За Празника на мама АВГУСТинчето е радост най-голяма

  • 17 601
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 035
Едно бързо пу и от мен  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 12 201
  Хайде и аз в темичката, много се радвам че е петък и ще почивам малко повече  Simple Smile
  Аз съм добре, малките също, таткото го нямаше за няколко дни в командировка, но тази вечер трябва да се прибере  Simple Smile
  Мисля да ходя на работа до края на другия месец, но определено в офиса ми е по-спокойно отколкото с двете мадами вкъщи  Simple Smile Колкото повече наближава появата на новото бебче, почвам все повече да се притеснявам как ще се справя с трите и как ще спася новото бебе от каките  Simple Smile
  Елвинг дано скоро бебчо е добре и си и при вас  Hug

# 17
  • Мнения: 718
Само запис ,че днес не съм си седнала на ДЪ-то

# 18
  • Мнения: 330
Здравейте Laughing
  Само чета и въобще не мога да седна да драсна някой ред,но сега ще се пробвам,а и на мен добре ми дойде пролетната темичка Hug за авторките
  Елфче,гушкам ви много и чакам да прочета с нетърпение че бебчо си е вкъщи и всичко е наред Hug
 Марулка,да ти е честита момата Laughing много се радвам,че пак ще плакна окото с накичена мадама.
  То мен може да не ме огрее мома,но пък може да се кандидатирам за свекърва Mr. Green
    Joy
  Ох,и да се пооплача,че сме болни Sad Сега ревахме и двамата с Наско Cry не иска да пие антибиотика детето и аз така му се накарах,но като го пробвах наистина много горчи и утре ще го сменям.Незнам някой давал ли го е Клацид?
 Малкият и той понакашля,но се надявам поне той да мине само със сироп за кашлица.
 Днес минах и през градината,Наско е приет.Сега остава и желание да има,но до есента се надявам да свикне с мисълта за децата и да ходи с желание Wink
  Хайде лека вечер от нас,че така ми се спи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 12 550
elli78 Кало пи 10 дена Клацид и го свърши миналата седмица. Не съм имала никакви проблеми. Пиеше го.
Дано Насето се оправи бързо и да не е вирусът, щото в такъв случай АБ няма да помогне. Ние с Митко се влачим вече седмица.  Sad

Да сложа едно кафенце за ранобудните, ако има други като мен кукувици дето в събота са се събудили толкоз рано  Wink



Аз вчера взех кредита. Днес с майстора ще ходим да видим плочките, които са избрала дали са качествени. Ако ги одобри направо ще поръчвам. А после дупе ни яко  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 535
Здpавейте!
Kaili, blanc, меpси за темичката!   bouquet
Elwing, силно ви пpегpъщам и чакам добpите новини.  Hug  Praynig
Сашко от снощи е със запушен нос. Сега ще пpобвам капките на д-p Михайлов с клеевата тинктуpа.

# 21
  • Мнения: 554
И аз да се наместя в новата тема!  Mr. Green

Елфче пиши как сте! Всеки ден ви мисля и чакам да пишеш. Много късмет на Александър.  Hug  Hug  Hug
Кайли добре дошла на Софийска земя. Съжалявам, че няма да можем да се видим. Утре ще имам много гости. Майка ми, брат ми и баба ми и свекър и свекърва и т.н. абе около 15 души. Ще идват на нова къща. Хубавото е че ще си дойдат с храната, а аз само лъснах къщата и "направих" една торта от Неделя.  Mr. Green
Блан и теб те мисля.
Мацки чета ви редовно, но като седна да пиша ми бягат думите.
Жалко че не можахме да се срещнем преди да роди Елфчето, а кога е другата среща?
Айде приятни почивни дни. Аз ще се отдам на мързелуване, н като си изпратя гостите утре.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 22:35 от Dreams

# 22
  • гр.София
  • Мнения: 4 147
 Привет.
 Късно се включвам, но някой има ли вести от Кайли? И яснота,кои ще бъдем евентуално на среща?!
 Сега ще й пратя един СМС.

 Дриймс,ти все едно сватба ще вдигаш!
 Не знам,бих ли понесла толкова родА накуп, но поводът е хубав.

 Видях майката на Елвинг и казва,че детенцето е много по-добре.  И че ще се излекува без последствия за здравето. Но трябва да минат едни пълни 14 дни за курса на лечение с АБ  Peace.

# 23
  • Мнения: 554
Блан почти позна.  Mr. Green Но ние никога не сме се събирали така. И това най-вероятно ще е за пръв и последен път. Много се притеснявам дали ще успея да устискам без да "резна" някой...  Mr. Green
Мерси че сподели за Елфчето, защото днес не се отчете. А иначе кога свършват пълните 14 дни - май за 8-ми март ще се гушкат с мама.  Praynig

# 24
  • Мнения: 1 053
Елфче и аз чакам хубави новини от теб!Надявам се,че Александър вече е по-добре и скоро ще си е в къщи при Вас  Peace  Hug
Ади,дано бързо да преборите хремата,че Даяна си я влачи цели 3 седмици и от нищо не минаваше,тази седмица изведнъж и спря и аз неразбрах от какво  Rolling Eyes
Кайли весело изкарване в София    Party
Дриймсче весело изкарване и на Вас с многото гости и после да кажеш дали тортата е станала вкусна  Laughing  Heart Eyes
Иначе при нас нищо ново,вчера имахме тържество за Баба марта,в петък ще имаме за 8-ми март,пеем песнички,танцуваме,лудуваме до побъркване и няма спиране  Mr. Green
Ето ако не сте ни виждали скоро,да ни видите сега,та да не ни забравите  Joy Joy Joy

        http://www.snimka.bg/photo.php?photo … sp;    


Приятни почивни дни на всички  Hug

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 21:09 от miss_74

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 4 147
Мис 74,чаках да оправиш снимката,сега се вижда. Много е сладка Даяна!

 Значи,среща с Кайли утре между 11 и 12 ч в Мола на Стамболийски,на етажа с кафенетата около Мак Доналдс.

# 26
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Dreams-че, ей сега се прибрахме от едно гости във вашя квартал  Mr. Green очаквай да ти пратят поздрави от мен тези дни като се засечете по съседски  Joy Mr. Green  само, ако знаех, че има торта, ехааа, щях да се обадя  Mr. Green Hug  bouquet

за утре нищо не обещавам  Rolling Eyes

Elwing  Hug Hug Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 5 718

Честита баба Марта!  Hug Heart Eyes Бъдете бели и червени, весели, засмени!  Hug
На болничките - бързо да се оправят!  Hug
Ели, честит ви прием в ДГ! Аз още не съм подала молба  ooooh!
ДриймсHug
За срещата Блан ми писа, надявам се да успеем да дойдем, но не обещавам нищо.
Благодаря ви, че ни мислите!  Hug Алекс е по-добре наистина, но майка му взе да се отпуска и реве през половин час  Blush  Embarassed Д-рът му дава оценка 4.75 по шестобалната  Crazy Дишането и кръвните показатели са му добри. Днес му е паднало пъпчето, дадоха ми го. Аз пък му оставих мартеничка, да му сложат на кувьоза.  Simple Smile Пуснаха ме и да го видя. Не съм вярвала, че ще се радвам толкова на ревящо бебе  Heart Eyes , но за първи път го виждам буден и ми стана много мило. Казаха да не ходим през почивните дни, а мен все натам ме влече и не знам как ще издържа 3 дни.  Rolling Eyes А за причината за това състояние получавам все различни версии - или че рано е изваден, или че късно, или че се е нагълтал с околоплодни води, или че не е изплакал на 100%, при което не му се е отворило дробчето напълно и се е наложило да му вкарват тръба, при чието поставяне бебетата развиват обичайно пневония  Rolling Eyes Няма значение де. Искаше ме се да знам какво е станало, но няма кой да ми каже със сигурност. Надвяма се наистина скоро да се оправи човечето  Heart Eyes
Да си похваля баткото сега, че помага в цеденето.  Mr. Green Много му е кеф да натиска помпата. И само повтаря, че прави масаж на мами и тече млекце  Crazy hahaha А по едно време я взе и си я "монтира" точно където трябва и почна да се "цеди"  Simple Smile Добре че ми е той, да ме развеселява.  Heart Eyes
Лека нощ от мен! Пак няма да мога да се наспя.  Crazy

