Майки АВГУСТ 2009-Тема №20!

  • 11 746
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Аз накрая ще се поболея с тези колички и усещам как ще купя първата,която ми попадне пред очите Party.
Шайн то накрая и аз май така ще направя и каквото е такова  Grinning

# 16
  • Мнения: 735
Добро утро, момичета!
Страхотна темичка!
Аз след час-два тръгвам за моето село.То се намира близо до Сливен, в планината.И отиваме да се радваме на снега.Дано не падне по-голям та да не можем да се приберем! newsm78
Пожелавам на всички весели почивни дни!

# 17
  • Мнения: 4
ЗДРАВЕЙТЕ момичета!!Много хубава темичка love001 smile3522.Да се похваля излезнаха ми резултатите от биох.скрининги докито каза 4е са перфектни. HugИна4е още съм под карантина ,чакам ,да ми паднат коричките #Cussing outАз за количка мисля да поизчакам ,че много неща имам сега на главата и неми остава времв да излезна по магазини ,пак и тази карантина.....умирам от скука вкъщи Whistling WhistlingЛек ден на всички  bouquet

# 18
  • Мнения: 285
Добро утро, мами,
аз много гледах за колички и днес се поразходих по магазините, та това на което съм се спряла е Трио на Чико. Вярно, че 1300 лв са си доста, но има всичко, което искам. Има летен вариант,  кош за новородено и столче за кола. Много е маневрена, днес в магазина я пробвах, има амортисьори да не друса на бебето, че по нашите улици е ужас. Колелата са доста големи, голям кош, абе хареса ми честно казано. Цвета е син и червен, синьото ми хареса, ама ако  се окажем с розови гащи ще му мисля. Гледах и триколки и честно казано не ми се виждат много стабилни.
За легълцата се колебая дали такава каквато показа Данчето в миналата тема зелената кошарка, или дървено легло. Днес гледах и кошарките и май ще се спра на дървено, защото те не ми се виждат много стабилни. Като нищо като стане бебчето на 2 годинки, ако е по-буйно да е опасно в тях. Иначе пък за пътуване са удобни, незнам ще му мисля.
Искам да попитам за поддържащите колани дали раждалите са ги ползвали и дали са удобни, защото аз имам много проблеми с кръста и се чудя дали да не си взема един? newsm78
Също така имам въпросче за помпите за кърма, аз мисля живот и здраве да кърмя и затова съм решила да си взема електрическа помпа, че с ръчната е малко трудно доколкото знам. Та някой гледал ли е тази електронна помпа на Авент, че към нея съм се насочила. Гледах и за Чико, ама не можах да намеря в нета.
Също така се колебая дали да взема поставка за ваната и за преобличане едновременно или само за ваната за къпане, а преобличането да става на леглото отгоре. Вие какво ще кажете?
Доста ми станаха въпросите, за което съжалявам  Embarassed.

# 19
  • Мнения: 3 010
angel1, на мен пове4е ми допада онова трио фор ми - 1050лв  Peace

# 20
  • Мнения: 285
Денди, аз гледах и него, защото е 200 лв по-евтино, обаче честно казано дръжкате не ми хареса беше по-неудобна, по-малко маневрена е в сравнение с другото трио и на мен амортисьорите много ми допаднаха, защото мисля че ще е практично по нашите дупки. Плюс това колелата са малки, а на другото трио са доста по-големи.
Още обмислям де, но засега това ми е фаворит.

# 21
  • Мнения: 45
Здравейте момичета искам да се запиша отново Hug че вече два пъти го правя ,а все ме няма в списъка с мамите,изпратих и съобщение на общия профил Wink

Merylyn-термин 14 август,първо раждане-Пловдив!  bouquet
Лек ден! Целувкиии Hug Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 285
Искам да попитам и още нещо
За даун какъв е минималният риск от раждане на болно бебе 1:10 000 или 1:100 000. На мен в МД като ходих на интерпретация на резултатите ми казаха, че се изчислява за Даун от 10 000, а за Едуардс - от 100 000. Та затова ви питам, че ако и за Даун е от 100 000, това означава че резултати 1:1000 са рискови. newsm78

# 23
  • Мнения: 1 937
Та затова ви питам, че ако и за Даун е от 100 000, това означава че резултати 1:1000 са рискови. newsm78
За повишен риск се смята риск по-висок от 1:250.

# 24
  • Мнения: 3 372
Като заговорихте за серклаж, аз откакто съм бременна не ми е правен обикновен преглед на магарето, тоест не ми е гледана шийката newsm78 Надявам се това да нее пропуск на лекаря, а да е поради факта, че преди това ме преглеждаше почти всяка седмица заради разни течения и я знае на изуст вече Mr. Green

# 25
  • Мнения: 29
Искам да попитам и още нещо
За даун какъв е минималният риск от раждане на болно бебе 1:10 000 или 1:100 000. На мен в МД като ходих на интерпретация на резултатите ми казаха, че се изчислява за Даун от 10 000, а за Едуардс - от 100 000. Та затова ви питам, че ако и за Даун е от 100 000, това означава че резултати 1:1000 са рискови. newsm78

Доки каза, че има риск и се налага амниоцентеза когато резултата е по-малко от 1:130

# 26
  • Мнения: 1 054
И на мен не ми е правен, мацко.. Врагалева ми я измери с вагинален ехограф на феталната в 14та седмица  Peace Каза, че й харесва и вероятно няма какво да ми се прави. Тогава беше 36,8мм. не знам, обаче колко трябва да е.

Биа, темата е страхотна... може ли една молба обаче... Сложи линк директно към албума и специално напиши, че снимките се гледат без парола директно от линка... Всъщност като паролата се разпространява на лични... има ли значение кой я иска или се дава на всеки, който помоли, защото има хора (искали са ми ги и на лични), които искат паролите на почти всяка тема в отчетни  Naughty Да не говорим, че колко поста има с "дайте ми паролата и името" пък доста малко хора са си сложили снимките вътре  Peace

# 27
  • Мнения: 285
Буболече е права, нека паролата да се разпространява само на хора от списъка. Защото иначе всеки може да влиза и да прави и пише каквото си иска, а и без това албумчето е направено, за да си се гледаме само ние. Naughty

# 28
  • Мнения: 3 010
Биа мерси за темичката  Hug
Айс Куин, мисля че състоянието на шийката се вижда при УЗИ  Peace
Аз също не съм съгласна, чужди хора гледат снимките в албумчето. Видяхте колко кофти са се разписали на една от тях, та представям какво ще стане ако се влиза без парола  Crossing Arms  Ако сложите линк на предната страница със достъп до всички, аз ще си изтрия снимките на корема. Съгласете се, 4е човек си има определено пространство и не желае да бъде прекрачено от всеки Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 2 374
Буболече е права, нека паролата да се разпространява само на хора от списъка. Защото иначе всеки може да влиза и да прави и пише каквото си иска, а и без това албумчето е направено, за да си се гледаме само ние. Naughty
Ами да де,а като сложа линк директно към албума ще го види всеки,който поиска,а на мене не ми се нрави особено да ме гледат.

Общи условия

Активация на акаунт