Очакваме малки и големи в БУРГАС, Баба Марта да донесе мартенички и за нас

  • 17 409
  • 307
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 577
ДиЛайт - ул.Славянска 3  Peace тази вечер в 19ч.

Вери, духом е с нас винаги тя  Hug

Значи и аз да очаквам 3-4 известия поне днес  Mr. Green Само да ви се оплача имам доста липсващи артикули и щяли чек да ми пращат, та снощи на Сабине писах да го сменят с ваучер. Мн тъпо са го направили сайта, преди повече ми харесваше. Сега не мога да разбера кои точно неща липсват, тъй като е дадена общата сума  Sad

# 196
  • UK
  • Мнения: 1 351
ДиЛайт - ул.Славянска 3  Peace тази вечер в 19ч.

Вери, духом е с нас винаги тя  Hug

Значи и аз да очаквам 3-4 известия поне днес  Mr. Green Само да ви се оплача имам доста липсващи артикули и щяли чек да ми пращат, та снощи на Сабине писах да го сменят с ваучер. Мн тъпо са го направили сайта, преди повече ми харесваше. Сега не мога да разбера кои точно неща липсват, тъй като е дадена общата сума  Sad


 не знам каква им е практиката но аз когато съм поръчвала нещо са ми теглили пари едва когато се разпиша, че съм получила пратката.

# 197
  • Мнения: 27
здравейте,
можете ли да ми кажете интернет-доставчик в района на новия БСУ и по-точно зад Вардар newsm78,както и някой фитнес Praynig
ще издвам в Бс за 2 седмици при нашите Hug

 фитнес има в Бсу , долу където е ресторанта... за интернет - Комнет ти е близо , на републиканска и в Атагена...

# 198
  • Мнения: 193
Ей, мацки, готина среща довечера ви пожелавам. Пък аз следващият път явно ще се включа!

# 199
  • Мнения: 1 701
И да си покажете пиянските муцунки после ...
 Mr. Green

# 200
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ей го-wish-а  пак дава назаден.Тамън едно познато пиле ми каза такива готини думи за теб... Wink

# 201
  • Мнения: 1 701
Ей го-wish-а  пак дава назаден.Тамън едно познато пиле ми каза такива готини думи за теб... Wink


 Embarassed
И к'воооооо...?
Хайде, че ми стана драго сега...  Embarassed Crazy

# 202
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Е...то ако си кажа всичко няма да е интересно!Давам жокер-скайп пиле е  Joy
Отивам да се правя джиджана Crazy

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 723
Приятен и запомнящ се купон момичета cheers

Инче как ти е шарката?

# 204
  • Мнения: 193
Ми оправям се бе, даже ще стана по-хубава, щото лицето ми толкоз спирт никога не е виждало.Аз нали не се гримирам и вода и сапун му стига.
На дребен вчера му беше 9-ия ден от контакта с мен и сега до 21-вия ще чакам да видя дали нещо ще се случи.

# 205
  • Мнения: 948
Момичета, да пиете и по едно за нас! Hug

Аз мислих да намина, макар и за малко, но ни задържаха на работа.
Другият път, обаче ще съм на линия! Peace

# 206
  • Мнения: 2 577
за съжаление този път и аз не успях.... Confused

чак не мога да повярвам  Rolling Eyes

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ками, и аз не мога да повярвам  #Crazy Какво стана?

# 208
  • у нас
  • Мнения: 5 731
аз пък така се улисах в работа и забравих за срещата  smile3555

# 209
  • Мнения: 723
wish да ти призная мацко аз съм скайп пилето-навсякъде те рекламирам, да беше артикул -досега да те бях продала  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт