Красавица или Чаровница???

  • 7 270
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
mimoza04 , интересно ми е каква е според теб дамата от аватара ти-красива или чаровна?

# 16
  • Мнения: 1 447
mimoza04 , интересно ми е каква е според теб дамата от аватара ти-красива или чаровна?
Ако искаш ми вярвай преди малко мислех точно това да ви питам,но ти ме изпревари.
За мен лично е чаровна,но всеки има виждане.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Това за ССф е всеизвестен факт!!! Как стои въпроса с приятелки,познати и т.н. ...    newsm78     

По-скоро чаровниците се котират. И по-точно- контактните весели момичета.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 041
И за мен е чаровна.  Peace

А на портрета от моя аватар каква ви изглеждам?  Sunglasses

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
mimoza04 , интересно ми е каква е според теб дамата от аватара ти-красива или чаровна?
Ако искаш ми вярвай преди малко мислех точно това да ви питам,но ти ме изпревари.
За мен лично е чаровна,но всеки има виждане.

За мен пък е красива, не виждам много чар. Но пък чарът се проявява в общуването, така че нищо не се знае. А за красотата е достатъчно да се види снимка.

# 20
  • Мнения: 632
mimoza04 , интересно ми е каква е според теб дамата от аватара ти-красива или чаровна?
Ако искаш ми вярвай преди малко мислех точно това да ви питам,но ти ме изпревари.
За мен лично е чаровна,но всеки има виждане.
Моя отговор се крие в този цитат.
На мен мацката нито ми изглежда красива, още по-малко чаровна. Очите виждат разлини неща.
Хармонията е в центъра на всичко, кой недостатък с какво се компенсира.
Една не толкова красива жена, винаги може да компенсира със сладкодумност, духовитост и хич да не ми мине  през акъла, че е некрасива.

# 21
  • Мнения: 2 388
За мен лично е чаровна,но всеки има виждане.

На мен пък ми е безлична.
Харесвам хора ( мъже и жени ), които не се смесват с тълпата, без значение красиви ли са, чаровни ли са или не.


А на портрета от моя аватар каква ви изглеждам?  Sunglasses

Любителка на "Ромео и Жулиета". Sunglasses

# 22
  • Мнения: 12 665
Ами това е разликата между красавица и чаровница. Не можеш да разбереш по снимката. А красавиците в много случаи се държат като на снимка.

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
която пусне.

# 24
  • Мнения: 2 448
Чаровна и секси.
Ако е само чаровна , идеалният приятел, ако е само секси, ясно е. Но красивите ... първо че това не винаги означава секси , второ, че са голяма рядкост и зависи от вкуса и трето повечето мъже се плашат от такива жени и че освен за гледане за никаква друга работа не стават.

Мнението ми важи с пълна сила и за противоположния пол, харесвам секси чаровници.  Flutter

# 25
  • Мнения: 2 388
Не са минали 15 минути, ама не мога да не се съглася с мнението на Пасинет. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 844
много е относително това с красотата и чара.. Laughingвсеки наистина има различен вкус-за едни жената е красива,за други чаровна,или секси,или всичко това заедно,а останалите могат да я намират дори за непривлекателна.макар че е трудно на черното да кажеш бяло.. Mr. Green
според  мен красотата, ама буквално,не е толкова задължителна.важен е чарът,обаянието,сексапилът-като последното не бива да е много натрапчиво,че почва да се бърка с друго..
хубаво е да погледаш отстрани една истински красива жена-примерно разни модели,актриси,певици..абе,онези от списанията. Laughing
но за връзка,за съвместен живот,мисля,че мъжете се влюбват в чаровните жени,които компелират в себе си и много други качества.

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
упссс извинявам се, авторката е написала "събеседничка" .... значи няма значение, коя каква е. важното е какво има между ушите. при равни други обстоятелства, чаровната.

# 28
  • Мнения: 12 665

Ти пък. Очарователен, паричен СС Мъж, толкова трудно ли ти пускат.  Или си скръндза. Мчи ако не плати вечерята, ясно, че няма да му пусна. Иначе не съм меркантилна.

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
говорим с оглед на натрупания вече опит при възникнали дилеми от обичайни запознанства. (преди новата ера)
естествено като ССФ (М) след като се задоми пари за чужди жени не дава. (след новата ера)

Общи условия

Активация на акаунт