Кое е общото между пързалките, които се пускат тук???

  • 2 357
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Не ме интересува дали конкретната е пързалка или не поради простата причина ,че темите на пързалките са реалност в живота и могат да се случат на всеки.


Ахам, като например: "Хванах мъжа си да се целува в коридора с най-добрия си приятел". Естествено, че на всеки може да се случи.  Laughing

ПП Когато видиш няколко съвсем различни истории, написани в един и същи стил, какво друго може да си помислиш, освен че някой пак си тества статийките за някоя боза от рода на "Лична драма"?

Каке,аз не говоря чак за такива истории. Но петъчната тема днес например? Не мислиш ли,че понякога наистина това е реалност....дори темата да е пързалка,много хора се чувстват по тоя начин.
Не говоря за теми като тази на Албенчето.
И знаеш ли какво съм разбрала за краткото си присъствие тук в бгмама?  Че тук се предпочита сеира вместо сериозните теми...
Сериозните проблеми от живота ни - темите едва наброяват 10 странички,виж сеирите са ....до дупка...

# 16
  • Мнения: 2 401
Кои е  признакът, който ги отличава??? Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Аз не бих искала да определя  някой истински проблем като хързулкане, но вече трудно вярвам на анонимни теми.
И в същия момент не ми е особено приятно, че заради пързалките на някои скучаещи тийнейджъри, няма да обърна внимание на човек, който точно в този момент, когато аз поглеждам във форума, има нужда от добра дума... Понякога добрата дума дава криле.

Ами моме,  забрави за пързалките, като мен. Точно тук аз винаги отговарям с идеята, че се касае за реален проблем. По-спокойно ще ми е  някоя кухавелка да се позабавлява за моя сметка, отколкото да нараня някой, който е на дъното. 

# 17
  • Мнения: 194
За съжаление, всички анонимки ми се струват пързалки.

Лошото е, че далеч не е така и проблемите съществуват.

# 18
  • Мнения: 2 448
Пързалките лъсват със сигурност след второто , третото включване на автора. Някои още от първия пост, но да кажем за тези, дето от начало са под въпрос.Много ясно, че на някой, който му е скучно и иска да се посмее, ние като услужливи, правим точно това, уважаваме труда му и подклаждаме смешката.  Mr. Green

На мен пък ми е много странно възмущението от хора, които твърдят, че нямат нищо общо с пускача, а им пречи бъзика. Както съветват, като не им харесва, да не четат. Има си кой да цензурира.  Wink

п.п. Пързалките са смешни Минзи, не са драматични. Най тъжните за съжаление са доста близо до реалността.
И какво толкова, ако се посмеем на това, че някоя намерила презерватив в кошчето и приятелят и казал, че го е ползвал за чекия?  Laughing

# 19
  • Мнения: 15 619
Кои е  признакът, който ги отличава??? Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Аз не бих искала да определя  някой истински проблем като хързулкане, но вече трудно вярвам на анонимни теми.
И в същия момент не ми е особено приятно, че заради пързалките на някои скучаещи тийнейджъри, няма да обърна внимание на човек, който точно в този момент, когато аз поглеждам във форума, има нужда от добра дума... Понякога добрата дума дава криле.

Ами моме,  забрави за пързалките, като мен. Точно тук аз винаги отговарям с идеята, че се касае за реален проблем. По-спокойно ще ми е  някоя кухавелка да се позабавлява за моя сметка, отколкото да нараня някой, който е на дъното. 
За себе си достигнах до твоя извод.  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 829
За съжаление, всички анонимки ми се струват пързалки.

Лошото е, че далеч не е така и проблемите съществуват.

 Peace Peace Peace Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Е добре де, ако е регистриран специално за темата? Всеки може да излъже, аз много пъти съм писала анонимно, защото имам много познати които също пишат тук, а не искам да научават за проблемите ми

# 22
  • Мнения: 15 619
Е добре де, ако е регистриран специално за темата? Всеки може да излъже, аз много пъти съм писала анонимно, защото имам много познати които също пишат тук, а не искам да научават за проблемите ми
Да, така е. И е нормално. Имало е моменти, когато и на мен самата ми е минавало през ума да пусна анонимна тема за болката си, па дори и да ме нашляпат.Качествено да е само и да ме събуди.

# 23
  • Мнения: 2 448
Е добре де, ако е регистриран специално за темата? Всеки може да излъже, аз много пъти съм писала анонимно, защото имам много познати които също пишат тук, а не искам да научават за проблемите ми

Понеже казваш, че си пускала анонимни теми, ето конкретно те питам имаше ли ефект по проблемите за теб самата, след като казваш, че са били толкова сериозни, че не си могла да ги споделиш от ника си? Взеха ли ги за истина, или помислиха, че е пързалка? Помогна ли ти с нещо споделянето на нещо толкова тежко пред толкова много хора?
Питам защото аз съм пускала доста тежки лични теми, но никога анонимно. Всичко, което мисля, че мога да споделя за себе си го прави от ника си, останалото не бих споделила изобщо. Та за това ми е интересна логиката на пускащите анонимно регистрирани потребители, виждат ли смисъл за себе си от това?

