Първи конкурс CorelDROW за начинаещи и не чак толкова!

  • 6 091
  • 151
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
Джони, да ти е жив и здрав, много да те слушка, и само радости да ти носи   bouquet

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Джони, да ти е жив и здрав рожденика, много радостни мигове ви пожелавам!

# 62
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Джони,да ти е здрав,палав и щастлив дечко   bouquet

Аз идея имам,но изпълнението така ме мъчи  ooooh!
Както споделих по нагоре,едина снимка не мога да слея с фона,губи се.Пробвах с прехвърляне на преден план ама нъцки.
С тая работа май нищо от корела не знам  newsm78

# 63
  • Мнения: 2 433
Джони, Да ти е жив и здрав малкият мъж!  bouquet
Дором - моля те не се отчайвай!!!!! Hug  Приеми нещата по обикновенно.  Направи това което можеш! И ако нещо не става - просто го замени с друго! Това е конкурс с цел да научим нещо повече за корела, да ни бъде приятно докато го изпълняваме и изобщо не е фатален или животоспасяващ!
В простите и изчистени неща, понякога се крие повече красота от сложните дизайнерски решения!
Не се отказвай!!!

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Момичета - благодаря ви  Hug
Аз днес така сияя от щастие, че може да си сложа снимката вместо светеща реклама  Mr. Green

Дором - момичетата са прави - питай ако нещо те притеснява Peace
Аз пък изобщо няма да ползвам снимка - най-просто ми се вижда така  Wink

# 65
  • Мнения: 169
Джони, да ти е  здраво момченцето, много да те радва, и  расте щастлив!

JuliS , благодарско за отговора.
Поразгледах разни сайтове и моето "СЕНЗАЦИОННО"  откритие е  hahaha hahaha hahaha, че баджа може да бъде не само от хартия, ами и от различни материали - метал, пластмаса и т.н., с много начини за закрепване (безопасна игла, метална плочка и магнит, щипка и др.).  Затова стигнах до извода, че мога да си го направя в каквато форма си поискам. 

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Джони, да ти е  здраво момченцето, много да те радва, и  расте щастлив!

JuliS , благодарско за отговора.
Поразгледах разни сайтове и моето "СЕНЗАЦИОННО"  откритие е  hahaha hahaha hahaha, че баджа може да бъде не само от хартия, ами и от различни материали - метал, пластмаса и т.н., с много начини за закрепване (безопасна игла, метална плочка и магнит, щипка и др.).  Затова стигнах до извода, че мога да си го направя в каквато форма си поискам. 



Да, абсолютно си права.  Peace

И аз все още не съм започнала...  Mr. Green

# 67
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз май започвам да вдявам  Crazy

А ако знаете колко табелки и баджове направихме тия дни  ooooh!

# 68
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Момичета има ли някаква опция за оправяне на буквите,в смисъл сама да си определям дебелината,ширината и други подобни изгъзици  Praynig Не става въпрос за ширината на контура  Naughty защото в машината излизат съвсем еднакви.
Юле,ти примерно как си оправяш надписите за светещите реклами/онова,което ми прати/?

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета има ли някаква опция за оправяне на буквите,в смисъл сама да си определям дебелината,ширината и други подобни изгъзици  Praynig Не става въпрос за ширината на контура  Naughty защото в машината излизат съвсем еднакви.
Юле,ти примерно как си оправяш надписите за светещите реклами/онова,което ми прати/?

Шрифта можеш да си оправяш, когато превърнеш буквите в криви.
Но, там се пипа много внимателно, защото всеки шрифт си има специфика, която не би трябвало да се нарушава.

Ммм, не знам, всъщност, дали въпросът ти е точно за това...  Thinking

# 70
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ще се прехвърля в другата тема да не спамим тук  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 169
Стигнах до талона за промоция (флаер), но нещо не ми иде музата.

# 72
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Стигнах до талона за промоция (флаер), но нещо не ми иде музата.

 Crazy
Аз се мъча още със светещата реклама  ooooh!
Работното време на вратат ли да е,малко ми се вижда  newsm78 Май ще го направя на отделен файл заедно с баджа?!?
И да питам в какъв файл да ги запазвам-нормалния на корела?

# 73
  • Мнения: 2 433
според мен работното време трябва да си е на мястото, но като искаш , после го сложи в отделен файл, за да се вижда по-добре!

# 74
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
И да питам в какъв файл да ги запазвам-нормалния на корела?

 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт