Раждане в Окръжна - Варна, моля за мнения!

  • 1 501
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Туфи, инфото ти старо, моля.
Аз раждах април 2004. Секцио при Скочев, той ме наблудава цялата бременност.
В отделението поддържаха изрядна хигиена, храната бе .. кофти, леглата бяха пружинести, неудобни леко, обаче персонала се държеше добре с всички. И най-разкошна бе една сестра, акушерка, не я знам каква беше точно,  в интензивното Митева мисля, такава приятна женица. Heart Eyes Абе доволна съм общо взето.
По това време свободно се внасяха торбища със сокове и манджи, чувалите с боклук едва им насмогваха, имаше винаги топла вода. бебетата къпеха всяка вечер и в отделението бе топло. Сезонът бе преходен, но от някъде се отопляваше явно. Не мога да си кривя душата. В бебешките боксове пак видях ел.печки, мисля вършеха за тогава работа.
Та тове се сещам, с това оборвам твоите впечатления, явно са променили някоъ работи.
А искрено се надявам след година и половина още подобрения да има, но това ще кажат "препатили".

# 16
  • Мнения: 8 769
Дано да си права, КрасТавице, нещата явно вървят на подобрение. Въпросната акушерка Митева е наистина много добра! Не споря.
Аз за хигиената нищо не съм писала-да, на ниво беше. Храната беше отврат, леглата със сигурност не за оперирани. Имат още трески за дялане. Wink
Така или иначе, там повече аз няма да стъпя  no, защото само като минавам покрай сградата и се разтрепервам  Sick

# 17
  • Мнения: 177
Раждах в Окръжна през Февруари 2003; секцио по спешност. Отношението на персонала е наистина добро-не го отричам.
Беше зима, а парното се пускаше по един час сутрин и един час вечер. За 6 дни престой имаше топличка към хладна вода само един ден - четвъртък.
Аз бях там през януари тази година, относно топлината дано ми повярваш но отваряхме прозорците защото беше ужасно горещо, във всяка стая има wc, с постоянно течаща топла вода,хигиената е безупречна,санитарките чистят по два пъти на ден в стаите, на свиждане могат да ти идват по всяко време на денонощието, а относно шевовете мен ме оперира Скочев по спешност бе викаква уговорка и ми направи от новите шевове които са с метални халки, без никакви усложнения след това и сраствания.
А да АГ-нямам думи, там докторите те гледат само в портфейла а персонала злобее че лекарите взимат повече пари и се държи ужасно

# 18
  • Мнения: 8 769
Ива, ако беше прочела постинга на КрасТавицата и след това моя, както и молбата на момичето, пуснало темата, нямаше да сдържиш такъв тон. Още от самото начало казах, че споделям впечатления от 2003 г. Може и да се е попроменило малко, но очевидно има още какаво да се желае.
За Скочев-темата е съвсем друга и нямам намерение да я отварям. За моето секцио-казах името на касапката, сегашния ми шев е нещо коренно различно.
Мението си за Окръжна няма да променя, ако това ти е целта.
За АГ-подчертавам - ВИП етажа - също. Там поне не усетих злоба или някаква друга негативност у персонала. Може и да я има на обикновените етажи. Това също е друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт