Красавица или Чаровница???

  • 7 316
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 175
Палавке- танкс!  bouquet

Ни мъ бройте в таз група..

# 46
  • Мнения: 1
Пасинет го е казала най-вярно. Има познал верния отговор според мен.
Чаровницата винаги ще спечели, а ние мъжете не се мятаме на фатални хубавици...

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 15:56 от glumper

# 47
  • Мнения: 12 677
Красавиците също са чаровници, но на повечето жени им се иска да чуят от мъжете, че не харесват красивите жени. Няма такова нещо! Красивите жени не са задължително глупави, скучни компаньонки и напразно са набедени за тъпи. Комплексарките се интересуват от въпроси като твоя, мога да ти изредя стотици изключително умни и красиви жени, които могат да секнат дъха на всеки нормален мъж.

Да, така им се ще на тези, дето се мислят за красавици.

# 48
  • Мнения: 0
По мой скромни наблюдения предпочитани са чаровниците.

# 49
  • Мнения: 2 908
Определено чаровница-не искам да съм красавица,но пък без капка мозък,дори и натокана Mr. GreenНаистина не всички красТавици са глупави-само повечето Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 388
Определено чаровница-не искам да съм красавица,но пък без капка мозък,дори и натокана Mr. Green

Задължително ли вървят трите неща в комбинация?

# 51
  • Мнения: 1
А вас кой ви излъга, че една жена за да е чаровна трябва да е умна, интелигентна, добър събеседник и тн. Чаровното е излъчване.....

# 52
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
така е, като поднесе част от чара си на една педя разстояние, не виждам смисъл от думи.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 063
така е, като поднесе част от чара си на една педя разстояние, не виждам смисъл от думи.

Еййй, мъж бе, значи! Върти , суче и все до таз педя го докарва!

# 54
  • Мнения: 2 448
Умна и добър събеседник в очите не мъжа означава най вече да го слуша и показва заинтересованост от това, което и говори и от време на време да му казва, колко е умен и разбиращ самия той. Повече акъл не и трябва, за да е успешна сред мъжете, няма да ходят на олимпиада по технически науки!  
А чара си е усмивки, жестове ........ да не изреждам какво включва излъчването всички знаем.  Sunglasses

# 55
  • Мнения: 1
Не знаем, не знам, нареждай.

# 56
# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
mimoza04 , интересно ми е каква е според теб дамата от аватара ти-красива или чаровна?
Ако искаш ми вярвай преди малко мислех точно това да ви питам,но ти ме изпревари.
За мен лично е чаровна,но всеки има виждане.
хе-хе, и аз това щях да питам в момента, в който видях снимката. Определено е красива, а дали е чаровна- мисля, че може да се разбере само в директен контакт.

# 58
  • Мнения: 2 448
Вторият линк на Знайко не се отваря, но като чета пише Моника Белучи, ако тя е само чаровна, а не красива, ле ле  Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 18 679
Красавиците също са чаровници, но на повечето жени им се иска да чуят от мъжете, че не харесват красивите жени. Няма такова нещо!
Е, глупости сега, много ясно, че красивите също могат да са чаровни. ССФ е живият пример bowuu Защо да ни се иска мъжете да не харесват красиви жени? Напротив...какво ще правя тогава Mr. Green Това, което ми се иска, е мъжете да не харесват глупави жени, може би тогава ще спрат да ми ги навират пред погледа от всеки канал на тв-то Tired
Красива и чаровна жена е наслада за всички сетива.
Красива и тъпа е разхищение на природни ресурси Sad
Същото важи и за мъжете.

Общи условия

Активация на акаунт