# 24
  • Мнения: 131
Ами и аз доскоро се подвизавах като гостенка, защото ме мързеше да се регистрирам... Тъпо, но факт. Мислех си, че отнема повече време, отколкото всъщност... Та не мисля, че анонимността следва да е критерият... Още повече, ако имам някакъв сериозен личен проблем, а някой тук ме познава, аз също бих го споделила "анонимно"... И каква ще да е разликата между това и просто да си направя нова регистрация?

Така че не мисля, че това е критерий за пързалката. Обаче ако авторката сподели "проблема" си и после само седи и гледа сеир и се включва избирателно само на удобните ѝ въпроси, тогава вече да. Или пък не помни какво е казала няколко страници по-рано и вземе, че изпляска нещо друго...

# 25
  • Мнения: 2 448
И каква ще да е разликата между това и просто да си направя нова регистрация?
Това е против правилата и рискуваш да те баннат.
А дори и анонимно модовете виждат IP-то, голяма криене ще трябва да е. А при подобен сериозен проблем, който налага толкова анонимност  се чудя дали интернет пространството е най удачния начин за справяне?  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 131
Е добре де, ако е регистриран специално за темата? Всеки може да излъже, аз много пъти съм писала анонимно, защото имам много познати които също пишат тук, а не искам да научават за проблемите ми

Понеже казваш, че си пускала анонимни теми, ето конкретно те питам имаше ли ефект по проблемите за теб самата, след като казваш, че са били толкова сериозни, че не си могла да ги споделиш от ника си? Взеха ли ги за истина, или помислиха, че е пързалка? Помогна ли ти с нещо споделянето на нещо толкова тежко пред толкова много хора?
Питам защото аз съм пускала доста тежки лични теми, но никога анонимно. Всичко, което мисля, че мога да споделя за себе си го прави от ника си, останалото не бих споделила изобщо. Та за това ми е интересна логиката на пускащите анонимно регистрирани потребители, виждат ли смисъл за себе си от това?

Може ли аз да ти отговоря  Grinning  Аз съм го правила, в друг форум обаче... Ако не бяха някои хора тогава оттам, не знам какво щях да правя... Толкова съм им благодарна. А нещата бяха такива, че никак не би ми се искало някой познат да ги знае...

# 27
  • Мнения: 131
И каква ще да е разликата между това и просто да си направя нова регистрация?
Това е против правилата и рискуваш да те баннат.
А дори и анонимно модовете виждат IP-то, голяма криене ще трябва да е. А при подобен сериозен проблем, който налага толкова анонимност  се чудя дали интернет пространството е най удачния начин за справяне?  Rolling Eyes

Това не го знаех.

Иначе за сериозните проблеми - ясно е, че няма как да се решат с писане по форуми. Но споделянето помага поне по 2 начина - олеква ти (аз тогава нямаше на кого да споделя всичко така, липсваха ми близки хора, а малкото, които имах, бяха замесени) и виждаш и друг поглед, отстрани, на повече хора и т.н. Естествено ти си избираш какво да вземеш накрая. Но намирам форумите за страхотна идея именно при такива случаи. Защото се намират и страхотни хора, които да ти кажат нещо успокояващо, да споделят опит, голяма част от който иначе сигурно също не биха споделили, примерно  Wink Намират се и такива, които да те отрезвят, което също не е лошо. Лоши са ония, които си избиват комплексите на гърба на някого с проблем... Но пък като пишеш, трябва да си наясно, че и такива ще има...

# 28
  • Мнения: 25 620
Сериозните проблеми от живота ни - темите едва наброяват 10 странички,виж сеирите са ....до дупка...

Не мислиш ли, че понякога на човек толкова му е писнало от проблеми, че няма сили да се разпише в поредната тема?
Например - починал някой. Освен да цвъкнеш две цветенца и изкажеш съболезнования, какво повече можеш да направиш? Нищо. А ако толкова те боли, че от сълзи не виждаш клавишите?
Не ви знам за какво влизате тук, но аз лично искам да се забавлявам. Че не винаги успявам, е друг въпрос, но ако целта на живота ми е да роня тежки сълзи и сополи, ще си пусна някой сериал. Поне там артистите са професионалисти, за разлика от тукашните пързалки.
А по повод на мераклиите да споделят анонимно проблемите си, ама така, че близките им да не ги познаят, да ги запитам - що за анонимност е да започнеш да си изливаш житието-битието с най-големи подробности? "С милото сме заедно от 10 години, женени сме от 3, имаме дете на 2 години, 3 месеца и 5 дена..." и като прибавим още 2-3 съвсем лични подробности и уж случайно изтървано име, само тези, които не познават авторката, няма да се усетят коя е тя в действителност. Пишели анонимно, да не ги познаели, да бе, да...  Whistling
И понеже отказвам категорично да повярвам, че има чак толкова тъпи хора, автоматично приемам темата за пързалка. Е, ако някой държи, да ми докаже, че не съм права, да си признае...  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
  202uu Како  Wink

Общи условия

Активация на акаунт