Две чертички,точка,сърчице,през ОКТОМВРИ ще сме с бебе на ръце

  • 12 235
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 329
Привет и от мен в новата темичка  Hug
Добре дошли на новите мами   bouquet

sofy, стискаме палци всичко да е ок!!!  Heart Eyes

На Mirkam успех утре и да се похвалиш като то истане време  Wink

divanence, ти си знаеш най-добре, успех и на теб

# 16
  • София
  • Мнения: 463
Здравейте и от мен в новата тема Hug
Може ли и на мен да пратите на лични въпросната парола за качване на снимки Praynig

# 17
  • Мнения: 2 270
...
Може ли и на мен да пратите на лични въпросната парола за качване на снимки Praynig
и на мен

# 18
  • Мнения: 1 341
...
Може ли и на мен да пратите на лични въпросната парола за качване на снимки Praynig
и на мен
Готово! Wink

# 19
  • Мнения: 68
МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ!!!!

Имам мигрена! Много ме боли главата! Имам 3 вида хапчета в къщи, които обикновенно взимам, нито едно не става  Confused

От вчера ме боли, но бях решила да не се оплаквам, да не предизвиквам негативи у вселената и да и казвам че ме боли!!! Ама днеска вече не издържам!!!

Дайте някой лек!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ох, и аз на моменти съм с много лоша мигрена. Оправях се единствено с аулин - ама сега не може. Ако ме заболи, гледам да се прибера, да легна, да спя. Като съм си вкъщи, и като ме боли главата, котката ни явно усеща - като стана от леглото, върви след мен и мяука ядосано докато не се върна обратно. Можеш да пробваш външно да се намажеш с тинктура от мента - тя действа отпускащо. И другото, което знам е, че на ръцете, между палеца и показалеца има точка, която е много болезнена при главоболие. Ако се масажира, обикновено мен малко ме поотпуска. Но иначе нищо друго не е желателно да пиеш, особено сега в началото. Ще трябва да търпим.

# 21
  • Мнения: 68
Ох, и аз на моменти съм с много лоша мигрена. Оправях се единствено с аулин - ама сега не може. Ако ме заболи, гледам да се прибера, да легна, да спя. Като съм си вкъщи, и като ме боли главата, котката ни явно усеща - като стана от леглото, върви след мен и мяука ядосано докато не се върна обратно. Можеш да пробваш външно да се намажеш с тинктура от мента - тя действа отпускащо. И другото, което знам е, че на ръцете, между палеца и показалеца има точка, която е много болезнена при главоболие. Ако се масажира, обикновено мен малко ме поотпуска. Но иначе нищо друго не е желателно да пиеш, особено сега в началото. Ще трябва да търпим.

УЖАС!  newsm45

Отивам да си лягам, след час и полувина трябва да си вземе детенце от ясла! Дано малко ми отмине. newsm17

# 22
  • Мнения: 99
Спинкането помага  Peace Аз вчера от напрежение имах главоболие, но си легнах и цял следобяд спах и като станах и спомен нямаше от главоболието  Hug

# 23
  • Мнения: 22 905
Ето ме и мен,изписаха ме днес от болницата.Ще разкажа по-нататък как беше.Само искам да ви предупредя да внимавате,тези,които повръщате и да пиете достатъчно течности.Аз се бях обезводнила,за една бройка да изкарам до понеделник на системи.

# 24
  • Мнения: X
Деси, добре дошла. Надявам се, че всичко е наред вече.

# 25
  • благоевград
  • Мнения: 164
Добре дошли на новите   bouquet
Аз влизам само да се разпиша 4е нещо гаденето пак се завърна а го бях отписала ве4е  Tired
ставам 4е  Sick

# 26
  • София
  • Мнения: 969
Имаме си сърчице Simple Smile йеее
видях го как тупти. Отговаря си на седмицата и размерите. 22мм и 6 сед, 1 ден
Mirkam,като имаш време ме добави моля в списъка с термините - 22-и.

# 27
  • Мнения: 15
Здравейте искам да ви попитам да ли е добре бебчетата да имат малка разлика... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 28
  • Мнения: 3 641
Sofy, браво. Страхотна новина, да си го пазиш сърчицето Hug
На момичетата с главоболие най-добре едно айрянче със сол да пийнат Hug

# 29
  • Мнения: 1 668
Айранче със сол е когато главоболието е от ниско кръвно. В случая става въпрос за мигрена. При мигрената нищо не помага...

Общи условия

Активация на акаунт