Майки АВГУСТ 2009-Тема №20!

  • 11 779
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27
Не мисля, че е рано а още повече ако човек не вярвя на суеверия  Peace

И добре дошла   bouquet

# 61
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен, момичета!
Да се похваля, че от днес усещам бебо. Ритка ме вече няколко пъти!  newsm44  Между другото, от няколко дни усещам това побутване, но беше епизодично и много леко, та не бях сигурна дали е бебо или нещо друго. Наистина чувството е неописуемо.
Добре дошли на новите мами!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 67

Честита Баба Марта на всички !!! Да са ни живи и здрави бебковците и бели и червени като мартенички !!!



Аз още съм болна  Sad Нямам температура ,но през нослето не мога да дишам хич.Правих инхалации,капвах си чай от лайка ,купих си и хомеопатичен спрей за нос (еуфорбиум композитум) и нищо не помага  #2gunfire
Данчето аз се обадих на доки да го питам какво мога да пия и ми каза  осцилококцинум , витамин C (по 500мг на ден) и минимум литър и половина чай от мащерка.За парацетамола и аз знам че няма проблем да си го пиеш  Grinning
Добре дошла ma-ka
Аз за сега усещам само червата как ми къркорят  Tired

# 63
  • Мнения: 95
 Hug Честита Баба Марта! Да сте весели, засмени, румени-червени! Здрави бебета и прекрасно мартенско настроение! Само и  времето да се постопли, и ехааа  Party смело навън!
И аз не съм влизала от седмица, но то толкова много лоши неща ни се случиха, и сме в очакване на развръзката, което също е много изнервящо, че ей на, вижте ме, в 3 ч през нощта пиша тук, за да се разсея от проблемите ни.  Cry Но, както и да е, тази тема не е за споделяне на такива неща, не искам да ви разстройвам или натъжавам  Tired Все пак БЕБЧЕТА ЧАКАМЕ, и това трябва да е най-важното в момента! На мен, естествено проблемите ми се отразиха- започнах да получавам силни болки ниско долу, сърцебиене, че даже и леко кървене от носа, та от няколко дни съм вкъщи на легло, пия само ношпа и магнерот, доктора каза, ако не спират болките- направо с багажа в болница, а ако издържа до 4-ти - на преглед. То пък се оказа, че не можело преди 01.03. да ми издадат болничен, защото през февруари вече съм ходила на един редовен преглед по ЖК и нямам право на втори преглед, а без него не може да се пише болничен, дори и да си платя прегледа като частен, пак не можело да се напише болничен. Е, пуснах си отпуск, но и той свършва, дано на 4-ти всичко мине ОК. Иначе бебо си риташе на прегледа, дано всичко е наред. Всеки около мен казва успокой се, най-важно е бебето, но... не е толкова лесно  Tired

# 64
  • Burgas
  • Мнения: 214

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Да сте живи и здрави, весели и засмени. Много късмет, щастие и любов за всички вас момичета.

# 65
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Честита Баба Марта и от мен !Да сте живи ,здрави,бели и червени,румени и засмени!

# 66
  • Мнения: 377

Честита Баба Марта! Много здраве, щастие, любов и най-здравите и хубави бебета август месец!

# 67
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!! ДА СМЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И С БЕБЕТА КРАСИВИ!

sunbeammm, много ти благодаря за инфото и съветите! Hug Аз цяла нощ не съм спала  Tired Много ми е запушен носа, добре, че свалих температурата снощи  Tired

# 68
  • Мнения: 9
Честита Баба Марта, мили момичета!
Много здраве и пролетно настроение ви желая на всички. Аз скоро май не съм писала и сигурно сте ме позабравили. Покрай мен всичко е наред за сега. Бебо настойчиво ме побутва, което ме кара да се усмихвам много, много по-често. Гаденето изчезна окончателно и се чувствам страхотно.
Хубав ден и много усмивки. Дано и слънчо продължи да се усмихва през следващите дни.   bouquet

# 69
  • Мнения: 29
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ МАМИ!

# 70
  • Мнения: 233
 Grinning ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ ДА СМЕ И БАБА МАРТА МНОГО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ ДА НИ ДОНЕСЕ, и когато баба Марта се намръщи най-добре постойте в къщи, а пък слънце ли изгрее и на вас ви се допее попейте с цяло гърло и вече нищо няма да е трудно!!!
Предстои ни много вълнуващ месец милички Hug, до края на март почти всички ще сме усетили дребчовците..

# 71
  • Мнения: 34
Честита Баба Марта! Много усмивки, бели кахъри и червени бузи!

и аз усетих бебето!!! онзи ден, ама после чак ме светнаха , че е то  Joy

# 72
  • Мнения: 3 372
Честита Баба Марта!
Моето бебе се вълнува вечер, чак корема ми пулсира Crazy Явно ще е щуро Mr. Green

# 73
  • Мнения: 9 973
Честита баба Марта!!!

# 74
  • Мнения: 4 473
Честита Баба Марта!

С какво прекрасно временце идва! Heart Eyes Дано март е повече слънчев и по-жалостив откъм женски номерца. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт