Епилепсия-тема 6

  • 35 291
  • 589
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 540
Който има предложения как да бъде формулирана новата тема нека да пише!
Да я направим такава ,не само полезна за нас ,а й за всички ,гости ,само четящи или казано накратко ,Полезна за всички и всичко всързано с епилепсията! Peace

# 556
  • Мнения: 2 336
какво ще кажете да се включат като линкове и темите
Бременност и епилепсия?
Кърмене по време на Епилепсия
Старите теми
невролози и писиатпи с координати не само в София
що е това Епилепсия!
АРДЕ
за първите две теми -Защото четат и момичета, който не децата им а те боледуват от тази коварно болест.

# 557
  • Мнения: 3 540
ted_ ,няма проблем,нека е полезна за всички! Peace

# 558
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Здравейте момичета хубаво сте намислили да смените темичката и аз съм за да е полезна за всички.Никики много сте хубави на снимката .Тед аз също нямама нищо напротив следващата темичка да я направиш ти щом имаш желание.

# 559
  • Мнения: 1 040
Здравейте момичета понеже няма да ме има по празниците в къщи ВИ пожелавам приятно посрещане на празниците. easter easterИ като се прибера нека прочета само чудесни новини, нека станат чудеса с нашите деца.
Нека Великденските празници бъдат изпълнени с радост и много щастливи изненади! Желаем Ви много мир и надежда, сбъднати пролетни обещания и щастливи нови спомени! Нека този Великден бъде специален за Вас!


# 560
  • Мнения: 511
Благодарим за пожеланията ема-диди
от твоите уста в божиите уши
весело посрещане и изкарване на празника и на вас и на всички в темата
и дано този празник ни донесе много щастливи мигове
Миро засега е добре покрай него няма нищо ново,но малката е с варицела от вчера установена и ми е притеснено за него защото той не я карал

# 561
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Днес е Великден, Христос возкресе
и на земята радост донесе!
Слънцето грее, бият камбани,
в топла молитва всички са сбрани,
а вкъщи чака софра готова
с бели краваи, с покривка нова.

# 562
  • Мнения: 511
Христос воскресе! easter easter easter
Нека Великден донесе много сила,бодрост и светлина!

# 563
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ.

И да ви почерпя ,че днес сьм именничка bowuu

# 564
  • Мнения: 244
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ОТ НАС - ИВА И ИЛИЯН!!! ester . НИЕ МАЙ ДНЕС ИМАМЕ ЗЪБЧЕ ....  PartyНАИСТИНА СТАВАТ ЧУДЕСА - ТРЯБВА САМО ДА ВЯРВАМЕ!  bouquet

# 565
  • Мнения: 22
Христос воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие! easter

# 566
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Христос Воскресе и нека донесе радост щастие и късмет на всички easter easter easterЧестит имен ден estrella желая ти много здраве ,щастие и късмет beer наздраве.Ива браво за вашето зъбче.

# 567
  • Мнения: 249
Честит Великден! Нека здравето и доброто настроение не ви напускат цяла година! Велики дела да свършите, велики мисли да имате, велики да сте! Христос воскресе! easter

estrella-bg Честит Имен Ден.Желая ти много здраве и щастие.Simple Smile

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 21:48 от kevi_geri

# 568
  • Мнения: 474
Христос Возкресе, момичета , здраве , късмет и много положителни емоции, easter easter

Честит  празник на всички именници, smile3525 newsm51

# 569
  • Мнения: 544
ЧЕСТИТО ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!
Много здраве,щастие,любов и благоденствие!


Миро и Поли-малкият кара варицелата миналата год/на 5г-не пълни/изкара я много по-леко от бати/който е здрав/-имаше много повече пъпки и се мъчеше!Пожелавам му ако е прихванал да я кара много леко!!!

Общи условия

Активация на акаунт