Asos.com вече и с доставка до България

  • 43 070
  • 407
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 645
eitalina за около седмица наистин дойдоха.

# 331
  • Мнения: 239
Мимита, Iliana_   Heart Eyes - така ме обнадеждихте Grinning........веднага правя поръчката Peace!

# 332
  • Sofia
  • Мнения: 9 777
Да се похваля с получена поръчка от 02.05. ПО-напред бях пуснала какво съм поръчала, много съм доволна, размери точни, изглеждат точно като на сайта  Peace

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Дебна - през 30 минути отварям  #Crazy но и да не ги хвана ще спестя някой лев!  Mr. Green

Споко, мила, все ще ги улучиш!  Hug

Мимита, Iliana_   Heart Eyes - така ме обнадеждихте Grinning........веднага правя поръчката Peace!

Сигурно вече си я пуснала... Я кажи кое рокле поръча?

Да се похваля с получена поръчка от 02.05. ПО-напред бях пуснала какво съм поръчала, много съм доволна, размери точни, изглеждат точно като на сайта  Peace

Честито!  Hug

# 334
  • Мнения: 239
Мимита, Iliana_   Heart Eyes - така ме обнадеждихте Grinning........веднага правя поръчката Peace!

Сигурно вече си я пуснала... Я кажи кое рокле поръча?
Да, днес я пуснах, че снощи се оказах с недостиг в картата Laughing!
Ето тази рокля за дъщеря ми и този панталон на Kookai за мен .
От роклята поръчах 6 н. - дано не е малка за дъщеря ми Praynig! По таблицата беше за 8н., но реших, че роклята има еластичност и по-малкия номер по-добре newsm78. Доставката ми излезе 3,06 паунда.

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 23:33 от eitalina

# 335
  • Varna
  • Мнения: 264
Страхотни са и двете,като я получиш ще споделиш много ли е малка 6-цата че и аз се колебая и да не се подведа,че роклята ще я прежаля ама коженото яке не:)

# 336
  • Мнения: 239
Страхотни са и двете,като я получиш ще споделиш много ли е малка 6-цата че и аз се колебая и да не се подведа,че роклята ще я прежаля ама коженото яке не:)
ОК, разбира се Peace!

# 337
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен,

вчера направих опит за първа поръчка, казвам опит, защото, когато си регистрирах картата, която е Виза Електрон, маркирах този тип карта, обаче след като изписах номера на картата и продължих напред, ми изписа, че номера на картата, който давам не отговарял на типа карта. След което маркирах само Виза и ми позволи да продължа регистрацията. (надявам се, че съм успяла да обясня случая)
Та сега се чудя дали ще ми дръпнат парите. Някой имал ли е подобен проблем?

# 338
  • Мнения: 0
Да няколко страници по назад сме го коментирали. Правилно си направила  Peace

# 339
  • Мнения: 8
Да покажа и моята придобивка от Асос, вече и направих сефтето. Черната рокличка със сърчицата - http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2615/15317361511656990024.JPG

# 340
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Може ли да ми кажете дали има някой от Бургас който прави общи поръчки  Praynig

# 341
  • Мнения: 522
Да покажа и моята придобивка от Асос, вече и направих сефтето. Черната рокличка със сърчицата - http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2615/15317361511656990024.JPG

роклята е страхотна със здраве да си я носиш. Може ли линк и да ми кажеш дължината и да къде е ?

Petru6 аз съм от Айтос и бих направила обща поръчка ако се навие и още някой от района.

# 342
  • В мечтите
  • Мнения: 639
paola2 моля ви пишете ако пускате, иначе доставката колко излиза долу горе или всеки път е различна?  Peace

# 343
  • Мнения: 0
Да покажа и моята придобивка от Асос, вече и направих сефтето. Черната рокличка със сърчицата - http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2615/15317361511656990024.JPG
Със здраве и настроение да си я носиш!  Grinning

# 344
  • Мнения: 2 132
От общи няма смисъл. Ще е по-скъпа доставката.

Общи условия

Активация на акаунт