# 28
  • Мнения: 743
Честита Баба Марта и от мен !
Да сте здрави ,весели засмени,бели и червени!


Днес е и Сирни Заговезни ,затова официално искам да поискам прошката ви,простете ми за всяка лоша дума и грубост ,простете ми ако по някакъв начин съм засегнала когото и да е,защото вие сте като част от семейството ми и като във всяко семейство понякога има дразги,но любовта е винаги повече!
Така че прощавайте! Praynig Heart Eyes

Елфче от 9 дни чета непрекъснато и се моля за Алекс,въпрос на дни е да си дойде вкъщи,аз за него не се тревожа,казват че когато преодолееш най страшното в началото на живота си ,после не срещаш други сериозни болести,така че ви пращам целувките си и най вече на теб,ти трябва да откриеш всички сили в себе си и да се стегнеш максимално,няма за какво да се плаче,децата ни тепърва ще се срещат с препятствия, но с вяра в Бога и много сили от наша стара нещата ще остават зад гърба ни! Hug Heart Eyes

На всички други болнички пожелавам скорошно оправяне,ние с Ники също сме болни,с температура сме и сме много скапани ,но се надявам скоро да надвием вируса.

Полито,аз все още нямам еднозначен отговор дали ми харесва в Канада,тук сме от 8 месеца,факт е че въпреки че имах ниски очаквания,успях да се разочаровам,от друга страна не мога да отричам и очевидни неща ,като факта че сме на социални помощи,аз работя на половин ден,на малко по висока ставка от минимума и въпреки това ето вчера купихме билет на Ники за Бг за 1170$,сега сме с $10 кеш,но това е друга тема  Mr. Green
Храним се, не сме гладували,но и си даваме сметка че да събереш някой лев настрани си е истинско предизвикателство ,особено сега.
Кризата наистина се усеща и започвам да се радвам и половин работния си ден и надницата си от $10 на час което се равнява на 5лв в Бг,като покупателна сила.Просто обявите за работа изчезнаха изведнъж ,допреди 6 месеца имаше примерно 100 обяви нови за мен, сега са 10 ,просто всеки се е свил ,натиска си парцалите и така.
Така че ако се чудите дали да емигрирате ,ако сте над 32 годишни и имате прилични доходи ,отговора е не.Особено сега няма никакъв смисъл.
Във форумите за Канада нещата се описват много розови и си признавам че и аз се вързах и бях много надъхана,може да видиш и старите ми постове.Не се срамувам ,защото за себе си знам че при мен ,аз трябва да се убедя от личен опит за да си взема поука,моята сестра също ,въпреки че уж сме рода ми наговори куп глупости и помощта която получих от нея не беше колкото каза ,но аз и на това съм доволна все пак.

Аз лично се адаптирах горе долу,търся си курсове за да се преквалифицирам,защото нашето образование се признава,но без местни сертификати не става номера ,не и за нещо по сериозно.Аз съм на 31 и честно казано мозъка ми е задръстен с информация и не ми се учи още ,но няма начин.
Виждам че в работа ме ценят и уважават труда ,което не е за подценяване,въпреки че фирмата е малка а собственика сякаш е родом от Габрово.
Децата се адаптират много бързо,Ники вече свикна в у-ще,има приятели от блока и е ок.
Елица малко страда все вкъщи ,но скоро ще я дадем в една дет.градина,частна,при една сръбкиня и мисля че там ще се чувства добре.
Мъжа ми взе книжка,търси си работа и така ,ако имаш конкретни въпроси ще ти отговоря на лични че оспамих темата  Embarassed Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 545
Elwing  Hug

ЧБМ!

Общи условия

Активация на акаунт