90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №35

  • 18 872
  • 393
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 770
Ако наистина ти е бил въглехидратният ден, тортата не е прегрешение. Продължаваш си утре с плодовете.

# 16
  • Мнения: 37
И аз това щях да кажа. Аз на един от въглехидратните дни си похапнах торта и съм си с чиста съвест Whistling

# 17
  • Варна
  • Мнения: 939
И аз това щях да кажа. Аз на един от въглехидратните дни си похапнах торта и съм си с чиста съвест Whistling
И аз, и аз, и аз  Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета качих рецептите които са със снимки, за другите се надявам да помагате и да фоткате ако направете нещо от рецептите. Като ви хареса рецепта, щраквате върху снимката и тя става в по-голям размер , а под нея излизат и продуктите и начин на приготвяне.
Има албум за 1, 2 и 3 ден. МОже и за плодовия да направя Mr. Green
Ето за информация:
http://fidanki.multiply.com/photos/album/4/4 - 1-ви ден

Дидник, не стоя във форума и прегреших  Embarassed Ами аз затова казвам, да ме подгонят, че да с еусетя  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 193
Пльос и аз.... Лека и отслабваща нова тема, мацоранки....

# 20
  • Мнения: 535
Дидник, я пусни на Жани или на She_R линковете с "ония бонбонки" - заслужават челно място и в първия пост и в сайта ни  Blush

She_R,  чудно е станало, направо си виртуоз май ти в тая работа, добре че те имаме сред нас  Hug

# 21
  • Мнения: 622
Хайде друс и от мен!  Mr. Green
Момичета, моят втори плодов ден претърпя провал... До обяд нещата бяха под контрол, даже си спретнах и салатка- със зехтин за по диетично, е няма такава гадост.  Sick Все едно хапвах домати със сапун. Зарязах салатата и си хапнах тиква... Всичко вървеше по план, ама това моето диване ме побърка цял следобяд, скъса се да реве и накрая не ми издържаха нервите и хапнах една шоколадова вафла...  Embarassed

ох, признат грях не е грях...  Whistling

# 22
  • Мнения: 99
Загорка аз онези хубавци ги видях, но на първа страница няма да ги сложа, че ще ни се скарат за разват във форума Joy Joy Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Ето ме и мен, изчистих, сега трябва да мисля нещо за готвене, защото аз ще си ям ябълките, ама мъжа ми не може. Днес на обяд изядох 300гр. фурми, предполагам, че е много, но ме затресе глад.
Любопитко, и моят син днес е кисел и се опита да ме ядоса, но аз открих на обяд приятелски огън по него и сега е кротък като агънце. Аз рядко го тупам и то по дадени поводи само, а днес беше именно такъв - успя да ме ритне много злобно.

# 24
  • Мнения: 188
Момичетааааааа къде е бухалката Sad една колежка донесе кутия бонбони и ми отиде диетата по дяволите,от напрежението ли е от какво незнам,нещо не издържам пак я провалих, обаче ще го броя въглехидратен и ще се замисля изобщо дали да карам житната,никакви не издържам последно време ooooh!

# 25
  • Мнения: 622
Загорка аз онези хубавци ги видях, но на първа страница няма да ги сложа, че ще ни се скарат за разват във форума Joy Joy Joy


Сложете ги в нашия сайт.  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 607
засега удържам положението с 3 ябълки и 2 бананаа+малко фурми .

# 27
  • Мнения: 197
Хай!
И аз се оциклих и к'ъв глад ме гони.. Плодов ден. Какво да ям?  Sick

# 28
  • Мнения: 535
Хай!
И аз се оциклих и к'ъв глад ме гони.. Плодов ден. Какво да ям?  Sick

Плодове  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 197
Даааам,  Laughing на тъп въпрос, си заслужих отговора  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт