го виждаш да се усмихва, макар и съвсем незабележимо...много критики понесе и миналата и тази година...

Фетел също ми е много симпатичен (страхотен подуим), толкова е лъчезарен, какви физиономии правеше на пресконференцията  Laughing...

Единственото ми разочарование беше капака на Алонсо...вече виждах как се бори за предни позиции, но уви - поредното неусшено състезание Sad

Харесва ми че доминацията на Браун от началото на сезона се оказа кратка...така ще се запази интригата до последно.

Вече няма търпение за Монца  newsm44 newsm44 (както и единия от коментаторите на TV7, който каза че ще се видим следващия уикенд  Sunglasses)

# 424
  • Варна
  • Мнения: 294
Бравас убаво състезание  Mr. Green

Големи поздравления за Форс Индия и Фиси   bouquet
Кими беше супер, механиците бяха на 6  Mr. Green  и усмивката на Кими, дълго чакана  Mr. Green 
В чуденка съм кой от двамата заслужаваше да спечели повече  Mr. Green

Поздравления за Фетел, и за двигателя му  Mr. Green
Поздравления за двигателя на Вторичело  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Жалко за Алонсо, не е честно с неговия талант, така  да се раздаваш, а .....

Наште гарджета се надявам също да се постегнат и да не са бутат между шамарите  Mr. Green, че ще гледат от трибуната като днес  Mr. Green

Последните две състезания определено се забавлявам много с Ф1, надявам се и на Монца да има такива интересни моменти !!!


п.п. ейй и ний записахме гаф в бокса миналото състезание, не се бях смяла така от гафа с Маса в бокса в Сингапур  Joy

# 425
  • Мнения: 118
Страхотно състезание, не че съм очаквала друго - как пък веднъж не ми се доспа като гледам Спа, дори и да не съм не наспала предната нощ  Crazy

Много се радвам за Форс Индия, ивнаги ми е приятно, когато малките отбори се класират напред, раздвижват се нещата, виждаш каква неподправена радост изпитват от това, че усилията им се увенчават с успех!

И за Кими се радвам, хубаво е да го виждаш да се усмихва, макар и съвсем незабележимо...много критики понесе и миналата и тази година...

Фетел също ми е много симпатичен (страхотен подуим), толкова е лъчезарен, какви физиономии правеше на пресконференцията  Laughing...

Единственото ми разочарование беше капака на Алонсо...вече виждах как се бори за предни позиции, но уви - поредното неусшено състезание Sad

Харесва ми че доминацията на Браун от началото на сезона се оказа кратка...така ще се запази интригата до последно.

Вече няма търпение за Монца  newsm44 newsm44 (както и единия от коментаторите на TV7, който каза че ще се видим следващия уикенд  Sunglasses)
да ти кажа аз на последните обиколки взех да се унасям леко  Sleeping, браво на Кими много добре се представи smile3501, браво и на Фисикела много добро представяне, нямам спомен Форс Индия да са били на толкова предна позиция Peace, жалко за Алонсо имаше голям шанс а накрая така тъпо да се получи

# 426
  • Мнения: 952
Наистина супер състезание беше. Спа ми е от любимите писти, почти винаги се случва нещо. Днес обаче се случиха доста и все интересни неща.
Честито но Кими и Фиси newsm24 И двамата заслужаваха победата. Все пак се радвам, че Кими е на първото място. Ей така си подскачах  moresmile от кеф, че Ферари се борят и спечелиха първото място днес. Много готин подиум. Какъв късмет за Фиси - да си на второ място, а да те поздравят с химна ти. С такова настроение си изпя химна, чного му се радвах на чаровната усмивка.

Я да питам, Вие по коя телевизия следите състезанията. Любопитно ми е  newsm78
Отговарям за себе си - тренировките по ТВ7, квалификацията и състезанието по БТВ, като по време на рекламите превключвам на ТВ7. Харесвам си от преди коментарите на Иван Тенчев.
Споделете Вие къде гледате?

# 427
  • Мнения: 0
"по БТВ, като по време на рекламите превключвам на ТВ7" и аз така  Laughing

# 428
  • София
  • Мнения: 10 043
По TV7 - коментаторите са ми доста по-симпатични. Нищо против Иван Тенчев, но Момчил Манчев ме дразни ужасно. А и с ТВ7 съм сигурна, че ще видя награждаване и пресконференцията, нещо което БТВ поне миналата година доста пропускаха. Освен това пращат екип на някои от пистите и после има интересни репортажи и филмчета.

# 429
  • Мнения: 118
аз петък гледам по ТВ7(защото по БТВ не дават), а събота и неделя различно, главно май по БТВ но и ТВ7 си пускам Peace

# 430
  • Мнения: 53
BTV --> TV7 --> BTV --> TV7
Редуваме ги.

# 431
  • Мнения: 7
По TV7 - коментаторите са ми доста по-симпатични. Нищо против Иван Тенчев, но Момчил Манчев ме дразни ужасно. А и с ТВ7 съм сигурна, че ще видя награждаване и пресконференцията, нещо което БТВ поне миналата година доста пропускаха. Освен това пращат екип на някои от пистите и после има интересни репортажи и филмчета.

Да, и аз така. ТВ 7 се представят на доста високо ниво! И репортажите не са за изпускане , както и интервютата

# 432
  • Варна
  • Мнения: 294
http://sportal.bg/news.php?id=192035 - newsm78,  и аз имам въображение  ... обаче тия от ФИА разбиват всякакви теории и факти с един замах  Mr. Green

п.п. за протокола, по отношение избор на телевизия - бтв, по време на рекламите - малкото прозорче на бтв  Mr. Green и Усилваме нашите коментари (много по-интересни и понякога по-адекватни, от тези на ТВ7  Mr. Green)

# 433
  • София
  • Мнения: 10 043
http://sportal.bg/news.php?id=192035 - newsm78,  и аз имам въображение  ... обаче тия от ФИА разбиват всякакви теории и факти с един замах  Mr. Green


О да, вчера го четох това на ПланетФ1...чудят се вече какво да правят...все едно ако беше така Нелсиньо щеше да си трае, особено сега след като го изритаха...той още тогава коментира нещо в духа на "о, да, само за да може Фернандо да спечели се разбих в стената с риск за живота си..."

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 15:40 от Lana

# 434
  • Мнения: 952
Ама какви са тия конспирации  #Crazy. Тук вече на фантастичен филм ли го обръщат на криминален ли не знам.

И аз съм съгласна, че ТВ7 се представят добре с репортажите, интервютата и филмчетата. Би било добре да виждаме  повече такива. За коментарите по време на квалификация и състезание обаче си казах предпочитанията към БТВ.

Общи условия

Активация на акаунт