къде изчезна Това го знае всяко хлапе

  • 7 248
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Комиците мен ме е срам да го гледам, а уж съм цапната в устата. Изтрайвам го точно 30 секунди. Не зная защо тази телевизия набляга на простотията. Сигурно така се прави рейтинг.

# 16
  • Мнения: 3 634
В това предване нямаше нищо детско, радвам се че не само аз мисля така.
Само да не го запълнят този час с още един латино-сериал.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: X
На мен ужасно много ми харесваше. В последните шест месеца (тъй като се застоях вкъщи) го следях доста редовно, много весело и свежо, а водещите ми допадаха доста повече от Иван и Андрей. Липсва ми..

# 18
  • Мнения: 2 111
btv са го свалили от програмната схема, защото свиват разходите покрай кризата.

# 19
  • Мнения: 521
Защо ли ги свиват с неща, от които все пак можеш да научиш още нещо?

# 20
  • Мнения: 60
На мен ми е по-интересно, защо така внезапно го спряха - без да са измислили нещо да го замести? Все някое сериалче можеха пуснат на мястото му... А някой гледа ли последното му излъчване? Део и Митко 'сбогуваха' ли се със зрителите?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 735
На мен ми харесваше. А Сделка или не е голяма глупост Sick.
И с много неприятен водещ.

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Хвани единия и удари другия.  Laughing На всичко отгоре всичките водещи са много ниски. Едни тапишонки при подходящ декор.

# 23
  • Мнения: 3 216
И аз се зачудих защо го махнаха. Обаче честно си казвам не можех да го гледам,много мудно и скучно ми вьрвеше. А и "сделка" даваха повече пари.

Комиците мога да ги гледам по всяко време,страшно се забавлявам  Grinning

# 24
  • Мнения: 21
Аз много им се кефих на дечицата, защото наистина знаят доста. Жалко, че го махнаха!

На мен ми харесваше. А Сделка или не е голяма глупост Sick.
И с много неприятен водещ.

# 25
  • Мнения: 472
Добре,че го махнаха......
Замисъла на предаването не беше лош,ноооо тия двамата водещи  ooooh! Само глупости пред децата и то в национален ефир,еми не бееше правилно  Naughty
А сега "Комиците"  Sick няма такова глупаво предаване,никога не съм го гледала,защото е отврат,а сега времето изобщо не е подходящо  Sunglasses

# 26
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Да, наистина са го свалили от екран http://kliuki.net/22382/Svaliha-%22%3BTova-go-znae-vsiako-hlape% … Rosen-Petrov.html

# 27
  • Мнения: 720
Предаването ми беше интересно, за разлика от сделката. Такова глупаво предаване няма, само отварят кутии и водещият се лигави.  Sick Няма логика, не трябват знания. Пълна тъпотия. При хлапето поне можеше да си провериш знанията и да научиш нещо.

# 28
  • София
  • Мнения: 254
Е само да не го заменят с Росен Петров наистина! Почти толкова ме дразни, колкото водещият на "Сделка или не".
Митко особено беше слаб водещ, но като цяло харесвах предаването.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Определено ще ми липсва.
От него поне можеше да научиш нещо.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт