Каква е вибрацията на Вашето име?

  • 4 137
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Ключ 9 - нищо общо с действителността Whistling

# 16
  • Мнения: 11 007
Ключ 1. Донякъде съм си уцелила професията, но не съвсем. Виж, за интересите е вярно.
На мъжа ми излиза Ключ 7, което пък няма нищо общо с неговата професия и интереси.

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
При мен излезе Ключ 3  - "Професия свързана с движение и промени, с усвояване на специфични знания и умения. Наклонност към журналистика и педагогика, драматургия и литературна критика, политика, право, медицина, химия, хранително-вкусова промишленост, атрактивни спортове, архитектура, строителство."

И при мен излезе Ключ 3

# 18
  • София
  • Мнения: 119
И при мен е ключ 3 - "Професия свързана с движение и промени, с усвояване на специфични знания и умения. Наклонност към журналистика и педагогика, драматургия и литературна критика, политика, право, медицина, химия, хранително-вкусова промишленост, атрактивни спортове, архитектура, строителство."


# 19
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Трябва да си сменя професията  Thinking
В най-скоро време  Naughty

# 20
  • у дома
  • Мнения: 258
Ключ 3

Абсолютно в правилната посока!

# 21
  • Мнения: 6 461
Ключ 3

Абсолютно вярно Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 2 481
Ключ 6- това определено не съм аз...

# 23
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Ключ 9

Наклонност към инженерни специалности, хирургия, спорт, военно дело, органите на сигурността и отбраната на страната, организиране и да ръководене на големи групи от хора, мотивирайки ги за определена кауза. Ключ 9 е роден водач.

При мен съвпадението е на 100%. Shocked

# 24
  • София
  • Мнения: 5 759
Ключ 6- това определено не съм аз...
и при мен така  Laughing

# 25
  • Мнения: 530
Ключ 2 .Почти вярно.

# 26
  • Мнения: 96
На мен ми излезе Ключ 6 - Професия, където да прояви своята артистичност, музикалност и силно развитото си чувство за цвят и форма като театър, кино, мода, дизайн, фризьорство, козметика, фотография, живопис, архитектура, озеленяване, цветарство, градинарство, и др. подобни.Също така социално ангажирани посредством правото като адвокати, съдии, прокурори.

Знаех си, че трябва да стана дизайнер  newsm78 Crazy, ама ето че не съм. Все пак никога не е късно да се сбъдне няко е от нещата  Party

За дъщеря ми излезе ключ 7  Peace, и тя наистина е  много артистична и музикална. Може пък да я насоча натам да се развива Thinking Laughing

А за мъжо - точно по неговата част е ключа който му излезе Simple Smile.
Абе това май се аказва доста вярно Hug

# 27
  • Мнения: 1 187
Ключ 2 - наистина се занимавам с преводи, но по стечение на обстоятелствата. На мъжът - ключ 4 - ако приемем, че рехабилитатор е вид "лечител" - познаха.

# 28
  • Мнения: 404
"Навсякъде, където се цени търпението и упоритостта в изпълнение на рутинни действия. Предпочитание към застраховане и охрана на хора и обекти, производство или търговия със заключващи устройства и съоръжения за сигурност, технически компоненти и фина механика за телекомуникации, часовници, компютри. Реализация като счетоводител, нормировчик, детски възпитател, преподавател, музикант, оператор, настройчик, артист, лечител, политик."
Ключ 4
Почти е вярно.Занимавам се с компютри и работата е свързана с търпение и упорство.

# 29
  • Мнения: 485
Ключ 8 - Нацелила съм си професията.

Общи условия

Активация на акаунт