Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - Тема № 21

  • 12 392
  • 278
  •   1
Отговори
# 105
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
anitsa, доставката е 15 евро, но ти го доставят до вратата, работят с Интерлогистика. Друг е въпросът, че може да се направи обща поръчка и тогава цената спада, кото си делне човек доставката, освен това има кодове, с които се намаляват някои цени, доставката и така. Ето я темичката, може да се поразровите и да си изберето това, онова.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374633.0

# 106
  • Мнения: 576
Мамбинка, сестра ми използва такъв кош, но тя е в Белгия и там не може всеки ден да си изхвърлиш торбичката с боклука в коша на улицата, та имай пред вид, че в този кош се слага едно нойлоново като шайба и всеки път като сложиш памперс завърташ горната част и тя се увива като край на кремвирш и така опакова памперса и не мирише, ама го обясних и аз, дано си ме разбрала, и ако вземеш кош трябва да има откъде да вземаш и тази шайба, а не съм сигурна дали за всички модели са съвместими. Огледай по наште магазини където има такива кошове и там ще ти обяснят точно това с увиването.

Аз гледах рекламата на този продукт -> http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/197_680, има и такава " шайба " с найлони...дали е на същия принцип?  newsm78
Това наживо трябва да се разпитва, така с гледане по нета нищо не става.

# 107
  • Мнения: 65
Точно това, май всеки кош си има и марка найлон на "шайба", в който да "опаковаш" памперса, а иначе ако е само кош с капак не съм сигурна дали няма пак да си мирише.

# 108
  • Мнения: 223
 Здравейте, мами.
Кръвни изследвания и ние правихме днес за втори път от началото. Има лек спад на хемоглобина и увеличение на утайката, и двете са нормални при бременност. На док сме в края на др.седмица. Утре заминаваме за два дни в троянския балкан и после два дни в казанлъшко. Ще ви пиша отново тогава.
 Слънчеви дни ви пожелавам и хубави емоции.

# 109
  • Мнения: 1 424
Здравейте! Докато прочета всичко и  #Crazy
Да отбележа и аз-моето пъпче още си е нормално, линия нямам, но за сметка на това си имам досадни косъмчета(добре, че са редки и руси, та не се забелязват особено).
Вече и аз се замислям и разглеждам разни модели на колички и много ми се иска скоро да купя, но според мъжа ми е още рано, а аз нямам търпение да започна да пазарувам за бебо.
С нетърпение очаквам да дойде 10март, защото тогава съм на консултация и се надявам този път бебчо да ни се покаже Praynig
 Имам и едно въпросче-вече съм в началото на 5-я месец и нормално ли е все още да повръщам newsm78
   Лек ден на всички!

# 110
  • Мнения: 3
Но сега като ви чета и се сетих пак ,че си харесах една количка от Чиполино,от интернет магазина...и като я видя...още си ми харесва и не искам друга..  Ето я: http://www.eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=378

На мен също ми харесва тазо количка, но се загледах и по тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4482.
Каже ми какво мислите за нея.  bouquet

# 111
  • Мнения: 2 812
Марулка, абсолютно си права за куриера и отстъпките, но аз се израдвах, че може да се погледне в самия магазин, ако си направят труда да я поръчат от каталога,защото опитът ми показва, че този тип колички не са от вечно наличните и само по картинки ги гледаме ....  Joy

икка, нормално е повръщането, за съжаление има мами с 9-месечно...  Sad

Приятно прекарване на всички "екскурзиантки"!

# 112
  • Мнения: 65
Икка, и аз все още си повръщам, във вторник бях на ЖК и ми казаха, че е важно да се храня нормално и да не повръщам повече от 4-5 пъти на ден, то бебето си взема каквото му трябва.

