белег или петно на бебе от 'кражба'

  • 8 916
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Чувала съм го. Поредното суеверие. Какво имаше още?  newsm78 Ааа, да - като ти се прияде нещо много силно, а пък не може да го хапнеш на секундата, да не се пипаш по тялото, че точно там на детето щяло да му излезе петно. hahaha

# 16
  • Мнения: 826
Не вярвам и не съм я чувала тази дивотия, както още много други вероятно
Mr. Green И аз така! Peace Аз имам родилно петно на едното бедро, в неразгадаема форма. Дори не ми е идвало на ум да обвинявам майка ми в кражба.  Laughing А тя пък не е вярвала в такива суеверия, и аз не вярвам. Peace

# 17
  • Мнения: 1 817

 newsm10
Измишльотини и случайни съвпадения

# 18
  • Мнения: 386
Ами аз откраднах няколко стръкчета люляк  Embarassed и свеки извика: "Пипни се бързо по дупето!" и аз смаяна и се пипнах Rolling Eyes В последствие разбрах, че бременна жена като откраднела нещо ставало белег на бебето, та да съм се пипнела там да не се виждало ooooh! В интерес на истината синът ми има малко по-тъмно петънце на дупето, но не е люляк Mr. Green По скоро мисля, че е съвпадение.

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз имам отзад на врата един грозд , майка ми навремето бременна си откъснала грозде и свекърва и в този момент излязла навън и майка ми какво да направи се почесала отзад по главата. Laughing

# 20
  • Мнения: 3 376
Оооо,като не вярвате ще си снимам приятелката.Ясно личи,че е мишка Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 4 515
Ама майка й мишки ли е крала?  Laughing
Майтапя се.  Hug ОК, снимай да видим, но аз не бих изключвала чистото съвпадение като вариант.
Искам да чуя аргументиран факт, доказващ противното. Биологически, ако може, не религиозен.  Wink

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 292
В кой век живеем, хора замислете се преди да пишете глупости!

# 24
  • Мнения: 202
И моя мъник има петънце на крачето,ама нищо не ъм крала по време на бременността Wink

# 25
  • Мнения: 494
Аз имам  белег на корема, на нищо не прилича и не вярвам в това да е от кражба или от стряскане. Вярвам, че белезите просто си се получават.

# 26
  • Мнения: 133
Цитат
Родилните петна нямат нищо общо с бабините деветини.
Колкото е вярно, че като си пипнеш устата ще родиш момиче.
Всичко това са просто опити на неуки жени от едно време да си обяснят необясними за тях неща.
Peace Peace Peace

# 27
  • Мнения: 2 587
Не вярвам в тези неща.

# 28
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
За мен това са пълни глупости.

# 29
  • Мнения: 487
Да приемем, че е вярно, някой от вярващите може ли да даде обяснение, защо става така? newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт