Ако можехте да избирате.........

  • 6 187
  • 158
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 194
И ако е в цикъл, тампон Whistling

# 76
  • Мнения: 2 388
Предимствата да си жена са повече от недостатъците, това е.
Така ли  newsm78

Интересно мъжът за да пренощува някъде му трябва само четка за зъби  Peace при жената дали само тя ще й трябва  Laughing Laughing

Зависи от мъжа. Ако има навика да нощува по палатки може и само четка.

За мен са повече. Имам право на мнение нали? Simple Smile


а аз имам ,иска ми се още една

Завид. Laughing

# 77
  • Мнения: 2 196
Интересно мъжът за да пренощува някъде му трябва само четка за зъби  Peace при жената дали само тя ще й трябва  Laughing Laughing
Свеждаш различията между половете на чисто битово ниво.
Виж сега, ако една жена няма четка за зъби, достатъчно е само да се усмихне, за да получи такава. Обаче ако един мъж в подобна ситуация реши да получи четка срещу усмивка, рискува да получи ритник, в най-благоприятния за него случай.
 

# 78
  • Мнения: 183
Предимствата да си жена са повече от недостатъците, това е.
Така ли  newsm78

Интересно мъжът за да пренощува някъде му трябва само четка за зъби  Peace при жената дали само тя ще й трябва  Laughing Laughing

Зависи от мъжа. Ако има навика да нощува по палатки може и само четка.

За мен са повече. Имам право на мнение нали? Simple Smile
Разбира се че имаш право на мнение  Peace Нали за това е темата всеки да си каже мнението  Peace

# 79
  • Мнения: 183
Интересно мъжът за да пренощува някъде му трябва само четка за зъби  Peace при жената дали само тя ще й трябва  Laughing Laughing
Свеждаш различията между половете на чисто битово ниво.
Виж сега, ако една жена няма четка за зъби, достатъчно е само да се усмихне, за да получи такава. Обаче ако един мъж в подобна ситуация реши да получи четка срещу усмивка, рискува да получи ритник, в най-благоприятния за него случай.
 
Зависи на кого ще се усмихне  Laughing
ИНтересно  Laughing
Щом за една усмивка получава четка за зъби  Peace Явно няма да и трябват пари когато ходи на  пазар  Laughing Laughing

# 80
  • Мнения: 2 829
Бианка Peace Peace Peace


Палавата--пожелавам ти го  Hug


# 81
  • Мнения: 1 629
Миии жените са много по - прецакани от това да са жени на планетата Земя
Що да са прецакани бе? Simple Smile

Само едно раждане, ама какво да се прави.

1. жената има цикъл
2. много често я боли заради този цикъл
3. ражда
4. главно тя отглежда детето
5. има много домакинска работа
6. работи
7. винаги трябва да има настроение за секс
8. трудно се задоволява
9. трябва да се прави на тъпа за да не обиди мъжа си Mr. Green (не винаги, но е доказано, че мъжете не обичат много умни жени)
10.винаги трябва да е красива също така, защото иначе ще излезне като мърлячка, като говоря за елементарни неща - да се среши, да си сложи лак на ноктите, да се обезкосми и др. такива ... а мъжете какво правят от всичко това  Thinking

ако помисля още ще се сетя и други неща.
аа мъжа какво прави от всичките тези работи - май само бачка Sunglasses

# 82
грис грис стига си висял в женския форум ами обърни внимание на  жена си

a въпросите за половата принадлежност които те вълнуват са доста инфантилни

# 83
  • Мнения: 2 196
Зависи на кого ще се усмихне  Laughing
ИНтересно  Laughing
Щом за една усмивка получава четка за зъби  Peace Явно няма да и трябват пари когато ходи на  пазар  Laughing Laughing
Абе един мъж трудно ще успее с усмивка да измъкне хигиенни материали от жена, повярвай ми. Laughing
Гили, може да се шокираш, но в днешно време жените се успешни в страшно много професии.
Понякога се справят много по-добре от мъжете.
 Отгоре на всичко повечето мъже се разделят лесно с парите си, ако можеш правилно да им ги поискаш.

# 84
  • Мнения: 183
грис грис стига си висял в женския форум ами обърни внимание на  жена си

a въпросите за половата принадлежност които те вълнуват са доста инфантилни

Смятам,че си е моя работа къде ще вися  newsm53 И не ми казвай на кого да обръщам внимание  Peace
Да съм те задължилА  да отговаряш ??  Laughing Laughing

# 85


"задължилААА"...ААААА Joy Joy Joyзнаех си че си скрита женичка Joy Joy

# 86
  • Мнения: 2
Ако можех да избирам какъв да съм -щях да избера да съм си мъж  WinkС абсолотно всичките екстри за модела 73-та  CrazyЧета мнения от сорта "Това Мъжете Хора ли са  ooooh!" и "само бачкат " За хора -то е ясно че сме  Wink  мили дами  WinkЗа САМО БАЧКАНЕТО -освен бачкането един мъж има грижата за семеистото си ,за дома си ,за колата ,за къщата,за родителите си -ако има живи такива -и ако всичко така поред изброено му е оки -тои вече има грижа и за едно нежно изкушение  Whistlingможе би  WinkТака че САМО БАЧКАНЕТО -отпада Обобщавам :Кеф ми е че съм мъж -всеки ден. Peace

# 87
  • Мнения: 183
Зависи на кого ще се усмихне  Laughing
ИНтересно  Laughing
Щом за една усмивка получава четка за зъби  Peace Явно няма да и трябват пари когато ходи на  пазар  Laughing Laughing
Абе един мъж трудно ще успее с усмивка да измъкне хигиенни материали от жена, повярвай ми. Laughing
Гили, може да се шокираш, но в днешно време жените се успешни в страшно много професии.
Понякога се справят много по-добре от мъжете.
 Отгоре на всичко повечето мъже се разделят лесно с парите си, ако можеш правилно да им ги поискаш.


Верно е биянче един мъж кат му говориш не го зяпаш у гърдите  Laughing Laughing

А хич не съм шокиран ,верно се справят ,все се замислят на къде се разваваше гайката и на къде завива  Laughing Laughing

# 88
  • Мнения: 2 161
Аз всеки път ще избирам да съм жена.Толкова ми е добре,че думи нямам.

# 89
  • Мнения: 194
Ако можех да избирам какъв да съм -щях да избера да съм си мъж  WinkС абсолотно всичките екстри за модела 73-та  CrazyЧета мнения от сорта "Това Мъжете Хора ли са  ooooh!" и "само бачкат " За хора -то е ясно че сме  Wink  мили дами  WinkЗа САМО БАЧКАНЕТО -освен бачкането един мъж има грижата за семеистото си ,за дома си ,за колата ,за къщата,за родителите си -ако има живи такива -и ако всичко така поред изброено му е оки -тои вече има грижа и за едно нежно изкушение  Whistlingможе би  WinkТака че САМО БАЧКАНЕТО -отпада Обобщавам :Кеф ми е че съм мъж -всеки ден. Peace


Аааа, значи свеки е на първа позиция Whistling Mr. Green

Е това е още една от разликите.

Жената поставя на първа писта милото Flutter и децата разбира се, пред родителите.

Моите наблюдения са такива.

Общи условия

Активация на акаунт