# 113
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Икка, аз още си повръщам, не се притеснявай не е ненормално това. С каката си имах сутрешно връщане до края, дано не те отчайвам  Blush

zara75 , когато преди по малко от 3 години тръгвах на проучване и пазар за количка, категорично ми бяха казали да избягвам марката Бертони, като некачествена и бързочупеща се. За това сега съм скептична към тази марка, а и за тази цена можеш да си вземеш Кенгуру или Чиполино, които са значително по-качествени и малко по-горен клас колички  Peace

# 114
  • Мнения: 32
Кукумявка  и ние се загледахме по тази количка, но в магазина един младеж ни каза, че имат същата и се разтракали колелцата, но според мен е въпрос на късмет и на това как я пазиш, като не изключвам и липсата на тротоари В България. Това, което ни разубеди беше, че като завъртиш дръжката и въртящите се колела минат за задни нисе видя малко по- трудна за управление. Аз също съм си харесала в Чиполино колички и вече се побърквам, защото от всякъде се чуват ту много добри отзиви, ту много лоши. Накрая ще се ядосам и ще си взема, пък каквото ще да става после.
Някой може ли да ми каже къде има магазин за колички Кенгуру?????

# 115
  • Мнения: 281
Здравейте и от мен,аз рядко пиша,но ви чета редовно,доста интересни неща обсъждате.
Линия аз нямам,пъпчето ми си е както преди все още Grinning.
Другата седмица съм на преглед,надявам се всичко да е наред,че аз без никаква причина си се притеснявам постоянно,незнам защо Crazy.
Дано вече разбера пола на бебчо Heart Eyes,все още не го знам Grinning.
Март месец съм на ФМ,моята гинеколожка ми каза,че следващият път,тоест сега на 07.03 ще ме насочи към някой специалист за ФМ,ама дали няма да е късно Rolling Eyes,в смисъл дали ще мога да си взема час.
В 19та седмица съм..,да не стане късно,оф незнам Grinning....
Нищо не съм купила на бебчо,незнам пола,а и мисля,че е още много рано,не,че не ме сърбят ръцете и мен..... Joy
Приятно изкарване на всички,които ще попътуват,ех Hugблазя вииии
Grinning
Стискам палци на всички,които имат нужда от това Hug fingerscrossed

# 116
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и от мен днес. Simple Smile

Виждам, че вече сте планирали празничните дни. Аз нещо не мога да се докопам по шефа си, за да му поискам един ден отпуска, но ще се оправя някак.

Роси - за морето. Мисля, че трудно ще е успея тази година да си завлека дупето до там. Много километри са, а с колата е твърде голямо друсане. Евентуално, ако се появят от евтините самолетни билети бих организирала нещо за началото на юни, колкото да си топна краката. И то само, ако всичко е наред. Иначе, най-вроятно, ако с бебчо всичко е ок - ще я занеса до морето към средата на септември, ако прогнозите за времето са добри.

# 117
  • Мнения: 253
Zara75и на мен много ми хареса тази количка,даже я видях тука при нас в 1 магазин.Една жена я има вече 1г.и половина и каза,че е много доволна.Незнам и аз на много модели се спирям и нз накрая да не взема някакъв боклук Mr. Green

# 118
  • Мнения: 1 424
Ох, успокоихте ме за повръщането. HugНе повръщам повече от 3 пъти на ден, храня се нормално, но не съм наддала и килограм(дори съм отслабнала малко).Само се надявам бебо да се развива нормално както досега.
Само не знам от другата седмица като ми започнат лекциите, как ще стигам навреме до тоалетната Rolling Eyes Laughing

# 119
  • София
  • Мнения: 423
Рени80, аз миналата седмица бях на ФМ и си бях записала час в началото на януари.Сега записах за май месец.Не ти ли е късно,или твоята лекарка ще те прати чак на последната ФМ в 28-29 седмица newsm78.Във Фемина може и да се вредиш.
За морето и аз мисля,ако всичко е наред края на септември да се пробваме 1 седмица в Гърция.От нашето Черноморие сме се отказали вече  Sick .Тогава там са поносими и цените,и температурата,и ни е по-близо от нашето море.

Общи условия

Активация на акаунт