Формула 1 - сезон 2009

  • 19 489
  • 448
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 041
  Да вземат да им назначат детска учителка на управителния им борд Mr. Green...

Мисля, че е добра идея...вижте http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090324093202.shtml

# 76
  • Мнения: 161
Здравейте момичета,не съм предполагала че има тема за моята любима Формула 1 !!! Аз също като вас чакам с нетърпение сезон 2009 и се надявам да донесе късмет и успехи на моя любимец.

# 77
  • Мнения: 11 607
Аз също съм фен, защото около мен има 3-ма мъже, които всяка неделя се паркират заедно с болидите и ......шоуто да започне. Парадокса,че всеки държи за различен тим и аз съм станала #Crazy и се чудя за кого да викам....Аз едно време следях стриктно Формула-та, когато се състезаваше Сена....След него вече не ми е толкова сладко да гледам Ф1.....

# 78
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
И последно - ще дават ли Ф 1 по ТВ 7 или не?  Имам тук една седмична програма, ама в нея липсва такова събитие. На сайта им в програмата дават само квалификация и състезание (както по БТВ). А така се бях засилила да гледам и тренировките, и квалификацията, и състезанието.....  Някой да знае нещо повече по въпроса?

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 23:14 от YanaDG

# 79
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
Да се разпиша и аз като голям фен на Макларън Grinning Клипчето с Алонсо и Хамилтън беше супер Grinning

# 80
  • Варна
  • Мнения: 294
И последно - ще дават ли Ф 1 по ТВ 7 или не?  Имам тук една седмична програма, ама в нея липсва такова събитие. На сайта им в програмата дават само квалификация и състезание (както по БТВ). А така се бях засилила да гледам и тренировките, и квалификацията, и състезанието.....  Някой да знае нещо повече по въпроса?


по другите форуми писаха, че по ТВ7 Ф1 ще е изцяло на запис и тренировки и състезание ... да им се чуди човек,  що за формула ще ми предават тогава #Crazy, то и аз мога да си запиша Ф1 и после да си я пусна... ако слушате и на вас мога да ви я пусна  Joy

# 81
  • Мнения: X
Хайде още една фенка...Моя мъж донесе снощи една брошура с подробности за Ф1 и там пишеше,че първото място ще е според броя победи...
А иначе аз съм за Ферари!Допреди няколко дни дори не знаех,че имат най-много победи в историята на Ф1.   
Не остана...почти броени часове.

# 82
  • Мнения: 360
Еее, кога сте пуснали нова тема? Аз чакам нещо от старата да кажете, пък то нова имало. Утре ще ви изчета, че сега ще лягам, че да мога да стана за квалификацията. Нищо не знам за промените и ми се иска да чуя какво и как ще бъде.

# 83
  • Мнения: 952
Привет на всички в новата темичка.

Lana - благодаря сърдечно    bouquet 

Много интересен бе за мен коментарът на Себастиян Фетел и компютърната анимация, представяща новите болиди.

Докато разбера, че има нова тема и къде се намира новият сезон започна.
Тази вечер гледах втората тренировка по Спорт 7. Почти бях подминала канала, защото още не мога да свикна с новият вид на болидите  Mr. Green.

Утре там ще дават третата тренировка от 5:00 часа. Ето кога и къде може да гледаме първият кръг от Ф1.
Ще пусна и в темата по часове и телевизии.

 bTV
 Събота, 28 Март
08.00   Формула 1. Квалификации - пряко от Албърт Парк, Австралия
Неделя, 29 Март
08.30   Формула 1. Старт - пряко от Албърт Парк, Австралия

TV 7
 Събота, 28 Март
8.00   "Формула 1" - 1-ви кръг за Голямата награда на Австралия - квалификация
Неделя, 29 Март
09.00   "Формула 1" - 1-ви кръг за Голямата награда на Австралия - състезание

Спорт 7
Събота, 28 Март
05.00   Формула 1 за Голямата награда на Австралия, свободна тренировка
15.40   Формула 1 за Голямата награда на Австралия, свободна тренировка
16.45   Формула 1 за Голямата награда на Австралия, квалификация
Неделя, 29 Март
15.05   Формула 1 за Голямата награда на Австралия, официално състезание - повторение
22.00   Формула 1 за Голямата награда на Австралия, официално състезание - повторение

Бих искала да пожелая на всички фенове на Ф1 един прекрасен и вълнуващ сезон. Дано най добрият победи.  Peace
(Моите надежди са в момчетата на Ферари - Фелипе и Кими)

# 84
  • София
  • Мнения: 10 041
Успех на всички!

Добре дошли на Ralfieta, ellpi, краси.мира и Izida!

# 85
  • Мнения: X
Еее, колко гот, колко гот  Mr. Green
Аз ще подкрепям фераритата този сезон пък да видим, имаше какво да се желае, както и от рената, но утре може да се представят по-добре.

# 86
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Е, хайде, първият пул позишън е ясен. Новият отбор на Рос Браун направо им разказа играта на старите хиени  hahaha

# 87
  • Мнения: 952
Много ми харесаха финалните думи на Момчил Манчев по БТВ . Наистина Brawn GP - започнаха страхотно, своята приказка. Стискам им палци техниката да устиска и да се радват и на други полпозишъни, а защо не и на първи места на подиума. Радвам се за Рос Браун. След прекрасните години във Ферари, заслужава да се радва на лични успехи.
Само дето не харесвам Баричело.  Wink

Не зная дали сте погледнали ТВ7. По време на рекламите на БТВ, те си продължаваха излъчването и коментарите.  Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 2 245
Не зная дали сте погледнали ТВ7. По време на рекламите на БТВ, те си продължаваха излъчването и коментарите.  Mr. Green

Ralfieta, полезна информация! Благодаря!

Ето я и стратовата решетка:

Пилот                                       Време
1   Дженсън Бътън   1:26.202
2   Рубенс Барикело   1:26.505
3   Себастиан Фетел   1:26.830
4   Роберт Кубица   1:26.914
5   Нико Розберг               1:26.973
6   Тимо Глок               1:26.975
7   Фелипе Маса               1:27.033
8   Ярно Трули               1:27.127
9   Кими Райконен   1:27.163
10   Марк Уебър               1:27.246
11   Ник Хайдфелд               1:25.504
12   Фернандо Алонсо   1:25.605
13   Казуки Накаджима   1:25.607
14   Хейки Ковалайнен   1:25.726
15   Люис Хамилтън   без време
16   Себастиен Буеми   1:26.503
17   Нелсън Пикет      1:26.598
18   Джанкарло Фисикела   1:26.677
19   Адриан Сутил               1:26.742
20   Себастиен Бурде   1:26.964

# 89
  • Мнения: 781
Страхотно! На слука на всички и без катастрофи.

Общи условия

Активация на акаунт